Na jakim walorze na FOREXIE są największe wachania cen?

rynek walutowy
Kanalia
Chorąży
Posty: 801
Rejestracja: 06 sty 2008 10:05
Lokalizacja: Wrocław

Na jakim walorze na FOREXIE są największe wachania cen?

Postautor: Kanalia » 06 mar 2008 21:17

Złoto, Ropa, Pszenica? Gdzie są największe wachnięcia w krótkim okresie? (tak +-200%)

Chodzi o to że chcę kupić coś za 5 tysięcy i chcę postawić wszystko na jedną kartę tak żeby zarobić z tego w tydzień dodtakowe 10 tysięcy (lub stracić wszystko od razu)

Co byście proponowali do takiego małego szaleństwa?
Nick Kanalia nadałem sobie przewrotnie i nie jest on odzwierciedleniem moich intencji ani charakteru. Prosze też aby każde ewentualne ostrzeżenie nadane przez moderatorów było odpowiednio argumentowane. Jest wolność słowa.

REKLAMA


wujaszek
Starszy sierżant
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2006 01:59
Lokalizacja: Polska

Postautor: wujaszek » 09 mar 2008 19:58

Pszenica to wg mnie mistrz w dzienniej zmianie ceny, około 30 000 pipsów, ale również trzeba dołożyć kukurydzę, soję i groch. Większych zmienności na innych towarach nie znajdziesz. Na walutach dziennie to czasami kilkaset pipsików :lol: , ale i tak można popłynąć w ciągu minuty z kasą :(

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 09 mar 2008 21:08

Pszenica to wg mnie mistrz w dzienniej zmianie ceny, około 30 000 pipsów, ale również trzeba dołożyć kukurydzę, soję i groch. Większych zmienności na innych towarach nie znajdziesz. Na walutach dziennie to czasami kilkaset pipsików :lol: , ale i tak można popłynąć w ciągu minuty z kasą :(


Oj można popłynąć. Najpierw nauczyć się na walutach a dopiero potem surowce.


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości