Panie moderator...

TFI, PTE i inne...
uki
Sierżant sztabowy
Posty: 172
Rejestracja: 22 mar 2010 19:19

Panie moderator...

Postautor: uki » 14 kwie 2010 10:14

Bardzo proszę o zostawienie. Rabaty w zamian dla chłpopaków z forum i dla Pana jak wypali pomysł.

Witam serdecznie,

Poszukuje udziałowca lub inwestora do zrealizowania bardzo ciekawej i rozwojowej koncepcji związanej z branżą alkoholowo-rozrywkową. Koncept który stworzyłem w moim zdaniem ma szanse na bardzo duży sukces komercyjny w Polsce i na świecie gdyż nie ma konkurencji. Koncept ma znamiona komercjalizacji i franchisingu.

Branża alkoholowa w Polsce jest warta w Polsce ok. 40mld. Ja zakładając ze w przeciągu 5 lat zdobędę 0.5% udziału w rynku co moim zdaniem jest realne do zrealizowania bo chce wejść w segment który nie jest na razie obsadzony to obroty sięgną 200mln. A zakładając marżę operacyjną na poziomie 10% da zysk 20MLN( wariant ostrożny gdyż marze chce mieć na poziomie 15-20%). Gdyż jest to segment PREMIUM.

W tym momencie mam już założoną spółkę kapitałową jak również stronę www w budowie a co najważniejsze wyłączność u producenta alkoholi z NY na bardzo innowacyjne alkohole które robią furorę w USA w segmencie yuppies ( tzw hard working proffesionals) .

Spółka moja zakłada już być na plus po 6mc dzialanośći i osiągnąć w pierwszym roku działania 20MLN przychodu. ( Wariant optymistyczny) 10MLN wariant pesymistyczny.

Generalnie całość konceptu jak się sprawdzi to nie jestem w stanie wyobrazić skalę dochodów i zysków. Bo branża alkoholów rozrywkowa na całym świecie jest po prostu dla mnie nie pojęta na tą chwilę. Jak koncept się sprawdzi do spółke będzie można notować i na GPW i w Londynie ale to daleka droga ale realna .

Poszukuje kogoś kto zobaczy koncepcje i rynki tak jak ja i będzie chciał wejść w tą podróż razem ze mną.
Kwota która jest potrzebna to 700 tyś sposób w jaki to ma być rozliczone jest kwestią do dogadania. Mogę np. oddać 49% spółki lub dać w zastaw działkę o wartośći 800 tyś w postaci przewłaszczenie na zabezpiecznie. Działka leży w gminnie stryków woj. Łódzkie . Powierzchnia o 37000m2 . Leży 20 km od dworca głównego PKP w Łódzi a 12 km od granic miasta. Sprzedać mogę za 600 tyś. Ale jak już pisałem jestem otwarty na propozycje.

Pozdrawiam serdecznie i razie pytań proszę o kontakt

LWDISTILLERY@GMAIL.COM
Lukasz Wyskiel 507143290

REKLAMA


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości