ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

luźne dyskusje inwestorów
WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 28 maja 2020 18:18

Jezeli to prawda to zegnaj Piotrus, pamietam nasze pierwsze spotknie w Czestochowie, pamietam jak mowiles, ze Ci dupe uratowalem na Odlewniach jak poszly z 7 na 14zl i tak zaczela sie nasza ferajna swego czasu i potem czesto rozmowy po 8h, Piotrek mial dobre serce,wielu mysli, ze jak moze naganial na up czy sie wysmiewal to juz go ocenia z gory. Nikt nie zrozumie forumowego slangu i forumowych gangow swego czasu, gdzie rywaliacja byla, a gdy ktosumoczyl to byl smiech, a dodatkowo nauczka i tak zostalo a wielu nie rozumie tego i mysli, ze jak ktos sie cieszy, ze go zlapali na haka to juz zawisc itd
Piotrek mam nadzieje, ze to nie prawda,bo chetnie bym piwo z Toba wypil, eh :cry:
Sz_mata na kiju bujamy

REKLAMA


Omijaj_Patro_Śmieci
Chorąży sztabowy
Posty: 5290
Rejestracja: 24 gru 2017 10:26

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Omijaj_Patro_Śmieci » 28 maja 2020 18:30

Jezeli to prawda to zegnaj Piotrus, pamietam nasze pierwsze spotknie w Czestochowie, pamietam jak mowiles, ze Ci dupe uratowalem na Odlewniach jak poszly z 7 na 14zl i tak zaczela sie nasza ferajna swego czasu i potem czesto rozmowy po 8h, Piotrek mial dobre serce,wielu mysli, ze jak moze naganial na up czy sie wysmiewal to juz go ocenia z gory. Nikt nie zrozumie forumowego slangu i forumowych gangow swego czasu, gdzie rywaliacja byla, a gdy ktosumoczyl to byl smiech, a dodatkowo nauczka i tak zostalo a wielu nie rozumie tego i mysli, ze jak ktos sie cieszy, ze go zlapali na haka to juz zawisc itd
Piotrek mam nadzieje, ze to nie prawda,bo chetnie bym piwo z Toba wypil, eh :cry:
nikt by złego słowa na niego nie powiedział gdyby nie naganiał na śmierdzących potem, spasionych ludzką krzywdą złodziei
spamując 24h na dobę tylko po to żeby ludzie dali się wciągnąć i stracili

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 28 maja 2020 19:48

Jezeli to prawda to zegnaj Piotrus, pamietam nasze pierwsze spotknie w Czestochowie, pamietam jak mowiles, ze Ci dupe uratowalem na Odlewniach jak poszly z 7 na 14zl i tak zaczela sie nasza ferajna swego czasu i potem czesto rozmowy po 8h, Piotrek mial dobre serce,wielu mysli, ze jak moze naganial na up czy sie wysmiewal to juz go ocenia z gory. Nikt nie zrozumie forumowego slangu i forumowych gangow swego czasu, gdzie rywaliacja byla, a gdy ktosumoczyl to byl smiech, a dodatkowo nauczka i tak zostalo a wielu nie rozumie tego i mysli, ze jak ktos sie cieszy, ze go zlapali na haka to juz zawisc itd
Piotrek mam nadzieje, ze to nie prawda,bo chetnie bym piwo z Toba wypil, eh :cry:
nikt by złego słowa na niego nie powiedział gdyby nie naganiał na śmierdzących potem, spasionych ludzką krzywdą złodziei
spamując 24h na dobę tylko po to żeby ludzie dali się wciągnąć i stracili
Zapewne masz racje, ale kto dlugo siedzi na giedzie zatracasie, ba dodatkowo Pietrek robil tak, bo mial powidy osobiste

Niestety odszedl, bo taka dostalem informacje od jego kolegi, mnie ogarnela taka pustka, zawsze chcialem sie z nim spotkac a nawet kiedys pobujac, zawsze mial pomocna dlon i dobre checi cynkami sie dzielil za darmo, wszedzie mial swoich szpicli i sami ludzielubili sie z nim kontaktowac. Wielu zaszedl za skore, ale teraz to juz niwazne, niech spoczywa w spokoju
Sz_mata na kiju bujamy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 28 maja 2020 19:58

Ja osobisice sie pobeczalem przez tego wariata, tworzylismy dobry duet kiedys ubaw mielismy po pachy, szkoda, ze losy jakos nas rozminely :cry:
Sz_mata na kiju bujamy

michalso
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8617
Rejestracja: 25 mar 2007 18:07

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: michalso » 28 maja 2020 20:02

A pamiętasz Abrys jak byliście z lapim u nas. Lapi miał dobre serce, to Był dobry człowiek.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 28 maja 2020 20:09

A pamiętasz Abrys jak byliście z lapim u nas. Lapi miał dobre serce, to Był dobry człowiek.
Pamietam, ja mam dobra pamiec, mieszkal u mnie przeciez z 7-8 mcy
Sz_mata na kiju bujamy

Omijaj_Patro_Śmieci
Chorąży sztabowy
Posty: 5290
Rejestracja: 24 gru 2017 10:26

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Omijaj_Patro_Śmieci » 28 maja 2020 20:10

dokładnie teraz to już nieważne, niech mu ziemia lekką będzie

Abydzan
Starszy sierżant
Posty: 97
Rejestracja: 28 maja 2020 20:14

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Abydzan » 28 maja 2020 20:20

Od lat śledzę to forum. Postanowiłem się zarejestrować po tej informacji. Na giełdzie 10 lat typ raczej dawca kapitału. Laptop kiedyś nagonil mnie na jedną ze spółek i zrobiłem na niej 100%.W trzy dni zarobiłem miesięczną pensję. Jeśli to prawda to mi też przykro. Każdy jest dorosły i nikt nie zmusza do kupowania. A jak ktoś się dał nabrać bo czytał forum to jego strata. Ja się nie raz dałem nabrać i nie mam do nikogo pretensji. A pensję dodatkową od czytania laptopa będę wspominał jeszcze długo. CH..j że miałem szczęście gdyby nie on to bym nie kupił. Dzięki laptop

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: PytonTrader » 28 maja 2020 20:29

A co mu sie stalo? Ile mial lat?

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Silent@Bob » 28 maja 2020 20:37

Wspominajcie go tylko dobrze.

Czas rozliczeń minął.

Nie jesteśmy tu za karę tylko z własnej woli.

Forum Parkietu czasy świetności ma już dawno za sobą, ale przy takiej niecodziennej okazji pojawiają się ludzie, którzy byli tu całe lata temu, a teraz mają okazję wspomnieć jednego z nas, który odszedł nieodwracalnie.

Nie ma go pośród nas, ale wspomnijmy go dobrym słowem, bo to on jednoczył swoich zwolenników i przeciwników dając wielokrotnie powody do dyskusji...

Wraz z jego odejściem symbolicznie kończy się wieloletnia historia związana z funkcjonowaniem forum Parkietu, zapoczątkowana w czasach pierwszych inwestycji Dona w Ampli, FON i Atlantis.

Pozdrawiam starą gwardię, trzymajcie się ciepło i wspomnijcie dobrym słowem Mordziatego, a Ci którzy mogą niech wypiją, żeby mu się lepiej działo tam na górze niż tu za życia.

michalso
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8617
Rejestracja: 25 mar 2007 18:07

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: michalso » 28 maja 2020 21:06

Nie zapomnę Lapiemu jak w 2008r nie miałem na wesele, tzn miałem wtedy 2k na giełdzie, był to wtedy koniec marca i do czerwca, czyli do wesela z tych 2 k zrobiłem 20k, w większości z pomocą Lapiego, dzięki Piotruś, tego Ci nigdy nie zapomnę, ale wtedy była akcja, rdo, itp.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 28 maja 2020 21:23

Nie zapomnę Lapiemu jak w 2008r nie miałem na wesele, tzn miałem wtedy 2k na giełdzie, był to wtedy koniec marca i do czerwca, czyli do wesela z tych 2 k zrobiłem 20k, w większości z pomocą Lapiego, dzięki Piotruś, tego Ci nigdy nie zapomnę, ale wtedy była akcja, rdo, itp.
Wczoraj zwrocilem uwage na fb, ze go nie widze, dawno z nim nie rozmawialem, ale jakos wczoraj o nim pomyslalem, jakby jakis znak, czasami tak w zyciu jest, a kazdy z nas ma wiele takich znakow.
Sz_mata na kiju bujamy

Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Fugazi! » 28 maja 2020 21:25

Lubiłem Lapiego, on chyba mnie też. Dobrze Go wspominam, nieraz i nie dwa potrafił przegiąc, ale ceniłem Go za specyficzne poczucie humoru, nawet to wyśmiewanie się z kogoś za "ubranie palta na zimę" też miało swój urok. Jak ktoś napisał wyżej, to nie była aż taka złosliwość, ale motywacja do niepopełniania więcej takich błędów. Nigdy się nie spotkaliśmy na żywo, ale był mi bliski, choć czasami sobie docinaliśmy. Szkoda ......

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: gruz » 28 maja 2020 21:28

Czyli jesli ostatnio pisał i było ok kilka dni temu, to oznacza przy 54 latach zazwyczaj serce.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 28 maja 2020 21:31

Lubiłem Lapiego, on chyba mnie też. Dobrze Go wspominam, nieraz i nie dwa potrafił przegiąc, ale ceniłem Go za specyficzne poczucie humoru, nawet to wyśmiewanie się z kogoś za "ubranie palta na zimę" też miało swój urok. Jak ktoś napisał wyżej, to nie była aż taka złosliwość, ale motywacja do niepopełniania więcej takich błędów. Nigdy się nie spotkaliśmy na żywo, ale był mi bliski, choć czasami sobie docinaliśmy. Szkoda ......
Ja pamietam jak Parkiet zorganiziwal zlot parkietowcow w Waiwe na Karakowskim Przedmiesciu, Prokop prowadzil, poznalem Boszke, Mega co trafil za kratki, kto pamieta ten temat ten wie, Lapiego juz znalem. Wygralem kosmetyki i mowie, masz polowe, bo bedzie milo jak dsz to swojej kobiecie, Zanioslem na gore do szatni szatniarzom, po imprezie wracam z Lapim po kosmetyki i ubrania a tu brak kosmetykow jak w Misu))), ze juz wziete zostaly, ochroniarze jak byki i coz)
Pietrek utwor dla Ciebie moze smutny, ale ja taka mam dusze, Ty byles zawsze wesoly
https://www.youtube.com/watch?v=nwZu4x_ ... rt_radio=1
Sz_mata na kiju bujamy


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości