Jutro EUROPA ZAPLONIE

czyli wszystkie giełdy bardziej rozwinięte niż GPW
Madrala-5
Chorąży
Posty: 826
Rejestracja: 11 maja 2006 16:07

Postautor: Madrala-5 » 12 cze 2006 22:33

Kolega Bernaki jest mi winien ok. 160 tys USD utraconych zyskow i zamierzam mu przeslac taki rachunek

a ty jesteś mi winien ok 1,5 mln USD za
1) BETACOM
2) 12 NFI Piast
3) Lenex.

Podaj adres , bo nie chce obciążac cie kosztami dodakowymi [wynajęcia MAFII do usalenia twojego adresu i egzekucji długu...]

1/
GRATULUJE GLUPOTY

2/
TYLE NA MNIE PLULES I CO ... SAM KUPILES AKCJE, KTORE MIALEM

sek w tym, ze ja poza LTX na wszystkich zarobilem - a ty tylko mnie obrazales - trzeba bylo kupowac wtedy kiedy ja kupowalem

1,5 mln usd ... piekna kwota ... przelej jescze na moj ror 160 tys - dla ciebie to bez roznicy, a dla mnie ... to wyrownanie utraconych zyskow i bede szczesliwy :D

REKLAMA


Caesar
Starszy chorąży
Posty: 1697
Rejestracja: 11 kwie 2006 11:57

Postautor: Caesar » 12 cze 2006 22:33

Powiem tylko tyle


2/
Kolega Bernaki jest mi winien ok. 160 tys USD utraconych zyskow i zamierzam mu przeslac taki rachunek za idiotyczne papleanie jezorem

o cholera madrala porywa sie na Bena to juz jest szczyt Monty Pythona na forum parkietu. dobrze ze chociaz mozna sie posmiac z textow w tych ciezkich czasach :)

:cry:

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 12 cze 2006 22:34

.... i bede szczesliwy :D

wkrótce będziesz NIESZCZĘSLIWY....,

i to BARDZO

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 12 cze 2006 22:35


o cholera madrala porywa sie na Bena to juz jest szczyt Monty Pythona na forum parkietu. dobrze ze chociaz mozna sie posmiac z textow w tych ciezkich czasach :)

fajny *** z tego MĄDRALI :lol:

Madrala-5
Chorąży
Posty: 826
Rejestracja: 11 maja 2006 16:07

Postautor: Madrala-5 » 12 cze 2006 22:36


swoja droga to fajnie by bylo, gdyby inwestorzy z calego swiata przeslali mu swoje rachunki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wkrótce dostaniesz ode mnie,
i ZAPEWNIAM, nie będzie ci do żartów....

1/
NIE STRASZ MNIE - MAM JUZ DOSC ZMARTWIEN

2/
PODZIEKUJ SAMEMU SOBIE, A NIE MNIE

mozesz tez podziekowac

a/
panu zaleskiemu, za KLAMSTWA i pozwac go do sadu, za to, ze bezczelnie klamie nawet w prasie - w stanach dostalby niezly wyrok

gdybym, byl akcjonariuszem jescze po ogloszeniu ostatnich wynkow to pewnie wscieklbym sie i sambym go pozwal - podziwiam innych akcjonariuszy, ze psucili mu to plazem

b/
pany b. za paplanie jezorem i mega zwale na cylym swiecie

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 12 cze 2006 22:41



1/
NIE STRASZ MNIE - MAM JUZ DOSC ZMARTWIEN

:lol:



ŻARTUJĘ, j/w

twoje wpisy są nawet zabawne, co jak słusznie zauważył KTOŚ - w tych trudnych czasach jest potrzebne....,


MIŁEGO WIECZORU
:lol:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 12 cze 2006 22:51

Co do Bernake: on ma to w d... że akcje spadają na całym swiecie, i co więcej ma się dobrze, zapewne siedzi sobie teraz w skórzanym fotelu, popija sobie whiskey i pali cygaro.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Madrala-5
Chorąży
Posty: 826
Rejestracja: 11 maja 2006 16:07

Postautor: Madrala-5 » 12 cze 2006 22:51

1/
JA PER SALDO NA NIKOGO SIE NIE GNIEWAM I NIE CHOWAM URAZ


2/
DOSKONALE ZDAJE SOBIE SPRAWE Z TEGO, ZE LUDZIE MUSZA JAKOS ODREAGOWAC STRES I CZESTO MOWIMY BO MOWIMY I OBRAZAMY SIE NAWZAJEM ... SAMO ZYCIE


ALE ...
JAKBY NIE PATRZEC JESTEM TOTALNIE ZDOLOWANY - NIECALY MIESIAC TEMU WYDAWALO MI SIE, ZE ZLAPALEM SZCZESCIE ZA NOGI, A OKAZALO SIE, ZE WYSTARCZY KILKA WYPOWIEDZI JAKIEGOS PAJACA Z JAKIEGOS TAM FEDU I CUDOWNA BANKA MYDLANA PEKA


TERAZ JEDYNE O CZYM MYSLE, TO O TYM, ABY ODROBIC UTRACONE ZYSKI, ALE ... AZ STRACH KUPOWAC I BARDZO LATWO POPELNIC BLEDY


RESUME:
JA SIE NA NIKOGO NIE GNIEWAM, CHOC CZASAMI SZLAG MNIE TRAFIA

NAUCZYLEM SIE JEDNEGO - NIEWAZNE OFE, NIEWAZNE FANDY ... NADAL GIELDA MOZE ZAQCHOWYWAC SIE JAK W 1994

I TO JEST BARDZO SMUTNE

HAZAEL
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 276
Rejestracja: 04 kwie 2006 18:29

Postautor: HAZAEL » 12 cze 2006 22:58

Czy USA na czerwono czy na zielono my i tak spadamy. :(

AliBaba_18512
Podporucznik
Posty: 12297
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: moje podwórko to Szczecin

Postautor: AliBaba_18512 » 12 cze 2006 23:01

jutro 13
albo zyskObrazekalbo w pyskObrazek

Madrala-5
Chorąży
Posty: 826
Rejestracja: 11 maja 2006 16:07

Postautor: Madrala-5 » 13 cze 2006 01:17

ja wiem tylko tyle ...

1/
nie sadze aby to, co jest przerodzilo sie w besse

mysle, ze mamy zupelnie nieoczekiwana mega zwale - wlasciwie to nalezala sie nam i calemu swiatu za mega wzrosty jakie mamy od 3 lat (oczywiscie nie na wszystkich spolkach, ale na wielu)


2/
im mocniejsza zwala teraz tym mocniejsze odbicie w przyszlosci

KUPE PIENIEDZY ZAROBI TEN, KTO BEDZIE MIAL WOLNE SRODKI i ... SZCZESCIE (nie wierze w ... wiedze) i KUPI W SAMYM DOLE LUB W POBLIZU


ale jakby nie patrzec ...
JUTRO CZEKA NAS BARDZO CIEZKI POCZATEK DNIA
(oj za wczesnie niektore rzeczy kupilem :D :D :D )

a kluczowe wydaja sie mi dane z USA o PPI (dzis) i CPI (sroda)

jezeli beda zle ... TO STRACH POMYSLEC
jezeli beda dobre ... TO CHYBA CZEKA NAS GWALTOWNE ODBICIE

a najsmieszniejsze jest to, ze w gre beda wchodzic roznice rzedu 0,1 lub 0,2 % w stosunku do oczekiwan :D :D :D

i powtarzam ... NIE WIERZYC NIKOMU, NIE UFAC NIKOMU poza ... WLASNA INTUICJA - tu nie ma madrego

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pitello » 13 cze 2006 01:31

mondrala ,wklej rakietę i astronautów w czerwonych kombinezonach :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

Madrala-5
Chorąży
Posty: 826
Rejestracja: 11 maja 2006 16:07

Postautor: Madrala-5 » 13 cze 2006 01:35

mondrala ,wklej rakietę i astronautów w czerwonych kombinezonach :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

no wlasnie trzeba by bylo jakas piekna katastrofe wkleic

ale teraz ide spac - bo zaspie i nie zdaze wystawic LTX, Piasta i MNI PKC na sprzedazy z samego rana :D :D :D

zobaczymy, czy uda mi sie pomoc w wywolaniu paniki :D gorzej bedzie jak panika przerosnie moje oczekiwania :D :D :D :D :D


Wróć do „Zagranica”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości