częsciowa wypłata środków Skandia

TFI, PTE i inne...
Jaco-świeżak
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 01 kwie 2009 11:22

częsciowa wypłata środków Skandia

Postautor: Jaco-świeżak » 17 sie 2009 18:46

Witam,
mam skandie od 2,5 roku (grudzien 2006) na 15 lat wplacam regularnie 360zl saldo mam aktualnie 10950 (wartosc fundow) wplacone srodki cos okolo 11900

chcial bym czesciowo wyplacic ta kwote (nie zrywac umowy tylko wyplacic po prostu 5000 z tego) i nie moge nigdzie doszukac sie oplac a moj "doradca" inwestycyjny zmienil telefon i email ;/;/

tak wiec mam pytanie do ludzi ktorzy znaja sie troche na tym lub ktorzy to robili. jak wyglada procedura ile to trawa i jak to zrobic a co najwazniejsze jakie beda koszty tej calej operacji

dzieki i pozdrawiam

REKLAMA


robert.kajzer
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 sie 2009 11:08

Postautor: robert.kajzer » 18 sie 2009 10:51

Obawiam sie, iz nie ma opcji wyplacania bez zrywania umowe, a za zerwanie umowy groza powazne konsekwencje.

Swoja droga jesli Twoj doradca tak Cie olewa to "niezly" PR robi firmie.
http://abcinwestowania.wordpress.com/ ---> blog o inwestowaniu
http://www.growandgo.pl ---> darmowy kurs o Papierach Wartościowych

wędkarz
Starszy chorąży
Posty: 1201
Rejestracja: 18 gru 2008 22:50

Re: częsciowa wypłata środków Skandia

Postautor: wędkarz » 18 sie 2009 13:14

Witam,
mam skandie od 2,5 roku (grudzien 2006) na 15 lat wplacam regularnie 360zl saldo mam aktualnie 10950 (wartosc fundow) wplacone srodki cos okolo 11900

chcial bym czesciowo wyplacic ta kwote (nie zrywac umowy tylko wyplacic po prostu 5000 z tego) i nie moge nigdzie doszukac sie oplac a moj "doradca" inwestycyjny zmienil telefon i email ;/;/

tak wiec mam pytanie do ludzi ktorzy znaja sie troche na tym lub ktorzy to robili. jak wyglada procedura ile to trawa i jak to zrobic a co najwazniejsze jakie beda koszty tej calej operacji

dzieki i pozdrawiam
a nie masz owu czy jakiegoś załącznika ?
tam powinno pisać kiedy można wyciągnąć i za jaką opłatę.
spróbuj zadzwonić na infolinie skandii tam po podaniu nr umowy i innych danych powinienes dostać informacje :wink:
napisz czy ci sie udało :wink:


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości