Jest porozumienie

luźne dyskusje inwestorów
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 11:15



nie ma znaczeni co rozumiesz a czego nie rozumiesz....zaputales mnie to ci chyba jasno odpowiedzialem ...czym kieuje sie w moich wyborach....politycznych....tak jak za solidarnnosci bylo tam wiele frakcji wiele pomyslow itp..co skutkowalo kilkunastoma partiamie w pierwszych SEJMACH...tak i teraz PIS uwazam za PRL BIS i KOMUNE BIS...z tymi ich ciagotami.....i Priorytetem dla mnie jest to zeby nie rzadzili....i nie zmieniali panstwa w PRL -BIS...
Tak zadowala mnie ta odpowiedź wybierasz Hołownie jako alternatywę ok :mrgreen: już wiem wszystko :mrgreen:
wracajac do tego twojego...."Zyje mi sie Dobrze"....to...

mi sie tez zyje dobrze...TYLE ZE WIEM ZE TO ZYCIE NIE ZAWDZIĘCZAM POLITYKOOM 500+ itp...tylko samemu sobie...MAM TA OLBRZYMIA SWIADOMOSC TEGO....i tym sie roznimy....PANIE NAUCZYCIELU.....ja nie jem nikomu z reki bo sam umiem na chleb zarobic.... 8)

natomiast wiem ze jesli bedzie centralizacja wladzy ..to Zycie gospodarcze Polski Polakow firm..inwestycji.. rozwoju i Inwestorow moze sie dramatycznie zmienic,....Wlasnie dlatego jestem ANTYPISOWIEC..bo mnie interesuje WOlny rynek a nie RYNEK spolek PANstwoych..SKARBU PANSTWA....i zagarniania coraz to nowych aktywow pzrez PIS pod wdzieczna nazwą REPOLONIZACJi....i dlatego jesli do tego bedzie dąrzyla sytuacja w POSLCe mamm juz plan B..czyli ....robic wy...pad, stad ze swoim portfelem......po prstu moje poglady wynikaja z MOICH INTERESOW..nie Bede mogl zyć i funkcjonowac w PRL- BIS....egzystowac pewnie bym mogl..ale zycie a egzystencja...to zupelnie te rozne kwestie..ktorej roznicy ty pewnie jeszce mocno nie doswiadczyles....BO TY EGZYSTOWALES a nie zyles.....wnoskuję to z tego co PISZESZ... jakie masz poglady..jakie żale..kogo obarczasz wina za SWOJ los....na kogo sie w..kur..wiasz ze tak egzystowales jak egzystowales.....itp.itd...

TYM sie roznimy....i dlatego mamy inne spojrzenie rowniez na Polityke.....ktora chcac niechcac ksztaltuje rzeczywistosc w danych krajach ....
Np w Niemczech rynek medialny jest pod kontrolą państwa a nie tak jak u nas że może sobie inne państwo wykupić telewizję i nawalać w rząd...to gdzie masz wolny rynek? Wolny rynek to był w XIX wiecznej Ameryce...

REKLAMA


boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Jest porozumienie

Postautor: boxer2 » 23 lip 2020 11:22

Mateusz Morawiecki przekonuje, że w Brukseli osiągnął wielowymiarowy sukces. Nie tylko wynegocjował dla Polski pieniądze, ale również wywalczył, by nie było powiązania praworządności z budżetem. Politycy opozycji i niektórzy dziennikarze przekonują, że premier albo nie zrozumiał, co tak naprawdę zostało ustalone, albo nie mówi Polakom całej prawdy. Zauważają, że wymóg praworządności – choć osłabiony, ale jak najbardziej istnieje i w przyszłości może być egzekwowany.
Najwyraźniej Parlamentowi Europejskiemu również nie podoba się retoryka polskiego premiera, PE chce zaostrzyć i doprecyzować zapisy szczytu Unii Europejskiej w sprawie mechanizmu "pieniądze za praworządność".
Projekt rezolucji ma być przyjęty na czwartkowej sesji plenarne

oj bedzie bolało jak nie bedzie pieniazków ulala :oops:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 11:30



Tak zadowala mnie ta odpowiedź wybierasz Hołownie jako alternatywę ok :mrgreen: już wiem wszystko :mrgreen:
wracajac do tego twojego...."Zyje mi sie Dobrze"....to...

mi sie tez zyje dobrze...TYLE ZE WIEM ZE TO ZYCIE NIE ZAWDZIĘCZAM POLITYKOOM 500+ itp...tylko samemu sobie...MAM TA OLBRZYMIA SWIADOMOSC TEGO....i tym sie roznimy....PANIE NAUCZYCIELU.....ja nie jem nikomu z reki bo sam umiem na chleb zarobic.... 8)

natomiast wiem ze jesli bedzie centralizacja wladzy ..to Zycie gospodarcze Polski Polakow firm..inwestycji.. rozwoju i Inwestorow moze sie dramatycznie zmienic,....Wlasnie dlatego jestem ANTYPISOWIEC..bo mnie interesuje WOlny rynek a nie RYNEK spolek PANstwoych..SKARBU PANSTWA....i zagarniania coraz to nowych aktywow pzrez PIS pod wdzieczna nazwą REPOLONIZACJi....i dlatego jesli do tego bedzie dąrzyla sytuacja w POSLCe mamm juz plan B..czyli ....robic wy...pad, stad ze swoim portfelem......po prstu moje poglady wynikaja z MOICH INTERESOW..nie Bede mogl zyć i funkcjonowac w PRL- BIS....egzystowac pewnie bym mogl..ale zycie a egzystencja...to zupelnie te rozne kwestie..ktorej roznicy ty pewnie jeszce mocno nie doswiadczyles....BO TY EGZYSTOWALES a nie zyles.....wnoskuję to z tego co PISZESZ... jakie masz poglady..jakie żale..kogo obarczasz wina za SWOJ los....na kogo sie w..kur..wiasz ze tak egzystowales jak egzystowales.....itp.itd...

TYM sie roznimy....i dlatego mamy inne spojrzenie rowniez na Polityke.....ktora chcac niechcac ksztaltuje rzeczywistosc w danych krajach ....
Np w Niemczech rynek medialny jest pod kontrolą państwa a nie tak jak u nas że może sobie inne państwo wykupić telewizję i nawalać w rząd...to gdzie masz wolny rynek? Wolny rynek to był w XIX wiecznej Ameryce...
Moze ...tylko ze TAM KONTROLA PANSTWA ....a TU kontrola "PANSTWA "to DWIE ZUPELNIE INNE KWESTIE...

TAm pAnstwo ma swoje niezalezne struktury..tutaj PIS zmienilo wiele zeby wlasnie PANSTWO...bylo rownoznacze z PISEM....i tak na prawde nie chodzi o zadna kontrole PANSTWA i jego niezlazenych apolitycznych instryumentow i aparatow....ale o PARTYJNA KONTROLE PISU...nad wszystkim...pzreciez TVP telewizja juz nie jest PANSTWOWA PUBLICZNA...tylko PISOWSKA....nachalna do wyrzygu...propagandowa stacja PISOWska ..finasowania z obrzydliwie wielkim budzetem .....z podatkow POLAKOW...

Chyba ci q...rwa nie musza tlumaczyc jako Historykowi czym BYL PRL..i uzalenienie calego aparatu panstwa spoleczenstwa od JEDYNEJ SLUSZNEJ PARTII..na zasadzie .PANSTWO TO PARTIA ---PARTIA TO PANSTWO.....do czego dązy PIS....a jelsi musze...to jestes po prostu H.OO.Jowym nauczycielem....i nie wiele kumasz z tej wiedzy ktorą teoretycznie powinienes posiadać....wiec nie dziwie sie ze zuplenie nowych argumentow tez nie kumasz...skoro nawet wiedzy nabytej pzrez wiele LAT swojej nauki nie czaisz.....

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Jest porozumienie

Postautor: zenek69 » 23 lip 2020 11:40


wracajac do tego twojego...."Zyje mi sie Dobrze"....to...

mi sie tez zyje dobrze...TYLE ZE WIEM ZE TO ZYCIE NIE ZAWDZIĘCZAM POLITYKOOM 500+ itp...tylko samemu sobie...MAM TA OLBRZYMIA SWIADOMOSC TEGO....i tym sie roznimy....PANIE NAUCZYCIELU.....ja nie jem nikomu z reki bo sam umiem na chleb zarobic.... 8)

natomiast wiem ze jesli bedzie centralizacja wladzy ..to Zycie gospodarcze Polski Polakow firm..inwestycji.. rozwoju i Inwestorow moze sie dramatycznie zmienic,....Wlasnie dlatego jestem ANTYPISOWIEC..bo mnie interesuje WOlny rynek a nie RYNEK spolek PANstwoych..SKARBU PANSTWA....i zagarniania coraz to nowych aktywow pzrez PIS pod wdzieczna nazwą REPOLONIZACJi....i dlatego jesli do tego bedzie dąrzyla sytuacja w POSLCe mamm juz plan B..czyli ....robic wy...pad, stad ze swoim portfelem......po prstu moje poglady wynikaja z MOICH INTERESOW..nie Bede mogl zyć i funkcjonowac w PRL- BIS....egzystowac pewnie bym mogl..ale zycie a egzystencja...to zupelnie te rozne kwestie..ktorej roznicy ty pewnie jeszce mocno nie doswiadczyles....BO TY EGZYSTOWALES a nie zyles.....wnoskuję to z tego co PISZESZ... jakie masz poglady..jakie żale..kogo obarczasz wina za SWOJ los....na kogo sie w..kur..wiasz ze tak egzystowales jak egzystowales.....itp.itd...

TYM sie roznimy....i dlatego mamy inne spojrzenie rowniez na Polityke.....ktora chcac niechcac ksztaltuje rzeczywistosc w danych krajach ....
Np w Niemczech rynek medialny jest pod kontrolą państwa a nie tak jak u nas że może sobie inne państwo wykupić telewizję i nawalać w rząd...to gdzie masz wolny rynek? Wolny rynek to był w XIX wiecznej Ameryce...
Moze ...tylko ze TAM KONTROLA PANSTWA ....a TU kontrola "PANSTWA "to DWIE ZUPELNIE INNE KWESTIE...

TAm pAnstwo ma swoje niezalezne struktury..tutaj PIS zmienilo wiele zeby wlasnie PANSTWO...bylo rownoznacze z PISEM....i tak na prawde nie chodzi o zadna kontrole PANSTWA i jego niezlazenych apolitycznych instryumentow i aparatow....ale o PARTYJNA KONTROLE PISU...nad wszystkim...pzreciez TVP telewizja juz nie jest PANSTWOWA PUBLICZNA...tylko PISOWSKA....nachalna do wyrzygu...propagandowa stacja PISOWska ..finasowania z obrzydliwie wielkim budzetem .....z podatkow POLAKOW...

Chyba ci q...rwa nie musza tlumaczyc jako Historykowi czym BYL PRL..i uzalenienie calego aparatu panstwa spoleczenstwa od JEDYNEJ SLUSZNEJ PARTII..na zasadzie .PANSTWO TO PARTIA ---PARTIA TO PANSTWO.....do czego dązy PIS....a jelsi musze...to jestes po prostu H.OO.Jowym nauczycielem....i nie wiele kumasz z tej wiedzy ktorą teoretycznie powinienes posiadać....wiec nie dziwie sie ze zuplenie nowych argumentow tez nie kumasz...skoro nawet wiedzy nabytej pzrez wiele LAT swojej nauki nie czaisz.....
Wiem czym był PRL no ale jeśli ty uważasz że teraz mamy jego powtórkę to to jest jakaś twoja imaginacja... Działania centralistyczne i interwencjonizm państwowy są w całej Europie za co odpowiadają twoi idole z łunii. Tylko tam to uważasz za nowoczesną liberalna gospodarkę a w Polsce za PRL...

Jak chcesz wchodzić na nowe rynki i je dominować to musisz mieć silne podmioty dlatego no super pomysł z połączeniem Orlenu i lotosu...komuniści z PiSu rozumieją nowoczesne trendy w ekonomii a liberaly z peło siedzą mentalnie we wczesnych latach 90tych

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 11:46

to nie imaginacja tylko fakty.....to co zrobiliz TK..lacznie z postawieniem MGR pzruylebskiej na jej szcycie..to co stalo sie z Prokuratura to co chca zrobic z sedziami..to co chca zrobic z mediami..to co chca zrobic z Samorzadami..to co chca zrobic z okregami wyborczymi..to co chca zrobić z coraz wiekszym upartyjnieniem aparatu panstwa..... to co chca rozbic z laczeniem pzredsiebiorstw to co chca rozbic z pzrejmowaniem przedsiebiorstw....pzrez panstwo...TO co zrobili z OGRANICZNIEEM dysponowania lub nabywaniem...PRYWATNYMI AKTWYMI ziemii.... przez LUDZI....itp itd etc....MAŁo zeby te dzialnia nie byly FAKTAMI??..

ale kazdy ma swoj rozum....i kazdy patrzy ze swojej walsnej perspektywy na te konkretne sprawy....

Ale to wlansie dlatego ze PIS idzie w kierunku PRL-BIS...wynika ten OPÓR ludzi z wyzszym wyksztalceniem...i elektoratu wielkomiejskiego.....a z tego powdu ze PIS sypie socjalem ....wynika to ze ci z nizszym wyksztalceniem w 3/4 glosuja i rajcuja sie nimi....i ci z mniejszych miejscowosci i wsi.....

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 12:43

wlasnie dlatego zaczynam inwestowac rowniez poza POlska zeby miec alternatywę


interesuja mnie np,..takie miejsca....

Obrazek

od dawna mam juz nieruchomosc tutaj w ktorej spedzam wakacje....to jest tylko jeden wielu basenow...

Obrazek

kolejny jest np. taki ...wymiary olimijskie...

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Jest porozumienie

Postautor: Julian11 » 23 lip 2020 13:21

Także Zenuś... Żyje mi się dobrze... Tylko bynajmniej nie jest to zasługa, PISu... Tylko moich decyzji życiowych które być może miały swoją inspiracje i pomoc w realizacji na, Górze... Ale nie chodzi bynajmniej o Yaroslawa :lol:

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Jest porozumienie

Postautor: GH05T » 23 lip 2020 13:44

Także Zenuś... Żyje mi się dobrze... Tylko bynajmniej nie jest to zasługa, PISu... Tylko moich decyzji życiowych które być może miały swoją inspiracje i pomoc w realizacji na, Górze... Ale nie chodzi bynajmniej o Yaroslawa :lol:
Nie umiesz uzywac słowa bynajmniej to nie uzywaj.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Jest porozumienie

Postautor: yanek z hor » 23 lip 2020 14:01

Także Zenuś... Żyje mi się dobrze... Tylko bynajmniej nie jest to zasługa, PISu... Tylko moich decyzji życiowych które być może miały swoją inspiracje i pomoc w realizacji na, Górze... Ale nie chodzi bynajmniej o Yaroslawa :lol:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Umarłem.... - co ty masz w mózgu

Rządy PIs tobie nic nie dają - tylko alternatywę do rozwoju ze wzgledu na koniunkture gospodarcza która wykreowali - normalny w NBP, nacjonalizm gospodarczy, opodatkowanie kasy zagranicznych podmiotów, zastopowanie wypływu kasy z Polski, walka z mafiami gospodarczymi, walka z korupcją
... teraz możesz się zbłaźnić i opowiedziec że za 500+ żyja całe rodziny z Twoich podatków - dla mnie to jest idiotyczne *** ale ty tak myslisz :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jest porozumienie

Postautor: miki331 » 23 lip 2020 14:35

Ta tzw praworządność musi być jakimś ogromem nieszczęść i czymś strasznym dla ludzi, skoro PIS z takim zaciętym uporem broni sie przed nią !
O co chodzi ?

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jest porozumienie

Postautor: miki331 » 24 lip 2020 00:46

Europosłowie chcą zmian w porozumieniu budżetowym
https://www.msn.com/pl-pl/news/other/eu ... d=msedgdhp

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jest porozumienie

Postautor: miki331 » 24 lip 2020 00:48

Z tego wynika , że Polska straciła na skutek nieudolności pisiorskich negocjatorów ( Morawiecki przecież nie był sam) 11 mld euro w rokowaniach nad Funduszem Odbudowy !!
Czemu się tym nie chwalą ?


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości