Czy w 2010 r. powinno odbyć się referednum w sprawie euro ?

andree
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 01 lut 2006 21:06

Postautor: andree » 15 wrz 2008 15:27

W polityce nie ma czegoś takiego, jak kompromitacja. tu sie licza interesy. Olejemy to ich euro, kilka szwabskich brukowców pokwieczy z tydzień, albo 2 i wszsytko wróci do normy.
brukowce to *****, ale robus!!!
robus nam ***** cale forum przez miesiac conajmniej :twisted:

REKLAMA


kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 15 wrz 2008 16:27

andrulka troluje forum od rana, znowu znalazła wesz jedna jakiś wątek off topic i ***** te swoje mądrości :lol: Co cię andrula te euro obchodzi, jak wymienią ci te 900 zeta pensji na euro to nic ci się nie zmieni, dalej na utrzymaniu starych :lol: :lol:

andree
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 01 lut 2006 21:06

Postautor: andree » 15 wrz 2008 16:35

andrulka troluje forum od rana, znowu znalazła wesz jedna jakiś wątek off topic i ***** te swoje mądrości :lol: Co cię andrula te euro obchodzi, jak wymienią ci te 900 zeta pensji na euro to nic ci się nie zmieni, dalej na utrzymaniu starych :lol: :lol:
robunio nasz :twisted: pensji, jakiej pensji? robus zapomniales ze ja przeciez zyje z tych resztek co mi je podrzucasz? ja wiem ze jestes skromny i wogole, ale zeby mnie tak od razu na piedestal, ja przepraszam ja sie krepuje :twisted:

kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 15 wrz 2008 16:40

andrulka troluje forum od rana, znowu znalazła wesz jedna jakiś wątek off topic i ***** te swoje mądrości :lol: Co cię andrula te euro obchodzi, jak wymienią ci te 900 zeta pensji na euro to nic ci się nie zmieni, dalej na utrzymaniu starych :lol: :lol:
robunio nasz :twisted: pensji, jakiej pensji? robus zapomniales ze ja przeciez zyje z tych resztek co mi je podrzucasz? ja wiem ze jestes skromny i wogole, ale zeby mnie tak od razu na piedestal, ja przepraszam ja sie krepuje :twisted:
Nie wiem kto cię żigolaku utrzymuje, ale na pewno nie ja :lol: :lol: Kolejny troll z urojeniami :lol:

andree
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2447
Rejestracja: 01 lut 2006 21:06

Postautor: andree » 15 wrz 2008 16:48

andrulka troluje forum od rana, znowu znalazła wesz jedna jakiś wątek off topic i ***** te swoje mądrości :lol: Co cię andrula te euro obchodzi, jak wymienią ci te 900 zeta pensji na euro to nic ci się nie zmieni, dalej na utrzymaniu starych :lol: :lol:
robunio nasz :twisted: pensji, jakiej pensji? robus zapomniales ze ja przeciez zyje z tych resztek co mi je podrzucasz? ja wiem ze jestes skromny i wogole, ale zeby mnie tak od razu na piedestal, ja przepraszam ja sie krepuje :twisted:
Nie wiem kto cię żigolaku utrzymuje, ale na pewno nie ja :lol: :lol: Kolejny troll z urojeniami :lol:
tam z urojeniami, wiadomo robus ze kazdy tutaj cie podziwia :twisted:

JurekE
Młodszy chorąży
Posty: 413
Rejestracja: 27 cze 2007 13:56

Re: Czy w 2010 r. powinno odbyć się referednum w sprawie eur

Postautor: JurekE » 16 wrz 2008 08:47

Z sondażu przeprowadzonego przez GfK Polonia dla „Rz” wynika, że 79 proc. respondentów chce, by o zamianie złotego na euro zdecydować w referendum.

---------------------------

http://www.rp.pl/artykul/99645,191428_B ... _euro.html

------------------------

ugly_kid_joe
Sierżant sztabowy
Posty: 187
Rejestracja: 31 lip 2007 22:22

Postautor: ugly_kid_joe » 19 wrz 2008 14:48

I powinno być :!:

izmachil
Młodszy chorąży
Posty: 637
Rejestracja: 14 lis 2008 11:09
Lokalizacja: Starogard Gdański

Postautor: izmachil » 03 gru 2008 12:54

:shock:


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości