Jaki jesteś twórczy!!!

luźne dyskusje inwestorów
choccookie
Chorąży
Posty: 747
Rejestracja: 15 maja 2006 22:24

Postautor: choccookie » 28 sie 2006 22:37

Koledzy reagują tak spontanicznie, że mam wrażenie, że są copywriterami)))
Wg mnie najciekawszy, bo kompletny pomysł poddał Fatboy, oprócz nazwy jest b. dobre hasło reklamowe dla przedsięwzięcia, które harmonijnie łączy się z profilem działalności przedsięborstwa. W 3 minutki narysłowałem na jego podstawie taki znaczek, by leepiej było widać jego dobry pomysł.

Autora propozycji przy okazji informuję, że za 100 zeta, to można iść do kina, albo gdzieś. Lepiej albo kogoś prosić o pomoc za free, albo proponować godziwą, uczciwą zapłatę.

Dziękuję. Pozdrawiam.

Nie potrafię wkleić tutaj obrazka, więc podaję adres, gdzie on jest, po prostu.
http://www.spox.homepages.pl/
logo eko-elewacji jest mocno spoko - podoba mi sie, proste, chwytliwe....

Proponuje nazwy:

WDUPEX
FREDEX
RAKIETAX
BALONEX
ELE-HUTEX
HUTRIM :D
JUPIT
JUPITEX
JUPITAM


:idea:

REKLAMA


choccookie
Chorąży
Posty: 747
Rejestracja: 15 maja 2006 22:24

Postautor: choccookie » 28 sie 2006 22:39

Oczywiscie wygrana za "FREDEX" przeznaczam na konto Fredka na poczet poszukiwan nijakiego "C........" ewentualnie na łatki do jego basenu :D

FIXXER
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 31 sie 2005 19:16

Postautor: FIXXER » 29 sie 2006 19:17

Mała uwaga' nie wchodzą w gre nazwy z literką X i nazwy brzmiące z angielska. Nazwa FREDEX zrobiła by furrorę, niestety tylko na forum parkietu.

Narazie prowadzi nazwa KOLOR SYSTEM , którą nieskromnie przyznam sam wymyśliłem; ale można jeszcze zmienić.
Pasowało by połączenie z językiem niemieckim ....BAU....
Następny kierunek to gra inicjałów ...

POWODZENIA

anijta
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2017 14:18

Re: Jaki jesteś twórczy!!!

Postautor: anijta » 18 paź 2017 14:20

Jak tak wymyślacie te nazwy, z końcówką -BUD, to faktycznie to dobrze będzie w nazwie się kojarzyć, bo sama korzystałam z tynków firmy kosBUD i jestem bardzo zadowolona :D


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości