AIG Akcji Azjatyckich - parasol

TFI, PTE i inne...
Kamil O.
Sierżant
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2006 14:58

AIG Akcji Azjatyckich - parasol

Postautor: Kamil O. » 29 lip 2007 13:50

W czasie spadków naszej giełdy, a co za tym idzie, także funduszy - moją uwagę zwrócił fundusz AIG SFIO Akcji Chińskich i Azjatyckich.

Kilka dni jednego dnia zaliczył wzrost o 2,5% kiedy u nas wszystko leciało do dołu. Fundusze akcyjne inwestujące w oparciu o WIG20 i MiŚie mają za ostatni miesiąc przeciętnie około - 7%. AIG Chiński ma +8% i +20% za ostatnie trzy miesiące.

Myślicie, że warto wejść w ten fundusz ?

Pozdrawiam

REKLAMA


vives
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 24 lip 2007 18:07

Postautor: vives » 30 lip 2007 20:17

ja dzisiaj wszedłem - zobaczymy co sie bedzie działo - za duzo mam zainwestowane w fundusze akcyjne notowane na GWP. Trzeba zmienic troche proporcje portfela :)))

Sirius
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2007 18:53

Ostatnie stopy zwrotu to nie wszystko?!

Postautor: Sirius » 01 sie 2007 21:39

Przede wszystkim trzeba miec na uwadze, że fundy azjatyckie *** się zwykle dużo wiekszym poziomem ryzyka, niż nasze krajowe i środkowouropejskie w ogóle. Nie można mieć pewnosci, że któregoś dnia gdy uwolniona zostanie jakaś waluta, gdy wydarzy sie coś niespodziewanego na rynku międzynarodowym, co zarzutuje na sytuację panujacą np. w Chinach, to będzie nieciekawie. Słyszalem, że Union szykuje jakąś nową akcję w Azji, ale mimo że od lat mam zaufanie do tego TFI to raczej bym w to przedsięwzięcie nie wszedł.


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości