podatkowe cuda - będą?

luźne dyskusje inwestorów
Lacosta
Starszy chorąży
Posty: 1975
Rejestracja: 18 paź 2005 17:15

Odp:podatkowe cuda - będą?

Postautor: Lacosta » 24 gru 2005 23:51

A jak myślicie czy będzie tak,że po wtorku niektóre akcje zaczną spadać z uwagi na realizację zysku i przesunięcie podatku na 2007rok?
Mowa o tych spółkach które sporo dały zarobić w tym roku :lol:
Pozdrawiam
Myślę, że opisane zdarzenia będą miały miejsce. Wiele odwlekało decyzję o realizacji zysku. A zyski wiele osób miało pokaźne w 2005 roku. Ja szczególnie będę obserwował Alchemię. Wiadomo, że 2005 to był rok tej spółki ale z drugiej strony zostało niewiele sesji do dnia ustalenia prawa poboru. Kto przeważy? Realizujący pokaźne zyski czy chętni na nowe akcje? Oj będzie się działo... Generalnie jednak na wiosne czuję spadki na szerokim rynku...
Ja zastanawiam się ,czy te przepowiadane zwały nie są już w cenach akcji
Jeżeli spadki miały by być takie oczywiste na pewno wielu rzuciłoby sie do sprzedaży już teraz ,a szczególnie ci mniej zarobieni

Sądze ,że wielu inwestorów jest przygotowana na wtorek i przynajmniej 30 proc środków ma w gotówce.
To oni będą odbierać akcje od bardziej spanikowanych i mogą na tym nieżle zarobić

ps. Ja np. we wtorek prawdopodobnie będę raczej kupował niz sprzedawał
i mam na to przygotowaną już gotówkę
również mam troszki gotóweczki przygotowanej na wtorek :) zastanawiam sie jeszcze tylko w co wpakować kasiorkę :)

REKLAMA


Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Odp:podatkowe cuda - będą?

Postautor: Jot23 » 25 gru 2005 14:26

warto chyba dobierac niektore DOBRE spółki, ktore (z roznych powodow) pogorszyly notowania w 2005 r, a maja perspektywy juz w 2006 r

Sami sobie wybierzcie-ja znam co najmniej jedna

:twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Odp:podatkowe cuda - będą?

Postautor: Jot23 » 25 gru 2005 14:26

Z drugiej strony uwaga od SRODY na spolki, ktore (z roznych powodow) bardzo (za bardzo) wzrosly w 2005 roku-tu kto pierwszy sprzeda w srode to ma lapiej od spoznialskich -sam znam taka co najmniej jedna (a z zasadzie 2) :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

ROK1993
Starszy chorąży
Posty: 1293
Rejestracja: 22 wrz 2005 15:05
Lokalizacja: OBYWATEL ŚWIATA UPADŁEGO

Odp:podatkowe cuda - będą?

Postautor: ROK1993 » 25 gru 2005 19:28

swz-pozbawiony leszczy będzie dopiero miał realną wartość.już za 2 lata 5zł wariant pesymistyczny :lol:
i tak musisz wdupić-!


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości