Wystrzegajcie się TMS Brokers, to drugie WGI!!!

rynek walutowy
czarnykot
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2006 23:08

Wystrzegajcie się TMS Brokers, to drugie WGI!!!

Postautor: czarnykot » 06 lis 2006 23:14

Podają takie rekomendacje, że każdego w miesiąc umoczą, uciekajcie od nich. Zatrudniają ludzi bez licencji maklerskiej lub doradcy inwestycyjnego. Uczą się grać na pieniądzach powierzonych im przez klientów, a po wtopie mówią podpisał pan umowę i odebrał regulamin, w którym jest zapis że za nic nie odpowiadamy, jedynie durny klient który u nich założył rachunek ma być sam sobie winien, pomimo że swoje straty zawdzięczam pracownikom TMS. Nie dajcie się skusić brakiem opłaty za rachunek, wezmą za działanie systemu 366 pln co miesiąc. A jak to nie wyjdzie to pomogą tak zainwestować że popłyniecie. :(javascript:emoticon(':twisted:')
Twisted Evil

REKLAMA


starosta
Chorąży
Posty: 801
Rejestracja: 17 paź 2006 12:18
Lokalizacja: z daleka

Re: Wystrzegajcie się TMS Brokers, to drugie WGI!!!

Postautor: starosta » 06 lis 2006 23:42

Podają takie rekomendacje, że każdego w miesiąc umoczą, uciekajcie od nich. Zatrudniają ludzi bez licencji maklerskiej lub doradcy inwestycyjnego. Uczą się grać na pieniądzach powierzonych im przez klientów, a po wtopie mówią podpisał pan umowę i odebrał regulamin, w którym jest zapis że za nic nie odpowiadamy, jedynie durny klient który u nich założył rachunek ma być sam sobie winien, pomimo że swoje straty zawdzięczam pracownikom TMS. Nie dajcie się skusić brakiem opłaty za rachunek, wezmą za działanie systemu 366 pln co miesiąc. A jak to nie wyjdzie to pomogą tak zainwestować że popłyniecie. :(javascript:emoticon(':twisted:')
Twisted Evil
Najlepiej samemu poćwiczyć i zacząć grać :)

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Postautor: tryt » 07 lis 2006 08:52

Oskarżenia dosyć poważne, więc zajrzałem z ciekawości na ich stronkę www. Reklamują się nieźle. Ciekawe, czarnykot, dlaczego umoczyłeś. Czy nie ma w tym aby trochę braku Twojego doświadczenia? Skąd wiesz, że rekomendacje dają ludzie bez licencji?
Homo homini lupus est

32dragon
Starszy plutonowy
Posty: 36
Rejestracja: 19 paź 2006 18:14

Postautor: 32dragon » 07 lis 2006 22:12

...no,no..czarnykotku....też kuknęłem na stronkę...może masz rcję może nie...ale jak można Ci coś doradzić to ja jakieś(chodzi o demo)5-lat temu grałem na onandzie,potem na fxPolska, a obecnie na x-trade brokers ale na real...
I prawdę mwiąc grałbym na fx-polska- tylko troszkę za duże zabezpieczenie chcieli....
Obecnie gram na x-trade brokers i jestem zadowolony ----opłat 0,00zł-chyba,że chcesz wybrać depozyt poniżej 500pln....--polecam,bo sprawdziłem-jetem z nimi od ponad 4lat...
...MOŻE INNI TRADERZY TEŻ POLECĄ KOLEDZE JAKIEŚ SPRAWDZONE W PRAKTYCE PLATFORMY FINANSOWE...

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Postautor: tryt » 08 lis 2006 11:44

Z ciekawości zainstalowałem demo. Żeby się nie rozpisywać - nie podoba mi się kompletnie :evil:
Homo homini lupus est

xKubas
Młodszy chorąży
Posty: 530
Rejestracja: 27 mar 2006 19:39

Postautor: xKubas » 08 lis 2006 19:40

...no,no..czarnykotku....też kuknęłem na stronkę...może masz rcję może nie...ale jak można Ci coś doradzić to ja jakieś(chodzi o demo)5-lat temu grałem na onandzie,potem na fxPolska, a obecnie na x-trade brokers ale na real...
I prawdę mwiąc grałbym na fx-polska- tylko troszkę za duże zabezpieczenie chcieli....
Obecnie gram na x-trade brokers i jestem zadowolony ----opłat 0,00zł-chyba,że chcesz wybrać depozyt poniżej 500pln....--polecam,bo sprawdziłem-jetem z nimi od ponad 4lat...
...MOŻE INNI TRADERZY TEŻ POLECĄ KOLEDZE JAKIEŚ SPRAWDZONE W PRAKTYCE PLATFORMY FINANSOWE...
Co jak co ja zaczynałem tez od fx potem TMS ale działam na XTB i dopiero wtedy wyszedłem na swoje. Ta platworma najbardziej mi pasuje itak już 3 lata działam z nimi. To na + to na - ( wynik 3 lat średnia miesięczna 35% zwrotu) Jak dla mnie wystarcza. Ale pamiętajcie że to nie przyszło bez bólu!!!. Cięzka nauka i zdobywanie doświadczenia.
Polecam x-trade'a. I życzę wam wszystkim powodzenia na forexie.

tryt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3220
Rejestracja: 11 gru 2005 18:48

Postautor: tryt » 10 lis 2006 14:25

XTB jest najlepszą platformą (na niej gram). Dla mnie najbardziej czytelna, prosta obsługa, szybko "chodzi". TMS - jak pisałem - nie odpowiada mi, co nie zmienia faktu, że wysyłane "podpowiedzi" są ciekawe i można z nich skorzystać. Ale to jedyny plus TMS.
Homo homini lupus est

Pjotrus
Starszy sierżant
Posty: 86
Rejestracja: 25 paź 2006 14:55
Lokalizacja: Burj Khalifa

Postautor: Pjotrus » 29 lis 2006 12:01

Co on gada :shock:

Ich rekomendacje sa tylko ogolnymi wskazowkami na rynek kazdego dnia i powiem wam, ze sa calkiem pomocne chociaz czasem totalnie nietrafione (ale to jest raczej oczywiste na tym rynku).

Jesli chodzi o ta oplate co m-c to ona jest tylko gdy NIE DOKONASZ zadnej transakcji...

GL all na FX
...


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości