ASTORIA CAPITAL S.A. zrealizuje emisję o wartości 3 mln zł

TFI, PTE i inne...
Cyfrowiec
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 30 paź 2014 09:55

Postautor: Cyfrowiec » 20 kwie 2015 09:41

Szkoda tylko, że swój sukces muszą opierać na patencie. Przy rozpoczęciu pierwszych prac widziałem opinię wydaną przez Dr. Kaliwoda a samo w sobie już coś oznacza, chyba jedno z większych nazwisk w tej branży ?

REKLAMA


Kadzius
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 15 wrz 2014 10:50

Postautor: Kadzius » 23 kwie 2015 10:02

Szkoda tylko, że swój sukces muszą opierać na patencie. Przy rozpoczęciu pierwszych prac widziałem opinię wydaną przez Dr. Kaliwoda a samo w sobie już coś oznacza, chyba jedno z większych nazwisk w tej branży ?
To prawda ;) Nie wiem czy widziałeś ale po opublikowaniu przez Kaliwooda opinii na temat Permy, wartość ich kursu podskoczyła do około 100zł. Przez krótki czas dany kurs utrzymywał się ale obecnie spadł do takiego poziomu właśnie za sprawą małego zainteresowania przez co łatwo było go zbić do aktualnych granic

malcom
Starszy sierżant
Posty: 85
Rejestracja: 10 kwie 2014 14:52

Postautor: malcom » 28 kwie 2015 08:27

Hej hej wszystkim, wybaczcie brak aktywności przez długi czas ale przynajmniej Astoria pozytywnie zaskakuje w tym roku dobrym przyrostem kursu, odpowiada mi taki. Jak wygląda obecnie sytuacja na Hydro ?


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości