konsultacje u doradcy finansowego

TFI, PTE i inne...
martens
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2007 09:47

konsultacje u doradcy finansowego

Postautor: martens » 28 sty 2008 13:54

hej, sytuacja na rynku jest cieżka ale oszczędzać trzeba. co proponujecie osobie, która nie zna się na tym za dobrze? czy ktoś z Was korzystał z doradcy finansowego w tej kwestii? na czym to polega?dzięki

REKLAMA


syfek_na_dupie

Re: konsultacje u doradcy finansowego

Postautor: syfek_na_dupie » 28 sty 2008 16:17

hej, sytuacja na rynku jest cieżka ale oszczędzać trzeba. co proponujecie osobie, która nie zna się na tym za dobrze? czy ktoś z Was korzystał z doradcy finansowego w tej kwestii? na czym to polega?dzięki
doradca jest w tej chwili tak samo bezradny jak reszta

może ci powiedziećże za trzy miesiące będzie odbicie ale jaka jest tego pewność

prawda jest taka że na dzień dzisiejszy trzeba się trzymać bardziej bezpiecznych inwestycji i przeczekać ten okres np na oprocentowanym ror albo funduszu obligacji albo rynku pieniężnego

jak będą sygnały poprawy na rynkach to sukcesywnie można pakować w bardziej agresywne fundusze...

kifasa
Starszy sierżant
Posty: 86
Rejestracja: 13 lut 2007 09:39
Lokalizacja: Łódź/Wawa

Re: konsultacje u doradcy finansowego

Postautor: kifasa » 05 lut 2008 10:19

hej, sytuacja na rynku jest cieżka ale oszczędzać trzeba. co proponujecie osobie, która nie zna się na tym za dobrze? czy ktoś z Was korzystał z doradcy finansowego w tej kwestii? na czym to polega?dzięki
doradca jest w tej chwili tak samo bezradny jak reszta

może ci powiedziećże za trzy miesiące będzie odbicie ale jaka jest tego pewność

prawda jest taka że na dzień dzisiejszy trzeba się trzymać bardziej bezpiecznych inwestycji i przeczekać ten okres np na oprocentowanym ror albo funduszu obligacji albo rynku pieniężnego

jak będą sygnały poprawy na rynkach to sukcesywnie można pakować w bardziej agresywne fundusze...
W fundusze obligacji? Uuu... To chyba nie najlepszy pomysł. Jeśli wiesz co mam na myśli, to spójrz na zapowiedzi członków RPP co do stóp procentowych. Jeśli nie jesteś jednak specjalistą z dziedziny obligacji, to zachęcam do literatury, albo po prostu odradzam aktualnie.
"To protect the innocent you may need to bail out the guilty..."

syfek_na_dupie

Re: konsultacje u doradcy finansowego

Postautor: syfek_na_dupie » 05 lut 2008 22:12

hej, sytuacja na rynku jest cieżka ale oszczędzać trzeba. co proponujecie osobie, która nie zna się na tym za dobrze? czy ktoś z Was korzystał z doradcy finansowego w tej kwestii? na czym to polega?dzięki
doradca jest w tej chwili tak samo bezradny jak reszta

może ci powiedziećże za trzy miesiące będzie odbicie ale jaka jest tego pewność

prawda jest taka że na dzień dzisiejszy trzeba się trzymać bardziej bezpiecznych inwestycji i przeczekać ten okres np na oprocentowanym ror albo funduszu obligacji albo rynku pieniężnego

jak będą sygnały poprawy na rynkach to sukcesywnie można pakować w bardziej agresywne fundusze...
W fundusze obligacji? Uuu... To chyba nie najlepszy pomysł. Jeśli wiesz co mam na myśli, to spójrz na zapowiedzi członków RPP co do stóp procentowych. Jeśli nie jesteś jednak specjalistą z dziedziny obligacji, to zachęcam do literatury, albo po prostu odradzam aktualnie.
wiem co masz na myśli

rosnące stopy procentowe powodują spadek cen niektórych rodzajów obligacji (zwłaszcza o stałym oprocentowaniu i długich terminach do wykupu)

jakie fundy poleciłbyś na chwilę obecną komuś kto lubi agresywną grę a jakie dla kogoś konserwatywnego 8) ??

martens
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2007 09:47

Postautor: martens » 29 lut 2008 14:04

a co powiecie na SALSE expandera? lokata strukturyzowana z 100% zabezpieczeniem kapitału, inwestuje w sektory: budownictwo i surowce, telekomunikacja i technologie, energia i usługi, medycyna i branża chemiczna oraz banki i ubezpieczenia. ja wstępnie jestem zainteresowany, a co Wy na to? 4 lata, 5 tys zamenia się w 10,5 tys.

berti
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2008 23:26

Re: konsultacje u doradcy finansowego

Postautor: berti » 12 mar 2008 10:50

Ja ostatnio chciałem się umówić z doradcą finansowym w celu porozmawiania o subfunduszu UniAktywnej Alokacji, lecz od spotkania z jego winy (nieuzasadnionej) nie doszło.

berti
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 31 sty 2008 23:26

Re: konsultacje u doradcy finansowego

Postautor: berti » 12 mar 2008 10:56

Lecz z drugiej strony dowiedziałem się wszystkiego o wiele szybciej i lepiej na stronie Uniona i rozmowie telefonicznej z konsultantami. [/code]

kanada
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z akademii Pana Kleksa

Postautor: kanada » 26 mar 2008 12:25

Jeśli ktoś nie czuje się zbyt dobrze w temacie to doradca finansowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem osobiście kożystam z doradcy z beskidzkiego domu maklerskiego i jestem bardzo zadowolony. Nic za to nie płace a zawsze mi coś dobrego poleci jeśli jest ktoś zainteresowany to jego numer to 501721320 proszę powoływać się na pana Marka pozdrawiam i gorąco polecam :D

PatronX
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 28 mar 2008 13:07
Lokalizacja: G-ta
Kontakt:

Postautor: PatronX » 28 mar 2008 13:23

Nie pozostaje mi nic innego jak podać stronę na której znajduje się oferta, aż 7 doradców finansowych i to tych największych:

http://www.patbank.pl/doradcyfinansowi/

Testujcie!


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości