kto ma konto w mbanku?

luźne dyskusje inwestorów
headd
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2006 14:17

kto ma konto w mbanku?

Postautor: headd » 04 lut 2006 13:31

interesują mnie Wasze opinie na temat emaklera

REKLAMA


Fireblade
Młodszy chorąży
Posty: 480
Rejestracja: 06 sty 2006 19:21

Odp:kto ma konto w mbanku?

Postautor: Fireblade » 04 lut 2006 14:30

to jest rachunek pseudo maklerski. nie ma np stop lossa co go dyskfalifikuje. jesli chcesz miec przelewy za free do mbanku zaloz lepiej rachunek w DI Bre Banku ( http://www.breinwest.com.pl/ ), masz ponadto przelewy za free do multi.

Pozdrawiam

mppoznan
Starszy chorąży
Posty: 1479
Rejestracja: 22 sty 2006 00:28

Odp:kto ma konto w mbanku?

Postautor: mppoznan » 04 lut 2006 15:09

emakler faktycznie cienki, nawet nie widzialem tam PCRO, moze ktos poleci cos lepszego ? moze byc platne np. 25zl na pol roku mysle ze lepiej zaplacic niz tutaj miec za darmo ale malo co, mysle tez ze lepiej miec konto w takiej firmie, ktora sie specjalizuje tylko w domu maklerskim i kontach maklerskich niz w banku, ktory jako dodatek ma cos pseudomaklerskiego, no ale nie wykluczone ze sie bedzie rozwiajc. pzdr.

zakk
Sierżant sztabowy
Posty: 141
Rejestracja: 16 sty 2006 21:53

Odp:kto ma konto w mbanku?

Postautor: zakk » 04 lut 2006 15:19

Witam

Ja mam. Brakuje stop loss, ale ponoc kiedys ma byc. GRam od niedawana i lepiej niech sie starsi gracze wypowiedzą. Czasem sie wiesza lista z hasałmi jednorazowaymi, dziwna sprawa. Nie miałem tego problemu przed aktywowaniem makreli. Koszty chyba znasz i są 0 za prowadzenie rachunku plus oczywiscie prowizja przy zleceniach kupna sprzedazy min 5zł +0,39% wartosci zlecenia. nie mam porównania do innych rachunków, ale jak dlamnie jest OK.

Pozdrawiam

mppoznan
Starszy chorąży
Posty: 1479
Rejestracja: 22 sty 2006 00:28

Odp:kto ma konto w mbanku?

Postautor: mppoznan » 04 lut 2006 17:35

tych haseł jednorazowych nie trzeba uzywac w emaklerze, mozna to wylaczyc


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości