Uwaga! Konkurs na moderatorów!

TFI, PTE i inne...
Snake
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3295
Rejestracja: 09 wrz 2006 04:50

Postautor: Snake » 07 gru 2007 02:46

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.
Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

od roku o tym nawijam... szkoda dobrych pomysłów, Trolejbus... perły między...

REKLAMA


chuligan
Chorąży sztabowy
Posty: 5072
Rejestracja: 11 maja 2006 21:38

Postautor: chuligan » 07 gru 2007 08:44

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.
Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

od roku o tym nawijam... szkoda dobrych pomysłów, Trolejbus... perły między...
dokładnie Snake, juz dawno proponowałem takie rozwiązanie.
Obrazek

... gdybym sie słońca nie bał ...

Skorpion
Chorąży sztabowy
Posty: 4394
Rejestracja: 05 gru 2006 20:52
Lokalizacja: Południe Polski

Postautor: Skorpion » 07 gru 2007 12:57

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.
Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

od roku o tym nawijam... szkoda dobrych pomysłów, Trolejbus... perły między...
dokładnie Snake, juz dawno proponowałem takie rozwiązanie.
Przede wszystkim moderator powinien mieć możliwość udzielania upomnień i banowania - z tego co rozmawiałem z bankrutem, to jedno co może to jedynie usuwać temat czy post...
Czyli taka miotła bezmyślna do sprzątania - bany na wniosek moderatora mógł udzielać wyłącznie administrator forum.
Dziwi ten brak zaufania do modera, bo przecież te funkcje w żaden sposób w tym szablonie forum nie mają wpływu na dalszą ingerencje w konfiguracje całości...
Obrazek...
Twórz razem ze mną arkusz kalkulacyjny drobnego inwestora giełdowego... POBIERZ ze strony:

http://skorpion40.webpark.pl/gpw.htm

yaro_lek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3903
Rejestracja: 28 maja 2006 00:48
Lokalizacja: Wawa

Postautor: yaro_lek » 07 gru 2007 14:52

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.
Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

Tylko moderator powinien mieć możliwość zakładania w głównym wątku akcji nowych postów z nazwą firmy dodając kolejne numery.

od roku o tym nawijam... szkoda dobrych pomysłów, Trolejbus... perły między...
dokładnie Snake, juz dawno proponowałem takie rozwiązanie.
Przede wszystkim moderator powinien mieć możliwość udzielania upomnień i banowania - z tego co rozmawiałem z bankrutem, to jedno co może to jedynie usuwać temat czy post...
Czyli taka miotła bezmyślna do sprzątania - bany na wniosek moderatora mógł udzielać wyłącznie administrator forum.
Dziwi ten brak zaufania do modera, bo przecież te funkcje w żaden sposób w tym szablonie forum nie mają wpływu na dalszą ingerencje w konfiguracje całości...


Czasami wystarczyłyby paręnastogodzinne lub parodniowe kicki...
"Ludzie, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na to, by ją powtarzać..."

zenon
Starszy chorąży
Posty: 1492
Rejestracja: 11 kwie 2007 20:17
Lokalizacja: kozia wólka
Kontakt:

Postautor: zenon » 08 gru 2007 01:12

A ile płacicie?, bo może od tego trzeba zacząć... Chętni może wtedy się znajdą...Komuna się skończyła, czyn społeczny to już egzotyka.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 08 gru 2007 13:22

Przede wszystkim moderator powinien mieć możliwość udzielania upomnień i banowania - z tego co rozmawiałem z bankrutem, to jedno co może to jedynie usuwać temat czy post...
Czyli taka miotła bezmyślna do sprzątania - bany na wniosek moderatora mógł udzielać wyłącznie administrator forum.
Dziwi ten brak zaufania do modera, bo przecież te funkcje w żaden sposób w tym szablonie forum nie mają wpływu na dalszą ingerencje w konfiguracje całości...
Popieram. Nowych moderatorów należy zaopatrzyc w opcje "bana na nicka", w innym przypadku administratorzy moga zapomniec o porządku na forum. Bez opcji bana przewiduje, ze nowo wybrani moderatorzy do 1/2 roku zrezygnują. Nikt na dłuzszą metę, ciagle i na bieżąco nie bedzie robił czasochłonnej i bezsensownej roboty usuwania watków/postów.

pozdrawiam :wink:
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

jomat_43899
Podporucznik
Posty: 17197
Rejestracja: 29 cze 2005 00:24
Lokalizacja: Świdnica

Postautor: jomat_43899 » 08 gru 2007 22:39

.....
Ty żyjesz??? :shock:
no patrz....a prawie byłem przekonany, że dostałeś bana :lol: :lol: :lol:

StrongWill
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2160
Rejestracja: 27 wrz 2007 08:00

Postautor: StrongWill » 08 gru 2007 22:50

.....
Ty żyjesz??? :shock:
no patrz....a prawie byłem przekonany, że dostałeś bana :lol: :lol: :lol:

kto wie, ale jak sie pojawi nowy mod to moze byc klasowa walka na bany :D

Skorpion
Chorąży sztabowy
Posty: 4394
Rejestracja: 05 gru 2006 20:52
Lokalizacja: Południe Polski

Postautor: Skorpion » 09 gru 2007 09:45

Przede wszystkim moderator powinien mieć możliwość udzielania upomnień i banowania - z tego co rozmawiałem z bankrutem, to jedno co może to jedynie usuwać temat czy post...
Czyli taka miotła bezmyślna do sprzątania - bany na wniosek moderatora mógł udzielać wyłącznie administrator forum.
Dziwi ten brak zaufania do modera, bo przecież te funkcje w żaden sposób w tym szablonie forum nie mają wpływu na dalszą ingerencje w konfiguracje całości...
Popieram. Nowych moderatorów należy zaopatrzyc w opcje "bana na nicka", w innym przypadku administratorzy moga zapomniec o porządku na forum. Bez opcji bana przewiduje, ze nowo wybrani moderatorzy do 1/2 roku zrezygnują. Nikt na dłuzszą metę, ciagle i na bieżąco nie bedzie robił czasochłonnej i bezsensownej roboty usuwania watków/postów.

pozdrawiam :wink:
Witaj bankrut !!! :D
Miło Cię znowu widzieć na forum parkietu! :!:
Wprawdzie w ostatnich miesiącach bankrutów tu przbyło z powodu zwał i korekt, ale tylko jeden niepowtarzalny :wink:
Pochwal się może gawiedzi, gdzie się teraz siedzi...?
Może za mozolne wykonywanie obowiązków moderatora awansowali cię do zarządu... :wink: :?:
Pozdrawiam i życzę sukcesów...
Skrobnij czasem coś OPEN albo na PW... :idea:
Obrazek...
Twórz razem ze mną arkusz kalkulacyjny drobnego inwestora giełdowego... POBIERZ ze strony:

http://skorpion40.webpark.pl/gpw.htm

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 09 gru 2007 23:30

Rzeczywiście, jeśli moderator może tylko usuwać posty to coś jest nie tak, moderator powinien mieć przede wszystkim możliwość utrzymania porządku na forum, a do tego służy także m.in. możliwość banowania użytkownika po kilkukrotnym wysłaniu do niego bezskutecznego ostrzeżenia. A po co takimi sprawami zawracać głowę administratorowi? Moderator miał by jasną listę przewinień, za która daje się ostrzeżenia/bany. I nie trzeba tego spisywać na kartce bo wiadomo, że do takich należą m.in.
- bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów wobec innych użytkowników lub inna forma, która miałaby na celu obrazić lub ośmieszyć innego użytkownika (no bo jakakolwiek przemoc w domu Wielkiego Brata jest zabroniona 8) ) - a tu mi się przypomina z forum obrażanie czyichś matek, ojców itd.
- nachalne spamowanie w tym straszenie innych zwałami, krachami lub naganianie na kupno czegokolwiek
- wielokrotne wklejanie tych samych wykresów, obrazków - chodzi o wklejanie tych samych wykresów przez Madrale. Obrazki, obrazkami ale jak ktoś wkleja takie, które przekraczających granice dobrego smaku, (mam tu na myśli np. obrazki ludzkich lub zwierzęcych odchodów lub ludzkich zwłok - co kiedyś miało tu miejsce) to tym bardziej powinno się do spotkać ze zdecydowaną reakcją.
- zakaz reklamowania innych stron, a niektórzy użytkownicy stale naganiają by wejść na jakąś stronę np.o********.pl.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

3plus
Kapitan
Posty: 42147
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 09 gru 2007 23:45

Rzeczywiście, jeśli moderator może tylko usuwać posty to coś jest nie tak, moderator powinien mieć przede wszystkim możliwość utrzymania porządku na forum, a do tego służy także m.in. możliwość banowania użytkownika po kilkukrotnym wysłaniu do niego bezskutecznego ostrzeżenia. A po co takimi sprawami zawracać głowę administratorowi? Moderator miał by jasną listę przewinień, za która daje się ostrzeżenia/bany. I nie trzeba tego spisywać na kartce bo wiadomo, że do takich należą m.in.
- bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów wobec innych użytkowników lub inna forma, która miałaby na celu obrazić lub ośmieszyć innego użytkownika (no bo jakakolwiek przemoc w domu Wielkiego Brata jest zabroniona 8) ) - a tu mi się przypomina z forum obrażanie czyichś matek, ojców itd.
- nachalne spamowanie w tym straszenie innych zwałami, krachami lub naganianie na kupno czegokolwiek
- wielokrotne wklejanie tych samych wykresów, obrazków - chodzi o wklejanie tych samych wykresów przez Madrale. Obrazki, obrazkami ale jak ktoś wkleja takie, które przekraczających granice dobrego smaku, (mam tu na myśli np. obrazki ludzkich lub zwierzęcych odchodów lub ludzkich zwłok - co kiedyś miało tu miejsce) to tym bardziej powinno się do spotkać ze zdecydowaną reakcją.
- zakaz reklamowania innych stron, a niektórzy użytkownicy stale naganiają by wejść na jakąś stronę np.o********.pl.
Wybrali cię w końcu czy nie.......??????? *** pojadę tam bo mam niedaleko i *****.......Tak *** nie może być......... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Sir_Nick
Sierżant sztabowy
Posty: 137
Rejestracja: 26 maja 2006 15:14
Lokalizacja: Wroclaw

Postautor: Sir_Nick » 10 gru 2007 01:33

Witam,

wydaje mi sie, ze wystarczy wprowadzic dzienny limit postow np. 10.
Wtedy bedzie istotna jakosc postow, a nie ilosc.

Pozdrawiam
Sir Nick

PS.
Mozna tez ukryc liczbe postow uzytownika. Moze zniknie wtedy "nabijanie" 1000 postow w jeden dzien.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 10 gru 2007 14:57

Witam,

wydaje mi sie, ze wystarczy wprowadzic dzienny limit postow np. 10.
Wtedy bedzie istotna jakosc postow, a nie ilosc.

Pozdrawiam
Sir Nick

PS.
Mozna tez ukryc liczbe postow uzytownika. Moze zniknie wtedy "nabijanie" 1000 postow w jeden dzien.
Dla niektórych to może być podnieta, że 'mu rośnie" ilość postów, a jak wiadomo ilość nie zawsze idzie w parze z jakością. Dlatego może nie powinny być w ogóle liczone lub wyświetlane takie informacje bo po co? Można by jeszcze wprowadzić okresowe sprawdzanie w celu wykrycia martwych kont, na pewno system byłby wtedy bardziej wydajny.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 10 gru 2007 22:23

RACZEJ LIMIT (ODSTEP) CZASOWY NA 1 WATKU-DUZO LEPSZY

JA AKURAT MIEWAM CZASEM SPORO SPOLEK TO (KIEDYS) BYWALEM NA WIELU WATKACH JEDNOCZESNIE W TYM NIEKTORYCH "DYNAMICZNYCH" JAK ELE

WIEC DLA "KOGOS " PISZACEGO NA 1 WATKU TYLKO 10 TO OK ALE NA WIELU TO BEZ SENSU

+

PODSTAWA JEDNAK TO ZABLOKOWANIE WIELONICKOWCOW (TYM BARDZIEJ PRZY TAKIM "PRYMITYWNYM" OGRANICZENIU BO GOSTEK PRZY 10 NICKACH WALNIE 100 POSTOW I CO??
Witam,

wydaje mi sie, ze wystarczy wprowadzic dzienny limit postow np. 10.
Wtedy bedzie istotna jakosc postow, a nie ilosc.

Pozdrawiam
Sir Nick

PS.
Mozna tez ukryc liczbe postow uzytownika. Moze zniknie wtedy "nabijanie" 1000 postow w jeden dzien.
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Admin6_168621
Admin
Admin
Posty: 124
Rejestracja: 07 lis 2007 08:47

Postautor: Admin6_168621 » 11 gru 2007 09:28

RACZEJ LIMIT (ODSTEP) CZASOWY NA 1 WATKU-DUZO LEPSZY

JA AKURAT MIEWAM CZASEM SPORO SPOLEK TO (KIEDYS) BYWALEM NA WIELU WATKACH JEDNOCZESNIE W TYM NIEKTORYCH "DYNAMICZNYCH" JAK ELE

WIEC DLA "KOGOS " PISZACEGO NA 1 WATKU TYLKO 10 TO OK ALE NA WIELU TO BEZ SENSU

+

PODSTAWA JEDNAK TO ZABLOKOWANIE WIELONICKOWCOW (TYM BARDZIEJ PRZY TAKIM "PRYMITYWNYM" OGRANICZENIU BO GOSTEK PRZY 10 NICKACH WALNIE 100 POSTOW I CO??
Witam,

wydaje mi sie, ze wystarczy wprowadzic dzienny limit postow np. 10.
Wtedy bedzie istotna jakosc postow, a nie ilosc.

Pozdrawiam
Sir Nick

PS.
Mozna tez ukryc liczbe postow uzytownika. Moze zniknie wtedy "nabijanie" 1000 postow w jeden dzien.

Niestety nie znajdzie się wszystkich "multikont", lecz staram się ich sukcesywnie ich wyszukiwać (nie licząc szczęśliwych posiadaczy Neo z dynamicznym IP, którego niestety nie tak łatwo zbanować). Moim osobistym pomysłem który staram się urzeczywistnić jest opcja "zgłoś do moderacji", przez co admin nie musi przeszukiwać wszystkich wątków. Każdy użytkownik będzie mógł zgłosić coś, co zakłóca temat (spam, reklamy, trolli, floody itd.).


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości