Akcje Wedla.

luźne dyskusje inwestorów
slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 29 lip 2006 13:57

Podrzucam ciut do przodu wątek o Wedlu. Może ktoś ma jakąś koncepcję, to dzięki, zaś zainteresowani mogą przeczytać jaką to kulturą osobistą błyszczy Cesarz.

REKLAMA


slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 05 sie 2006 17:16

Zgodnie z obietnicą przekazuję Wam nowe wyniki dotyczące akcji Wedel.
Otóż- cytat" wszelkie pytania dotyczące dalszego postępowania w sprawie otrzymania akcji lub kwot z podziału majątku należnych byłym akcjonariuszom w wyniku likwidacji spółki prosimy kierować do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi, II Wydział Cywilny, Al. Silidarności 127 ( sygnatura akt II NS 315/01), gdzie złożono do depozytu sądowego sumy na zaspokojenie ww. należności.
Po odbiór akcji spółki uprawniających do otrzymania kwot należnych byłym akcjonariuszom w wyniku likwidacji Spółki, należy zgłosić się do Archiwum Rotacyjnego "Ład" Stowarzyszenia Archiwistów Plskich w Zielonce k/Warszawy,ul.Armii Krajowej 18 A".
Trochę nie po polsku ale zacytowałem dosłownie może jest jeszcze ktoś komu ta informacja przyda się. Trochę to skomplikowane - zakłady Wedel stoją na Zamoyskiego a moje akcje Wedel ktoś przerobił na 25 kwietnia i złożył do archiwum i Sądu.
Co radzicie zrobić?

slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 15 sie 2006 17:36

Ciągle mam problem z czasem. Może jesteście zorientowani czy zapytanie do Sądu można skierować drogą mailową, czy to jeszcze nie te czasy?

Pajonk
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 31 lip 2006 11:03

Postautor: Pajonk » 18 sie 2006 00:57

Fajna historia dopiero niedawno przeczytalem watek Walcz dalej i informuj jak sie ma sprawa Jestem ciekawy czy wogole jest jeszcze jakas kasa na takie akcje zabezpieczona

slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 20 sie 2006 16:39

Fajna historia dopiero niedawno przeczytalem watek Walcz dalej i informuj jak sie ma sprawa Jestem ciekawy czy wogole jest jeszcze jakas kasa na takie akcje zabezpieczona
Dzięki za wsparcie "duchowe". Mam następne kłody. Szukałem dziś adresu mailowego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi, II Wydział Cywilny na Al. Solidarności 127. W wykazie Sądów Rejonowych Warszawy takiego Sądu nie ma.
Może coś wiecie o jakieś reorganizacji etc.
Pozdrawiam.

Czyżby Pepsi,aż tak poleciało w tzw. bambuko?

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 24 sie 2006 19:02

SLALOM-TRZYMAM KCIUKI :!: :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

bastus
Starszy chorąży
Posty: 1025
Rejestracja: 20 kwie 2006 15:13

Postautor: bastus » 24 sie 2006 22:20

Przeczytałem całość - fajna historia - też kibicuję

ciekawi mnie zakończenie....nie poddawaj się :)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 24 sie 2006 22:53

WYCIAGNELI CO NAJBARDZIEJ WARTOSCIOWE A TERAZ EWENTUALNE RESZTKI

JAK MASZ TEGO WIECEJ TO MOZESZ NAPISAC DO PEPSI,ALE RACZEJ POZOSTANIE 25 KWIETNIA
a pamietam jak to pewien Amerykanin -czesciowo uczestniczacy w "prywatyzacji" i sprzedazy Wedla dla Pepsi smial sie z glupoty sprzedajacych Polakow,ze jeszcze nie maja zadnego pojecia o wartosci i sprzedawali firme za mniej ,niz byly warte (niedocenione) same punkty sprzedazy :!: :evil:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 27 sie 2006 09:22

WYCIAGNELI CO NAJBARDZIEJ WARTOSCIOWE A TERAZ EWENTUALNE RESZTKI

JAK MASZ TEGO WIECEJ TO MOZESZ NAPISAC DO PEPSI,ALE RACZEJ POZOSTANIE 25 KWIETNIA
a pamietam jak to pewien Amerykanin -czesciowo uczestniczacy w "prywatyzacji" i sprzedazy Wedla dla Pepsi smial sie z glupoty sprzedajacych Polakow,ze jeszcze nie maja zadnego pojecia o wartosci i sprzedawali firme za mniej ,niz byly warte (niedocenione) same punkty sprzedazy :!: :evil:
Dzięki za informację. Mam kolejną - że wszystko dot. moich akcji znajduje się w Archiwum Rotacyjnym "Ład" w Zielonce.

Miałem już szukać Sądu gdzie zdeponowali moje pieniążki, a teraz taka informacja. Kołomyja. Myślałem o Pepsi i chyba pójdę tą drogą, ponieważ ktoś "przestawia mi drogowskazy" a kasę wzięło Pepsi jako właściciel Wedla.
Po wojnie z Wedla zrobili 22 lipca, aby następnie wrócić do Wedla tylko po to żeby zrobić 25 kwietnia.
Toć to taki sam mechanizm okradania ludzi :!: :!: :!:

slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 03 wrz 2006 11:05

Ponownie podrzucam wątek. Wracam do koncepcji skierowania się do Sądu. Tylko czy istnieje taki sąd ponieważ w wykazie BIP nie znalazłem. Może ktoś mieszka na Al. Solidarności w tym rejonie to niech mi podpowie, żebym nie wysyłał listów do nikąd.
Dzięki.

Szukałem dziś adresu mailowego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi, II Wydział Cywilny na Al. Solidarności 127. W wykazie Sądów Rejonowych Warszawy takiego Sądu nie ma.

slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Postautor: slalom » 04 wrz 2006 22:38

Ponownie podrzucam wątek. Wracam do koncepcji skierowania się do Sądu. Tylko czy istnieje taki sąd ponieważ w wykazie BIP nie znalazłem. Może ktoś mieszka na Al. Solidarności w tym rejonie to niech mi podpowie, żebym nie wysyłał listów do nikąd.
Dzięki.

Szukałem dziś adresu mailowego Sądu Rejonowego dla Warszawy-Pragi, II Wydział Cywilny na Al. Solidarności 127. W wykazie Sądów Rejonowych Warszawy takiego Sądu nie ma.

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 04 wrz 2006 22:55

GOOD LUCK :twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

marian66
Młodszy chorąży
Posty: 471
Rejestracja: 06 wrz 2006 15:02
Lokalizacja: z Belize

Akcje Wedla

Postautor: marian66 » 02 sty 2013 18:21

Przed Swietami znalazlem w swoich szpargalach zmaterializowana akcje Wedla - w swoim czasie zostawilem sobie "na pamietke" akcje Wedla, pozniej udało mi sie zalatwic taka akcyjke jak w tym artykule:
http://baseny.waw.pl/pesk/ekonomia3.html

Hmmm... Co z nia zrobic? Ile moze byc warta?
Ktos cos wie?
Serio pytam :P

vito
Kapitan
Posty: 43243
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Akcje Wedla.

Postautor: vito » 02 sty 2013 19:17

Mam pytanie.Możliwe że już przerabiane na tym forum wielokrotnie ale wówczas mnie tu nie było.Otóż przy wycofywaniu akcji Wedla z gieldy kupiłem akcje - ot tak żeby zobaczyć co dzieje się poza giełdą. Do dnia dzisiejszego "pies z kulawą nogą" nic nie napisał, żadnej dywidendy ani informacji o spółce.Czy mam jakieś prawa z posiadanej akcji czy zostawić wnukom na pokaz jak można ludzi robić w "konia". Może ktoś coś wie to proszę o dwa słowa.
Zaraz,zaraz a nie lecisz w walka?Czy ty masz te akcje z IIIRP czy jeszcze z okresu przedwojennego?.No bo te z okresu przedwojennego to rozumiem miały postac materielną ale te z III RP to juz tylko w systemie wiec chyba najpierw co się stało warto spytac biuro gdzie miałes rachunek.A moze dostałes z biura jakis dokument?
Zażartować potrafię ale nie aż tak.Krótko.
1/Nie sprzedałem akcji.
2/Dostałem akcje w formie materialnej tak jak przed wojną(jeżeli masz na myśli Irak to przed wojną).Mogę podać numery ale nie o to idzie.
3/Dostałem propozycję odkupienia akcji chyba po 200 złotych - odmówiłem.
4/Akcje mam.
Pozdr.
no i w czym problem :?:
jesteś szczęsliwym posiadaczem akcjo spółki niepublicznej
masz prawo raz w roku wyć na WZA i dostac dywidendę jak WZA przegłosuje
tyle

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 02 sty 2013 22:21

I PALUSZKI NA WALNYM (LUB SLODYCZE)

A MOZE JAKAS PEPSI TEZ PODADZA
:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości