ING - mbank

TFI, PTE i inne...
malgos
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2007 13:45

ING - mbank

Postautor: malgos » 08 sty 2007 14:43

Gdzie Waszym zdaniem lepiej inwestować mBank czy na INGFI?
Do tej pory tylko działałam na mBanku ale ostatnio zainteresował mnie na INGFI - ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus. Czegoś takiego nie mam w funduszach akcyjnych na mBanku (chyba że czegoś nie widzę) i nie wiem czy warto sobie tym "zawracać głowę" czy też dać sobie spokój i kumulować swoje korki tylko w zakresie mBanku gdzie nie ma takich opłat jak przez ING?

REKLAMA


minio
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2006 09:46

Postautor: minio » 08 sty 2007 14:49

cześć Małgoś

niestety nie mam konta w ING,
natomiast jestem bardzo zadowolony z mBanku :lol:
mam nadzieję, że otrzymasz dużo postów na zadane pytanie

cocojambo
Sierżant sztabowy
Posty: 114
Rejestracja: 15 gru 2006 12:46

Re: ING - mbank

Postautor: cocojambo » 13 sty 2007 19:48

Gdzie Waszym zdaniem lepiej inwestować mBank czy na INGFI?
Do tej pory tylko działałam na mBanku ale ostatnio zainteresował mnie na INGFI - ING Subfundusz Budownictwa i Nieruchomości Plus. Czegoś takiego nie mam w funduszach akcyjnych na mBanku (chyba że czegoś nie widzę) i nie wiem czy warto sobie tym "zawracać głowę" czy też dać sobie spokój i kumulować swoje korki tylko w zakresie mBanku gdzie nie ma takich opłat jak przez ING?
Wszystko zalezy od tego jakimi środkami dysponujesz. Przy kwocie kilku lub kilkunastu tysięcy jakoś nie wiem czy opłaci Ci sie zmiana funduszy. Ja tam osobiście zadowolony jestem z mBanku (no emakler trochę wkurza) i jego funduszy. Fakt brakuje Arki i ING, ale ogolnie ok np. Legg Mason jest dla mnie w sam raz. Decyzje nalezy do Ciebie ja porponuje pozostać w mBanku
KTO GRA GRUBO WYGRAĆ MUSI

babka
Plutonowy
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2007 21:03

Postautor: babka » 14 lut 2007 18:12

Mam jak najgorsze doświadczenia z fund. budownictwa ING Rozliczyli mi zakupione jednostki prawie po miesiącu od dokonania wpłaty, co naraziło mnie na znaczne straty.Jako przyczynę podali ,że mój dom maklerski nie podał im numeru mojego domu i to wyjaśniałi aż 3 tygodnie .Może ktoś wie , gdzie należy złożyć skargę naTFI ? Pozdrawiam Lilawb

babka
Plutonowy
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2007 21:03

Postautor: babka » 14 lut 2007 18:13

Mam jak najgorsze doświadczenia z fund. budownictwa ING Rozliczyli mi zakupione jednostki prawie po miesiącu od dokonania wpłaty, co naraziło mnie na znaczne straty.Jako przyczynę podali ,że mój dom maklerski nie podał im numeru mojego domu i to wyjaśniałi aż 3 tygodnie .Może ktoś wie , gdzie należy złożyć skargę naTFI ? Pozdrawiam Lilawb.

babka
Plutonowy
Posty: 17
Rejestracja: 03 lut 2007 21:03

Postautor: babka » 14 lut 2007 18:13

Mam jak najgorsze doświadczenia z fund. budownictwa ING Rozliczyli mi zakupione jednostki prawie po miesiącu od dokonania wpłaty, co naraziło mnie na znaczne straty.Jako przyczynę podali ,że mój dom maklerski nie podał im numeru mojego domu i to wyjaśniałi aż 3 tygodnie .Może ktoś wie , gdzie należy złożyć skargę naTFI ? Pozdrawiam Lilawb.

HappyBull
Chorąży sztabowy
Posty: 6445
Rejestracja: 12 kwie 2006 11:03

Postautor: HappyBull » 07 maja 2007 14:38

09:13 07.05.2007
ING FIZ AKCJI wycena certyfikatów inwestycyjnych






Formularz raportu bieżącego funduszu inwestycyjnego zamkniętego, który podlega obowiązkom informacyjnym wynikającym z rozporządzenia o obowiązkach informacyjnych emitentów, o wycenie wartości aktywów netto funduszu przypadającej na certyfikat inwestycyjny 86/2007

Temat raportu: Informacja o wycenie wartości aktywów netto funduszu przypadającej na certyfikat inwestycyjny Podstawa prawna: § 43 ust. 1 pkt 9 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (Dz. U. z 2005 r. Nr 209 Poz. 1744) Data: 2007-05-07

TREŚĆ RAPORTU: Określenie waluty: PLN:

Pozycja danych: bieżąca Data wyceny: 2007-05-02 Wartość aktywów netto: 52 288 805,09 Wartość aktywów netto funduszu przypadająca na certyfikat inwestycyjny: 264,32

Pozycja danych: poprzednia Data wyceny: 2007-04-30 Wartość aktywów netto: 52 045 157,43 Wartość aktywów netto funduszu przypadająca na certyfikat inwestycyjny: 263,09


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości