100% podwyzki dla personelu medycznego

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7454
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

100% podwyzki dla personelu medycznego

Postautor: NiKtoś » 02 lis 2020 11:44

. Musi byc naprawde goraco :mrgreen: Oczywscie jak najbardziej slusznie . Ale komu zabrali to nie ma . Wnmiosek zadluzenie wzrosnie jeszce bardziej a NFZ i tak robil bokami :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: 100% podwyzki dla personelu medycznego

Postautor: zenek69 » 02 lis 2020 11:59

. Musi byc naprawde goraco :mrgreen: Oczywscie jak najbardziej slusznie . Ale komu zabrali to nie ma . Wnmiosek zadluzenie wzrosnie jeszce bardziej a NFZ i tak robil bokami :mrgreen:
Czy ja wiem czy słuszne...jak to mówią taka praca...fajnie jest kasować 20000 jak się nic nie dzieje i podszczypywac pielęgniarki po pupie....a kiedy przychodzi wojna z wirusem to chcą kasę X2...ciekawe co byście powiedzieli jakby nas ruski zaatakowali a żołnierze by uciekli na L4 albo powiedzieli że będą walczyć ale za wypłatę x2

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7454
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: 100% podwyzki dla personelu medycznego

Postautor: NiKtoś » 02 lis 2020 16:42

Azoty robia szpital. Zaraz okaze sie ze zarobia wiecej na tym szpitalu niz na swoim core biznesie :mrgreen: Azoty maja najlepszych lekarzy w Polsce gotowe kombinezony przeciwchemiczne.. A jak trzeba to zaazotuja pacjenta na amen :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3618
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 100% podwyzki dla personelu medycznego

Postautor: koordynator1 » 03 lis 2020 18:12

. Musi byc naprawde goraco :mrgreen: Oczywscie jak najbardziej slusznie . Ale komu zabrali to nie ma . Wnmiosek zadluzenie wzrosnie jeszce bardziej a NFZ i tak robil bokami :mrgreen:
Czy ja wiem czy słuszne...jak to mówią taka praca...fajnie jest kasować 20000 jak się nic nie dzieje i podszczypywac pielęgniarki po pupie....a kiedy przychodzi wojna z wirusem to chcą kasę X2...ciekawe co byście powiedzieli jakby nas ruski zaatakowali a żołnierze by uciekli na L4 albo powiedzieli że będą walczyć ale za wypłatę x2
zenek stary zgredzie zgadzam się z tobą jak nigdy musisz to jeść wciąż żeby tak mądrze coś napisać ale naprawdę się zgadzam :!:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości