gorączka złota - cos na wesoło :)

ropa, złoto i ziemniaki
Barbara18
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2013 11:48

gorączka złota - cos na wesoło :)

Postautor: Barbara18 » 27 lis 2013 12:01

"gorączka złota", oglądacie to na Discovery?
Odkąd skupuję złoto czasami czuje się jak oni.... :))
Ale przynajmniej od tamtej pory nie muszę korzystać z czegoś takiego jak szybkie chwilówki :)))), ehhh, lepiej nie wracać do tego :)
Pozdrawiam wszystkich na forum. Barbara.

REKLAMA


patrycjusz556
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2013 10:55
Kontakt:

re

Postautor: patrycjusz556 » 02 gru 2013 11:00

Ja czasami oglądam, nawet fajny ten program :)

Gustav
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2014 19:48
Kontakt:

Postautor: Gustav » 21 sty 2014 20:31

Pani Barbara napisała ten temat tylko po to by zrobić linka do pożyczek chwilówek ;) A co do tego programu to mi się już oglądać nie chce. Coraz mniej tv u mnie a coraz więcej wartościowego wyszukuję na necie.
Kiedyś discovery było ambitniejsze a teraz cokolwiek oglądam to tam się nic nie dzieje. Jak są Ci poszukiwacze złota, to oglądam a tu: pokazują jak oni jedzą śniadanie, potem coś wspominają, potem że pękło wiertło, pokłócili się.
Każdy niemal program naukowy zmienił formę na serial tv z bohaterami i ich codziennymi sprawami, bo to się dobrze sprzedaje. Chciałbym, żeby to miało taką formę, że konkretne dane podają, ile którego dnia udało się wydobyć. Konkretnie ich i maszyny podczas pracy widzieć a nie podczas jedzenia śniadania i wyreżyserowanych kłótni, które wcale nie miały tam miejsca na prawdę a służą tylko robieniu intryg, które ludzie będą oglądali ;)

rzepka
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2014 18:11
Kontakt:

Postautor: rzepka » 24 sty 2014 18:17

Mi się program podoba, tylko że ostatnio niestety jest jak na innych stacjach - reklamy przerywane programami a nie odwrotnie :(

Forexx
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 20 sty 2014 20:20
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Postautor: Forexx » 29 sty 2014 10:14

dla mnie najciekawsze jest ich podejście do życia, nie siedzą nie jojczą tylko kupują prawa do terenu, inwestuję w maszyny i przenoszą góry, zeby wyskrobac trochę złotego piasku. Twardzi ludzie w trudnym terenie.
forexx.com.pl

STEREO
Starszy chorąży
Posty: 1913
Rejestracja: 17 lip 2012 20:24
Lokalizacja: z głośników

Postautor: STEREO » 10 lut 2014 23:58

dla mnie najciekawsze jest ich podejście do życia, nie siedzą nie jojczą tylko kupują prawa do terenu, inwestuję w maszyny i przenoszą góry, zeby wyskrobac trochę złotego piasku. Twardzi ludzie w trudnym terenie.
Ciekawa reporterka.Acz trochę naciągana

klaudiak
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2014 15:35

Postautor: klaudiak » 25 mar 2014 01:08

Ale program fajny, trzeba to przyznać :)


Wróć do „Towary”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości