XTB FOREX CUP 2008

rynek walutowy
Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 07 kwie 2008 07:16

Jak na razie przeprowadziłem tylko 42 transakcje, z tego jedna stratna kilka zł :( , podstawowa para to usd/jen i usd/zar- tylko tu są kosmiczne spready, ale się opłaca. Stopów jak na razie nie używam, bo przeważnie były by pozamykane pozycje, ale nie wykorzystuje 100% kapitału bo kilka razy było by po mnie. Na demówce w dwa dni udało mi się 1500%, ale w tym interesie trzeba mieć trochę szczęścia. (bardzo dużo) :lol:
Takich bzdur nawet jak na wirtulane pieniądze dawno nie słyszałem.
Ludzie Wy się naprawdę marnujecie!

Ambitny z Ciebie chłopak,więc.... 8)
....więc polecam wynalezienie systemu,który pozwoliłby Ci na ten rodzaj gry.Co do wyników to wujaszek chyba nikogo nie musi przekonywać bo był niedawno w pierwszej 10tce forex cup.
Akurat,że tylko jedna trasakcja była stratna to być może przypadek,że tym razem tak mało ...to zależy w końcu od dnia 8)

a czy uwierzysz na przykład,że w ciągu 2 pierwszych misięcy 2008 kiedy była zwała i odbicie,grając na kghm przeprowadziłem około 200 transakcji i na żadnej z nich nie byłem stratny? 8) :lol:

mam dowody i wyciąg z konta 8) chociaż wolę nie pokazywać numeru rachunku ani kwoty,którą gram...dletego,żeby nie pobudzać zbytnio wyobraźni dodam,że taki system istnieje ale jest stosunkowo mało efektywny.
Nie przeprowadziłem ani jedenj stratnej transakcji.Widełki ruchu wyznaczyłem na 89-110 i grałem....to,że się zgodziło co do 20 groszy w pierwszym ruchu to absolutnie przypadek...potem byłem jakby za widełkami podczas największej paniki ale wtedy miałem jeszcze koło ratunkowe na którym również zarobiłem 8)
natomiast za bezpieczeństwo płaci się mniejszymi zyskami.Zarobiłem około 7%...grałem za 100k. Nigdy nie mów nigdy:)
Cuda się zdarzają....a to,że komuś pewne rzeczy wydają się niemożliwe to już jego problem 8)
A co byś powiedział na system dający w około 10 lat około 100000%????? 8) nie pomyliłem zer 8) sto tysięcy...oczywiście na forexie można o wiele więcej....ale na akcjach...niezależnie od hossy i bessy 8) :lol:

Nie powiem Ci na czym to polega,bo to mój wynalazek...zresztą każdy ma swoje tajemnice i sposoby 8) ....szukaj a znajdziesz 8)

Pozdrawiam serdecznie
co ćpasz?
:shock: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

8)

no i widzisz...nie wierzysz 8) :lol:
i o to chodzi 8) i właśnie dlatego,że nikt w to nie wierzy...to właśnie działa 8)

wiesz...to jest internet...i nigdy nie masz pewności z kim rozmawiasz...czy może mam lat 12 ...a może 65? :lol: 8) co tak naprawdę mam w głowie?
a może ktoś zalogował się na moje konto ???...albo mój siostrzeniec podszedł do włączonego komputera i coś tam pisze? 8) :lol: :lol:

moją rolą jest wynalezienie i wykorzystanie systemu...Twoją rolą jest w to nie uwierzyć 8) :lol:

i tak właśnie ma być 8)
natomiast chciałem tylko zasygnalizować Ambitnemu,że rzeczy o których nie śniło się naszym filozofom istnieją 8) ...napisałem to nie dlatego,żeby mu pomóc,tylko żeby troszkę zahwiać jego poczuciem pewności,że coś jest niemożliwe 8) Kiedyś wydawało się,że lot w kosmos jest niemożliwy...a kilkaset lat temu Kopernik miał nawetr problemy,żeby wytłumaczyć komuś,ze to ziemia kręci się wokół słońca 8) ....to wszystko kiedyś było niezrozumiałe i niemożliwe :lol: :lol: :lol:

Co do wyników w Forex cup....W realu są one nie do osiągnięcia w przypadku normalnego inwestowania.Żeby osiągnąć taki wynik...np.800% w 3 dni trzeba postawić wszystko na jedną kartę i mieć szczęście :lol: 8)
W rzeczywistości byłby to jedynie hazard a nie inwestycja czy nawet gra.

ale około 20% średnio dziennie w miarę bezpieczny sposób jak najbardziej można 8) :lol:

Pozdrawiam 8)
mówisz
100000% w 10 lat
ok
czyli jak zaczniesz teraz z np.100k to za 10 lat masz 100mln
jeśli nie masz takiej kwoty chętnie pożyczę na 10 lat - na 50000%
:lol:

niestety muszę Cię zmartwić :lol:
nie jestem zainteresowany...niestety 8)
Poza tym myślisz,że chciałbym zająć się sumą 100k?i oddać z tego po 10 latach 50 milionów i jeszcze podatek zapłacić? :lol: 8) przecież są tanie kredyty...wibor plus marża i jedziemy.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę,że żeby po 10 latach mieć 100000% musisz zarabiać jedyne 100% rocznie :lol: 8) ...średnio...
8)

taką średnią można spokojnie wykręcić zaczynając od 100k....
cięzej byłoby to zrobić zaczynając od sumy powiedzmy 100milionów.
Płynność byłaby przeszkodą...
8)

mati?????o czym Ty piszesz? 8)
coś Ci się pomyliło 8)
wujaszek ugrał na demo 1500% w dwa dni.....dobrze wiesz,że na demo to możliwe 8) ...może troszkę podkoloryzował i było to troszkę więcej niż 48h,ale to było demo.O realu i 20% średnio dziennie pisałem ja.
a controller ma rację...chodzi o 20% z niereinwestowanego kapitału...natomiast po pewnym czasie kiedy psycha się przyzwyczai...można jak najbardziej zarabiać więcej jeśli chodzi o kwoty 8)


proponuję zakończyć dyskusję na ten temat.W końcu to wątek Forex cup a my tu o jakichś systemach, procentach i ćpaniu 8)
jak kończyć?
czyli rozumiem,że za 10 lat jesteś w pierwszej 10 w polsce?
:lol: :lol: :lol:

stary 8)
w sumie tego wykluczyć nie można :lol: 8)
:lol:
pozdrawiam i życzę Ci,żebyś też się tam znalazł.Masz 100k albo i więcej,zatem droga do pierwszej 10tki otwarta 8) 8) ....tylko,że ci z pierwszej 10tki też mogą nie próżnować 8) :lol: i może być cięzko zająć miejsce któregoś z nich 8)

REKLAMA


wujaszek
Starszy sierżant
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2006 01:59
Lokalizacja: Polska

Postautor: wujaszek » 09 kwie 2008 23:04

Ambitny to do ciebie :evil: , jeśli nie wierzysz to powiedz mi jak wstawić statement na forum, to sobie policzysz, ty niedowiarku. A to jest pikuś wobec tego co miałem w przeszłości. Obecnie mnie już nie ma w grze bo wolę delikatnie a w realu. Zgodzę się z tym, że można wyciągnąć ze 100000% i wcale bym się nie zdziwił, bo to po prostu jest realne, byle emocje opanować. :wink:

banan111
Młodszy chorąży
Posty: 539
Rejestracja: 28 gru 2007 19:14
Kontakt:

Postautor: banan111 » 13 kwie 2008 16:23

Ambitny to do ciebie :evil: , jeśli nie wierzysz to powiedz mi jak wstawić statement na forum, to sobie policzysz, ty niedowiarku. A to jest pikuś wobec tego co miałem w przeszłości. Obecnie mnie już nie ma w grze bo wolę delikatnie a w realu. Zgodzę się z tym, że można wyciągnąć ze 100000% i wcale bym się nie zdziwił, bo to po prostu jest realne, byle emocje opanować. :wink:
Bezpłatny miesięcznik o sztuce inwestowania - TREND. Nowy numer TRENDU w PDF za darmo.
www.gazetatrend.pl

wujaszek
Starszy sierżant
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2006 01:59
Lokalizacja: Polska

Postautor: wujaszek » 13 kwie 2008 20:08

:?: :?: :?:

Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 13 kwie 2008 22:26

:?: :?: :?:
banan jest niedorozwinięty i tłucfze posty....puste...dlatego tyle ostrzeżeń 8)
p>S>za pół godziny do roboty :twisted:

AMBITNY
Młodszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 24 sie 2006 17:16
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: AMBITNY » 16 kwie 2008 22:52

Ambitny to do ciebie :evil: , jeśli nie wierzysz to powiedz mi jak wstawić statement na forum, to sobie policzysz, ty niedowiarku. A to jest pikuś wobec tego co miałem w przeszłości. Obecnie mnie już nie ma w grze bo wolę delikatnie a w realu. Zgodzę się z tym, że można wyciągnąć ze 100000% i wcale bym się nie zdziwił, bo to po prostu jest realne, byle emocje opanować. :wink:
Napisałem tylko, że to co mówisz na temat swojego wyniku jest dla mnie kompletną bzdurą.Jeżeli się mylę to w dalej podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedź - MARNUJESZ SIĘ!Nie uważasz, że przy takim talencie to szkoda czasu na tworzenie postów na forum?Pomyśl ile mógłbyś w tym czasie zarobić.
Skład portfela:

5L FW20H11 2350 - zrolowane, dalej na L
1L FW20H11 2400 -zrolowane, dalej na L
1L FW20U11 2600 -
3L FW20Z10 2570 - zrolowane, dalej na L

Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 16 kwie 2008 23:02

Ambitny to do ciebie :evil: , jeśli nie wierzysz to powiedz mi jak wstawić statement na forum, to sobie policzysz, ty niedowiarku. A to jest pikuś wobec tego co miałem w przeszłości. Obecnie mnie już nie ma w grze bo wolę delikatnie a w realu. Zgodzę się z tym, że można wyciągnąć ze 100000% i wcale bym się nie zdziwił, bo to po prostu jest realne, byle emocje opanować. :wink:
Napisałem tylko, że to co mówisz na temat swojego wyniku jest dla mnie kompletną bzdurą.Jeżeli się mylę to w dalej podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedź - MARNUJESZ SIĘ!Nie uważasz, że przy takim talencie to szkoda czasu na tworzenie postów na forum?Pomyśl ile mógłbyś w tym czasie zarobić.

taki wynik jest możliwy...uwierz 8) :lol:
a co do pisania 8) jak czekasz na zrealizowanie transakcji albo obserwujesz i musisz poczekać 15 minut to dla zabicia czasu czasem coś się skrobnie :lol: 8) :wink:

AMBITNY
Młodszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 24 sie 2006 17:16
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: AMBITNY » 16 kwie 2008 23:10

Ambitny to do ciebie :evil: , jeśli nie wierzysz to powiedz mi jak wstawić statement na forum, to sobie policzysz, ty niedowiarku. A to jest pikuś wobec tego co miałem w przeszłości. Obecnie mnie już nie ma w grze bo wolę delikatnie a w realu. Zgodzę się z tym, że można wyciągnąć ze 100000% i wcale bym się nie zdziwił, bo to po prostu jest realne, byle emocje opanować. :wink:
Napisałem tylko, że to co mówisz na temat swojego wyniku jest dla mnie kompletną bzdurą.Jeżeli się mylę to w dalej podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedź - MARNUJESZ SIĘ!Nie uważasz, że przy takim talencie to szkoda czasu na tworzenie postów na forum?Pomyśl ile mógłbyś w tym czasie zarobić.

taki wynik jest możliwy...uwierz 8) :lol:
a co do pisania 8) jak czekasz na zrealizowanie transakcji albo obserwujesz i musisz poczekać 15 minut to dla zabicia czasu czasem coś się skrobnie :lol: 8) :wink:
Wynik tak jest taki możliwy, ja powątpiewam w tą wypowiedź:


tak na razie przeprowadziłem tylko 42 transakcje, z tego jedna stratna kilka zł , podstawowa para to usd/jen i usd/zar- tylko tu są kosmiczne spready, ale się opłaca. Stopów jak na razie nie używam, bo przeważnie były by pozamykane pozycje, ale nie wykorzystuje 100% kapitału bo kilka razy było by po mnie. Na demówce w dwa dni udało mi się 1500%, ale w tym interesie trzeba mieć trochę szczęścia.

W ogóle nie przekonuje mnie to, że można przeprowadzić 42 transakcje i z tego ani jedna nie jest stratna,poza tym jeśli komuś udaje się ugrać 1500% w dwa dni to na pewno musi mieć jakieś obsunięcia kapitału a nie stratę wartości kilku złotych.
Skład portfela:

5L FW20H11 2350 - zrolowane, dalej na L
1L FW20H11 2400 -zrolowane, dalej na L
1L FW20U11 2600 -
3L FW20Z10 2570 - zrolowane, dalej na L

AMBITNY
Młodszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 24 sie 2006 17:16
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: AMBITNY » 16 kwie 2008 23:23

Przy okazji co jest dla Was najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o otwarciu danej pozycji ?

Moment wejścia, wyjścia , odpowiedni ST czy TP czy jeszcze cos innego?
Skład portfela:

5L FW20H11 2350 - zrolowane, dalej na L
1L FW20H11 2400 -zrolowane, dalej na L
1L FW20U11 2600 -
3L FW20Z10 2570 - zrolowane, dalej na L

Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 17 kwie 2008 07:59

Przy okazji co jest dla Was najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o otwarciu danej pozycji ?

Moment wejścia, wyjścia , odpowiedni ST czy TP czy jeszcze cos innego?

u mnie też tak bywa,że czasami nie ma ani jednej stratnej transakcji....czasami są dwie,trzy...to zależy od dnia...na forexie nie da się zarabiać mając poniżej 90% trafionych...
powiem Ci tyle,że wujo nie miał stratnych transakcj bo nie stosuje jednej z wymienionych przez Ciebie rzeczy :wink: ja również nie stosuję :wink:

pozdro :lol: 8)

AMBITNY
Młodszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 24 sie 2006 17:16
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: AMBITNY » 17 kwie 2008 08:33

Przy okazji co jest dla Was najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o otwarciu danej pozycji ?

Moment wejścia, wyjścia , odpowiedni ST czy TP czy jeszcze cos innego?

u mnie też tak bywa,że czasami nie ma ani jednej stratnej transakcji....czasami są dwie,trzy...to zależy od dnia...na forexie nie da się zarabiać mając poniżej 90% trafionych...
powiem Ci tyle,że wujo nie miał stratnych transakcj bo nie stosuje jednej z wymienionych przez Ciebie rzeczy :wink: ja również nie stosuję :wink:

pozdro :lol: 8)
Nie miliście strat bo nie wchodzicie , tzn nie zawieracie transakcji hehe 8)
Ale ja sie pytałem jaki z wymienionych przeze mnie elementow jest najwazniejszy dla Was?

Ciekawe w jaki sposob mozna ograniczyc startne pozycje w inny sposób niż tutaj wymienilem?(tzn. nie otwierając żadnej pozycji)

bardzo ciekawe :-k
Skład portfela:

5L FW20H11 2350 - zrolowane, dalej na L
1L FW20H11 2400 -zrolowane, dalej na L
1L FW20U11 2600 -
3L FW20Z10 2570 - zrolowane, dalej na L

Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 17 kwie 2008 08:44

Przy okazji co jest dla Was najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o otwarciu danej pozycji ?

Moment wejścia, wyjścia , odpowiedni ST czy TP czy jeszcze cos innego?

u mnie też tak bywa,że czasami nie ma ani jednej stratnej transakcji....czasami są dwie,trzy...to zależy od dnia...na forexie nie da się zarabiać mając poniżej 90% trafionych...
powiem Ci tyle,że wujo nie miał stratnych transakcj bo nie stosuje jednej z wymienionych przez Ciebie rzeczy :wink: ja również nie stosuję :wink:

pozdro :lol: 8)
Nie miliście strat bo nie wchodzicie , tzn nie zawieracie transakcji hehe 8)
Ale ja sie pytałem jaki z wymienionych przeze mnie elementow jest najwazniejszy dla Was?

Ciekawe w jaki sposob mozna ograniczyc startne pozycje w inny sposób niż tutaj wymienilem?(tzn. nie otwierając żadnej pozycji)

bardzo ciekawe :-k

byłeś blisko ,ale niestety niezgadłeś :wink: :lol: :lol:
otwieram pozycje jak najbardziej i wujo też... 8)
chodzi własnie o jeden z tych elementów :wink:

controller
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2929
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.

Postautor: controller » 17 kwie 2008 11:09

byłeś blisko ,ale niestety niezgadłeś :wink: :lol: :lol:
otwieram pozycje jak najbardziej i wujo też... 8)
chodzi własnie o jeden z tych elementów :wink:
mysle ze nie stosowanie przemyslanego s/l jest w realu prosta droga do bankructwa na dluzsza mete. Na wirtualu mozna sie tak bawic ale w realu pozwalac sobie na takie ryzyko? :roll:

Pietro
Chorąży sztabowy
Posty: 4081
Rejestracja: 04 kwie 2006 12:05

Postautor: Pietro » 17 kwie 2008 12:03

byłeś blisko ,ale niestety niezgadłeś :wink: :lol: :lol:
otwieram pozycje jak najbardziej i wujo też... 8)
chodzi własnie o jeden z tych elementów :wink:
mysle ze nie stosowanie przemyslanego s/l jest w realu prosta droga do bankructwa na dluzsza mete. Na wirtualu mozna sie tak bawic ale w realu pozwalac sobie na takie ryzyko? :roll:

:lol: :lol: 8)

kubica
Chorąży
Posty: 702
Rejestracja: 18 kwie 2008 07:58

Postautor: kubica » 18 kwie 2008 08:13

Witam. Informuję że w chwili obecnej prawdopodobnie prowadzę w XTB FC.

Equity: 290 727.44
Pozycja otwarta: buy OIL, Cena 112.05, 19 lotów


8) 8) 8)
Oświadczam, że nie ponoszę odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji i wypowiedzi które prezentuję na forum Parkietu.


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości