Stany na razie na plusie

czyli wszystkie giełdy bardziej rozwinięte niż GPW
briesen
Sierżant sztabowy
Posty: 140
Rejestracja: 18 maja 2006 14:54

Postautor: briesen » 24 maja 2006 19:40

CIEKAWE CZY W USA LUDZIE JUZ ZACZELI UMAZAC JEDNOSTKI W FUNDUSZACH???
CZY DOPIERO ZACZNĄ:lol: :lol: :lol:


CIEKAWE CZY JAK TAKI FUNDUSZ WYCOFA Z POLSKI 100 000 000 MILIONOW DOLAROW TO BEDZIE TO MIAŁO WPLYW NA NASZA GIEŁDE?
:lol: :lol: :lol:
Teraz widac twoja jasnosc umyslu matole.
Wiesz ile to jest 100 BILIONÓW $?
Ciemna maso naganiająca na spadki... Szkoda słów... Ale...
W swojej nienawiści do ludzi z pieniędzmi, przekraczasz wszelkie granice przyzwoitości.
Jesteś chamem i nieudacznikiem życiowym, a spełniasz się na tym forum, bo nikt inny nigdzie cię nie wysłucha.
Ciesz się z tej korekty która jest teraz, bo po odbiciu i kolejnych wzrostach, ***** z zazdrości własne ***.
I nie pieprz tu o tym, że chcesz uchronic nieszczęśników przed spadkami i nietrafionymi inwestycjami. Nikt nie jest doskonały, a w niedoskonałości, to ty wiedziesz prym.
Nie pozdrawiam
Robert

REKLAMA


-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 24 maja 2006 19:41

TO JUZ.............GAME OVER! :lol: :lol: :lol:
O kurde - lepiej nie ;)

*** od tytuły tego wątku - PIEPRZYĆ STANY, my mamy swoją prężnie rozwijająca sie gospodarkę IV RP. Marcinkiewicz powiedzial że wczorajasza zwała to była częśc planu - i po zwale mają być nowe szczyty 8)

Ty jestes taki glupi jak i ten Marcinkiewicz :twisted: :twisted: O ludzie znów sie spotykamy Prostaku ja nie moge czytac twoich postów wlasnie przeszedles sam siebie ignora masz raz na zawsze :twisted: :twisted:
kolega troche znerwicowany widze ? Nic dziwnego - dzisiaj chyba każdy dostał w tyłek :evil:
Nie wiem czy "prostak" to do mnie czy do Rysia, ale ja sie nie obrażam.

POMYSL WICUS POMYSL :twisted:

JAK TAM SANWIL? :twisted:
JUZ JEST PO 5 ZETA? :lol: :lol: :lol:
DUZO ZAROBIŁES? :twisted:
ILE %?
:twisted: :twisted: :lol:
Mysle ze miał na mysli Ciebie ;)
SANWIL to super inwestycja - nowe kontrakty, 3 nowe linie produkcyjne i zwrot kasy z funduszy unijnych - w spółce świetnie sie dzieje, tam są prawdziwe fundamenty a nie obietnice jak na capitalach, skotanach i innych Karkosikach czy Biotonach. Da duże zyski w najblizszym czasie - polecam ;)

-wicek-
Porucznik
Posty: 21793
Rejestracja: 24 paź 2005 20:13
Lokalizacja: Kraków

Postautor: -wicek- » 24 maja 2006 19:43

CIEKAWE CZY W USA LUDZIE JUZ ZACZELI UMAZAC JEDNOSTKI W FUNDUSZACH???
CZY DOPIERO ZACZNĄ:lol: :lol: :lol:


CIEKAWE CZY JAK TAKI FUNDUSZ WYCOFA Z POLSKI 100 000 000 MILIONOW DOLAROW TO BEDZIE TO MIAŁO WPLYW NA NASZA GIEŁDE?
:lol: :lol: :lol:
Teraz widac twoja jasnosc umyslu matole.
Wiesz ile to jest 100 BILIONÓW $?
Ciemna maso naganiająca na spadki... Szkoda słów... Ale...
W swojej nienawiści do ludzi z pieniędzmi, przekraczasz wszelkie granice przyzwoitości.
Jesteś chamem i nieudacznikiem życiowym, a spełniasz się na tym forum, bo nikt inny nigdzie cię nie wysłucha.
Ciesz się z tej korekty która jest teraz, bo po odbiciu i kolejnych wzrostach, ***** z zazdrości własne ***.
I nie pieprz tu o tym, że chcesz uchronic nieszczęśników przed spadkami i nietrafionymi inwestycjami. Nikt nie jest doskonały, a w niedoskonałości, to ty wiedziesz prym.
Nie pozdrawiam
Robert
Dobrze mu napisałeś, jego wiejski humor na wisielczych nastrojach ostatnich sesji to chamstwo i prostactwo - podpisuje sie pod tym.

Najważniejsze że zazwyczaj większość sie myli - i Ci którzy czekają na zakupy wykorzystują właśnie takie nastroje. Głowa do góry !

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 24 maja 2006 19:56

CIEKAWE CZY W USA LUDZIE JUZ ZACZELI UMAZAC JEDNOSTKI W FUNDUSZACH???
CZY DOPIERO ZACZNĄ:lol: :lol: :lol:


CIEKAWE CZY JAK TAKI FUNDUSZ WYCOFA Z POLSKI 100 000 000 MILIONOW DOLAROW TO BEDZIE TO MIAŁO WPLYW NA NASZA GIEŁDE?
:lol: :lol: :lol:
Teraz widac twoja jasnosc umyslu matole.
Wiesz ile to jest 100 BILIONÓW $?
Ciemna maso naganiająca na spadki... Szkoda słów... Ale...
W swojej nienawiści do ludzi z pieniędzmi, przekraczasz wszelkie granice przyzwoitości.
Jesteś chamem i nieudacznikiem życiowym, a spełniasz się na tym forum, bo nikt inny nigdzie cię nie wysłucha.
Ciesz się z tej korekty która jest teraz, bo po odbiciu i kolejnych wzrostach, ***** z zazdrości własne ***.
I nie pieprz tu o tym, że chcesz uchronic nieszczęśników przed spadkami i nietrafionymi inwestycjami. Nikt nie jest doskonały, a w niedoskonałości, to ty wiedziesz prym.
Nie pozdrawiam
Robert
WIDAC,ZE DO SZKOŁY POD GÓRKE BYŁO! :lol: :lol: :lol:
A GDZIE JA TUMANIE NAPISAŁEM ,,BILIONOW"???? :shock:

CZYTAC NIE UMIESZ ?
NAPISAŁEM OFERMO MILIONOW! :lol:


CZY TO PRZYPADEK?TEZ JESTES ROBERT.A WSZYSTKIE ROBERTY(Z ROBERCIKIEM 2 TO *** I *** :twisted: )
:twisted: :twisted: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".

simur
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2720
Rejestracja: 29 gru 2005 13:58

Postautor: simur » 24 maja 2006 20:00

CIEKAWE CZY W USA LUDZIE JUZ ZACZELI UMAZAC JEDNOSTKI W FUNDUSZACH???
CZY DOPIERO ZACZNĄ:lol: :lol: :lol:


CIEKAWE CZY JAK TAKI FUNDUSZ WYCOFA Z POLSKI 100 000 000 MILIONOW DOLAROW TO BEDZIE TO MIAŁO WPLYW NA NASZA GIEŁDE?
Rysiu ale to nie są miliony ( 100 000 000 milionów) :shock: :shock:

to już są tryliony chyba :lol: :lol:

Dark Dudzio_67534
Starszy chorąży
Posty: 1805
Rejestracja: 26 lut 2006 14:59
Lokalizacja: Riverhead

Postautor: Dark Dudzio_67534 » 24 maja 2006 20:06

Jakakolwiek dyskusja z rysiowa *** to jak gadanie z psem....Tyle, ze pies poszczeka, zmeczy sie i usnie. To bydle zas szczeka bo mu brak zarcia....
Do tego pies ma jakas inteligencje, ta zas *** ma madrosc pustej butelki po tanim winie.... :D

mlody
Starszy chorąży
Posty: 1266
Rejestracja: 15 wrz 2005 00:17

Postautor: mlody » 24 maja 2006 21:03

11,120.38, +22.03, +0.2% ) ended down 33.46 points at 10,972.28.

Last: 1,258.26+1.68+0.13%
3
$SPX1,258.26, +1.68, +0.1% ) dropped 6
traktuj moje posty z przymrużeniem oka... bo zazwyczaj się mylę... ale mówię to co myślę...
www.ow-lesnik.pl ZAPRASZAM!


Wróć do „Zagranica”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości