Nowy kryzys mięsny ?

ropa, złoto i ziemniaki
Jureczek
Chorąży sztabowy
Posty: 6532
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: Jureczek » 26 sie 2008 14:53

Amerykański kurczak to ostatni syf . Kury stoją na siatkach , a pod spodem idzie taśmociąg i *** tam spadają - powtórnie trafiają do mieszalni gdzie dodają paszę i tak w koło . Zaraz po uboju nie do zjadzenia , dopiero później są dodawane dodatki smakowe . Wiem to od gościa który tam pracował , ale wytrzymał tylko 3 miesiące i znalazł inną pracę jednak mniej popłatną , ale bez smrodu .

REKLAMA


kangaroo_124902
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7076
Rejestracja: 13 kwie 2007 13:11
Lokalizacja: Batemans Bay Ostrzeżenia 5/5 Zbanowany 4/5 i znów...
Kontakt:

Postautor: kangaroo_124902 » 26 sie 2008 14:54

Amerykański kurczak to ostatni syf . Kury stoją na siatkach , a pod spodem idzie taśmociąg i *** tam spadają - powtórnie trafiają do mieszalni gdzie dodają paszę i tak w koło . Zaraz po uboju nie do zjadzenia , dopiero później są dodawane dodatki smakowe . Wiem to od gościa który tam pracował , ale wytrzymał tylko 3 miesiące i znalazł inną pracę jednak mniej popłatną , ale bez smrodu .
przesrana sprawa ..
ObrazekObrazek

matbur
Sierżant
Posty: 47
Rejestracja: 13 maja 2011 14:01

Postautor: matbur » 01 cze 2011 10:54

a mnie ciekawi ta "wojna ogórkowa" między niemcami a hiszpanią:) ciekawe komu na tym zależy, bo podobno zakażenie tymi bakteriami nie jest spowodowane przez jedzenie tych nieszczesnych ogorkow:)


Wróć do „Towary”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości