XTB - popatrzcie co wyprawiają

rynek walutowy
AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

XTB - popatrzcie co wyprawiają

Postautor: AdamKruchy » 07 lis 2017 18:59

8) 8) 8)

REKLAMA


AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: XTB - popatrzcie co wyprawiają

Postautor: AdamKruchy » 08 lis 2017 16:25

XTB - odpowiedź na reklamację NZD/USD

Nie zgadzam się z Waszymi reklamacjami w których sami przyznajecie się, że:

- po waszej stronie był błąd (po raz kolejnej zresztą)
- błąd zarówno po stronie kupna i sprzedaży!!! (ale najpierw znajdujecie jedno a po mojej kolejnej znajdujecie drugi błąd)!!!
- w reklamacji sami przyznaliście się, że pokazywaliście zupełnie inną cenę niż była faktycznie
- biorąc pod uwagę pliki Excela biorąc pod uwagę waszą nową propozycję to mój trailing stop 3,5 pipsa dawałby i tak zysk
- jednak i tu piszecie nie prawdę bo w Waszym pliku nie ma zaproponowanej mi przez Was ceny!!! Jej fizycznie tam nie ma
- do tego ustawiliście mnie w samym końcu "kupujących"
- co do zamknięcia pozycji z zyskiem to proszę nie traktować mnie jak dziecka, swoje wszystkie transakcje pod dane makro zawsze umieszczam na blogu oglądanym w tym okresie ponad 1000 razy w ciągu dnia przez graczy i widać, że zawsze najpierw zamykam pozycje przeciwne, które nie ruszyły
- wszystkie transakcje filmuję i tam widać, ze z zyskiem zamykam transakcję o godz. 22:45:05 i wykorzystam go w postępowaniu przed sądem innymi instytucjami w przypadku dalszego traktowania mnie w taki sposób

Niech Pani sama dokładnie przeczyta ze zrozumieniem co mi napisaliście

- Z powodu błędu po stronie X-Trade Brokers DM S.A otwarcie oraz zamknięcie pozycji nastąpiło po nieprawidłowej cenie (przyznajecie się do błędu pierwszego, co jest jego powodem??? niestabilna platforma czy coś innego???)
- Niemożność ustalenia ceny miała miejsce między godziną 22:45:01 a 22:45:05. Z tego powodu mógł Pan widzieć nieaktualną cenę instrumentu  (sami przyznajecie się, że wprowadziliście mnie w błąd co do prawdziwej ceny instrumentu!!!)
- podtrzymuje propozycję korekty ceny zamknięcia pozycji #27014744 do poziomu 0.68402 czyli pierwszej rynkowej ceny poniżej ustawionego poziomu SL.

a po pewnym czasie i zastanowieniu

- Dodatkowo proponujemy korektę ceny otwarcia tegoż zlecenia do poziomu 0.68691. (tutaj kolejny błąd z waszej strony, czyli myliliście się i na zamykaniu i na kupowaniu, to gdzie w takim razie mój trailing stop?????)



W związku z powyższym nie zgadzam się z Waszym postepowaniem. Po raz kolejny przyznajecie się, że po Waszej stronie stoją błędy techniczne (mam cały czas reklamację z października tego roku, gdzie już wtedy pisaliście, że z powodu błędów technicznych po waszej stronie)

Z powodu błędu technicznego po stronie X-Trade Brokers DM S.A  oraz na podstawie pkt 16.4 Regulaminu świadczenia usług maklerskich (Warunki Ogólne) z dnia 1 października 2017 r. (‘Regulamin’), X-Trade Brokers DM S.A. (‘XTB’) postanowił zaproponować Panu korektę ceny otwarcia pozycji numer 26880566 do poziomu 0.72110 tj. pierwszej rynkowej ceny po przekroczeniu poziomu aktywacji zlecenia oczekującego buy stop ustawionego na poziomie 0,71941.


Nie chodzi o pieniądze, które "straciłem" (postaram się, abyście oddali po postępowaniu przed sądem), bo to coś koło 250 zł. Chodzi o sam fakt. Chcecie być w piątce brokerów na świecie. Super i w to uwierzyłem. Ponad półtora miesiąca nie miałem do Was żadnych zastrzeżeń. W tym czasie były i SL-e, bo to normalne. Na rynku jestem od 2006 r. Myślałem, że w końcu mam w Polsce brokera, który nie robi starych numerów z SL, mega-poślizgami itp.

Niestety popsuło się w momencie, gdy poprosiłem o rozmowę telefoniczną z opiekunem. Chciałem dowiedzieć się, zarówno o sprawy techniczne programu partnerskiego i czy nie będzie problemem, gdybym zainwestował kwotę ok. 50.000 zł z obecnych 5.000 zł. 

Kilkakrotnie pytałem, czy nie jest problemem fakt, że gram głównie pod dane makroekonomiczne stosując SL i trailing stop. Otrzymałem zapewnienie, że nie ma problemu. Jednak stało się inaczej. Wszystkie transakcje umieszczałem w swoim blogu, by inni widzieli. A tam widać, iż z każdą kolejną transakcją "pogarszały" się poślizgi.

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... zdusd.html
8) 8) 8)


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości