jaki fundusz akcji polecacie do wejscia po korekcie?

TFI, PTE i inne...
looi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 317
Rejestracja: 25 sty 2009 20:48

jaki fundusz akcji polecacie do wejscia po korekcie?

Postautor: looi » 09 sty 2010 17:53

mam kase na lokacie, jak bedzie korekta na gieldzie mam zamiar zainwestowac w jakis fundusz, ktory polecacie? chodzi mi o fundusze akcyjne

REKLAMA


MaciejGnyszka
Chorąży sztabowy
Posty: 5306
Rejestracja: 12 maja 2006 19:32
Kontakt:

Re: jaki fundusz akcji polecacie do wejscia po korekcie?

Postautor: MaciejGnyszka » 13 sty 2010 00:01

mam kase na lokacie, jak bedzie korekta na gieldzie mam zamiar zainwestowac w jakis fundusz, ktory polecacie? chodzi mi o fundusze akcyjne
LeggMason :)
Od 7 lat zmieniamy oblicze polskiego biznesu Dołącz do Towarzystw Biznesowych SA

DarkoZZZ
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3314
Rejestracja: 19 wrz 2006 16:47
Lokalizacja: London

Postautor: DarkoZZZ » 15 sty 2010 14:51

Ja polecam Arkę Nowa Europa. Podczas poprzedniej hossy Arka Akcji byla najlepsza z funduszy typu nie-MiŚ ( tu wiadomo - wieksze ryzyko, większy zysk, ale w bessie poleciały nieźle na pysk)
Teraz również Arka na prowadzeniu, a Arka NE, w ogóle nieźle wymiata. Jak będziesz szukał dobrego momentu na zakupy, patrz na giełdę turecką (ISE100). Zauważałym że są silnie powiązani z Turasami tzn siedzą w ich akcjach po uszy, bo wyceny idą za tym indeksem jak po sznurku. BTW warto poczytać o gospodarce tureckiej - podobne perspektywy do wzrostów jak w BRIC, a jednak dużo bardziej stabilna i do tego waluta skorelowana z Euro :)

looi
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 317
Rejestracja: 25 sty 2009 20:48

Postautor: looi » 15 sty 2010 18:33

Ja polecam Arkę Nowa Europa. Podczas poprzedniej hossy Arka Akcji byla najlepsza z funduszy typu nie-MiŚ ( tu wiadomo - wieksze ryzyko, większy zysk, ale w bessie poleciały nieźle na pysk)
Teraz również Arka na prowadzeniu, a Arka NE, w ogóle nieźle wymiata. Jak będziesz szukał dobrego momentu na zakupy, patrz na giełdę turecką (ISE100). Zauważałym że są silnie powiązani z Turasami tzn siedzą w ich akcjach po uszy, bo wyceny idą za tym indeksem jak po sznurku. BTW warto poczytać o gospodarce tureckiej - podobne perspektywy do wzrostów jak w BRIC, a jednak dużo bardziej stabilna i do tego waluta skorelowana z Euro :)
dzieki wielkie za pamoc, bede obserwowal turasów 8)

MaciejGnyszka
Chorąży sztabowy
Posty: 5306
Rejestracja: 12 maja 2006 19:32
Kontakt:

Postautor: MaciejGnyszka » 15 sty 2010 21:19

Ja polecam Arkę Nowa Europa. Podczas poprzedniej hossy Arka Akcji byla najlepsza z funduszy typu nie-MiŚ ( tu wiadomo - wieksze ryzyko, większy zysk, ale w bessie poleciały nieźle na pysk)
Teraz również Arka na prowadzeniu, a Arka NE, w ogóle nieźle wymiata. Jak będziesz szukał dobrego momentu na zakupy, patrz na giełdę turecką (ISE100). Zauważałym że są silnie powiązani z Turasami tzn siedzą w ich akcjach po uszy, bo wyceny idą za tym indeksem jak po sznurku. BTW warto poczytać o gospodarce tureckiej - podobne perspektywy do wzrostów jak w BRIC, a jednak dużo bardziej stabilna i do tego waluta skorelowana z Euro :)
dzieki wielkie za pamoc, bede obserwowal turasów 8)
no, ale nie objedz się kebabami za mocno ;)
Od 7 lat zmieniamy oblicze polskiego biznesu Dołącz do Towarzystw Biznesowych SA

DarkoZZZ
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3314
Rejestracja: 19 wrz 2006 16:47
Lokalizacja: London

Postautor: DarkoZZZ » 18 sty 2010 18:21

dzieki wielkie za pamoc, bede obserwowal turasów 8)
no, ale nie objedz się kebabami za mocno ;)

Jedź kebaby i napedzaj ich gospodarke :) Pamiętaj - każde 200 zjedzonych kebabów przekłada się na 1 pkt na ISE100 :D

jakzarabiacmiliony
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 20 cze 2010 23:50
Kontakt:

Postautor: jakzarabiacmiliony » 26 lip 2010 22:30


MaciejGnyszka
Chorąży sztabowy
Posty: 5306
Rejestracja: 12 maja 2006 19:32
Kontakt:

Postautor: MaciejGnyszka » 26 lip 2010 22:31

dzieki wielkie za pamoc, bede obserwowal turasów 8)
no, ale nie objedz się kebabami za mocno ;)

Jedź kebaby i napedzaj ich gospodarke :) Pamiętaj - każde 200 zjedzonych kebabów przekłada się na 1 pkt na ISE100 :D
:D
Od 7 lat zmieniamy oblicze polskiego biznesu Dołącz do Towarzystw Biznesowych SA

robert.kajzer
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 14 sie 2009 11:08

Postautor: robert.kajzer » 02 paź 2011 22:20

W akcje/ fundusze akcyjne nie powinno sie inwestowac w czasie korekty, chyba, ze masz 100% pewnosc, ze ta korekta nie zamieni sie w odwrocenie trendu.
http://abcinwestowania.wordpress.com/ ---> blog o inwestowaniu
http://www.growandgo.pl ---> darmowy kurs o Papierach Wartościowych


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości