Czy dziura w budżecie wynosi 50mld..........

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Philip Morris » 25 cze 2009 11:16

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr
witam,

obniżenie stawki VAT z 22% do 17%

i nie zadłużać Polski, jak to zrobiło ostatnio PO...
biorąc 20 mld euro linii kredytowej...

POZDR.
zaplanowali zmniejszenie składki rentowej i ją wprowadzili - a deficyt w cale nie wzrósł po tym
zaplanowali zmniejszenie akcyzy na wóde i ją wprowadzili- a dochody z tego tytułu wcale po tym nie spadły a wręcz wzrosły po mocnym wyeliminowaniu szarej strefy.

RUDY DONALDO planuje wszystko wprost na odwrót - zapowiadał obniżanie podatków < czytaj kłamał łgał Polaków oszukiwał ...> a teraz planuje ZWIĘKSZANIE PODATKÓW a deficyt ma mu urosnąć do 50 mld.
a pisuary chca coraz wiecej pieniedzy nie zwazajac ze wpływy maleja. czy to jest normalne? najlepiej rozdawac czujes pieniadze. a ty nie ***** w kólko o klamstwach rudego bo to pikus z obietnicami solidarnej czytaj utopijnej Polski małego Jara
filip wskaz jedna wypwiedz swiadczaca o tym ze pis gadal takie rzeczy o jakich mowisz, ja wiem jedno mowil aby nie wstrzymywac inwestycji to raz, dwa zwiekszyc deficyt bo i tak ten jest nieralny wiem ze mowili o obnizce vat, i tyle nie wiem czy bylo cos jeszcze ale moge sie mylic, wiec prosze wskaz mi gdzie tak bylo mowione aby zwiekszac wydatki,<gdzies poza inwestycjami> wciaz je finansowac bo jest tez kasa z uni, i wiem ze mowili aby przyspieszyc wydawnie kasy z uni
jak powiedzialem wczesniej wiem ze mowili aby podniesc deficyt bo i tak to fikcja< na chwile obecna wyszlo na to ze mieli racje>

prosze bardzo cytuje: " PiS i prezydent chcieliby go zwalczać zwiększonymi wydatkami państwa i większym deficytem budżetu. Rząd twardo mówi: nie. "
no i?? rzad roki dokladnie to samo, deicyt juz zrealizowany w ponad 92% wiec gdzie tu inna polityka, ekonomisci mowi ze deficyt moze wyniesc ponad 50mld, a nawet 80mld Gomułka, wiec gdzie tu roznica, wiem tylko jedno ten deficyt mozna bylo zaplanowac, tak samo jak wskazniki, a nie 3,7 i def 18mld, kpina i tyle, ale ty i tak uwazasz ze jest super a rzad walczy z kryzysem, podniesienie vat zabije konsumpcje ktora i tak spada, nie wspomne o akcyzie na bezyne, ktra i tak jest droga jak w zeszlym roku, z czgo tu ciagnac.??
ale kto mówi ze jest super? mnie szlag trafia ze zmarnowalismy ogromna okazje na zabezpieczenie sie przed skutkami kryzysu kilka lat temu ale mozna to zwalac na karb ze nikt sie nie spodziewal zalamania na swiecie. rzad jest w *** sytuacji od zakonczenia komuny i chyba nie chcial bys teraz swojej ekipy roszczeniowej przy sterach bo wtedy to bysmy sie zakopali po uszy ich szastaniem pieniedzmi na lewo i prawo...

REKLAMA


Mr.Gabriel
Starszy chorąży
Posty: 1882
Rejestracja: 25 cze 2007 12:25

Postautor: Mr.Gabriel » 25 cze 2009 11:20


za pół roku to bedziesz sie intensywnie leczył, *** .. :lol:

sądzisz, że Platforma Obywatelska nie rozwali w pół roku - do końca - polskiej "służby zdrowia' :?:
- jesteś OPTYMISTĄ

:lol:
Ty niepelnosprawny umyslowo pisales, ze jak PO zdobedzie 25% glosow w ostatnich wyborach to bedzie cud.... :lol: :lol: Mam ci to wkleic co wtedy napisales piesku..??? :lol: :lol:
Obrazek
i*** w dyskusji zawsze najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
pokona doświadczeniem.

Frank_de_Hossa
Podporucznik
Posty: 12749
Rejestracja: 04 lut 2006 23:36

Postautor: Frank_de_Hossa » 25 cze 2009 11:20

sądzisz, że Platforma Obywatelska nie rozwali w pół roku - do końca - polskiej "służby zdrowia'
- jesteś OPTYMISTĄ
tej odpłatnej to chyba nie da rady :)
a przed nami większa kasa, a przed nami lepszy świat

koordian
Starszy chorąży
Posty: 1491
Rejestracja: 13 lut 2006 14:35

Postautor: koordian » 25 cze 2009 11:42

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr
Bartku a jaki pomysl ma nasz rzad?? to cie powinno interesować, i chyba to jest priorytet, ja sie dziwie tylko temu czemu oni dopuscili do czegos takiego, zalozenia budzetowe byly od samego poczatku fikcją i za to ktos musi poniesc odpowiedzialność, i najbardziej boli mnie ze zupelnie zaprzestali reformy finansow, do dzis nie mamy budzetu zadaniowego. ile lat na to ttzeba czekac?? ile jeszcze powolaja agencji, ile jeszcze zwieksza zatrudnienie w administracji??
jest chyba jeden sposob na to wszystko zliwkidowac sejm i senat powolach monarchę. Kto na Króla są jakieś propozyjce.
Co do króla to pisałem jakie mam zdanie: pierwszego króla wybrałby naród spośród członków panujących obecnie na świecie rodzin królewskich. Co do fikcyjnych założeń to może zrobili to z premedytacją żeby nie psuć nastrojów społecznych, bo złe nastroje spowodowałyby zapewne mniejszą konsumpcję i pogłębiły kryzys i np. zamiast dzisiejszego +1,1% mielibyśmy -5%. Psychologia to ważna część ekonomii, w szczególności giełdziarze powinni coś o tym wiedzieć.
Pzdr
Oj qwa czy wy naprawde wierzycie w te brednie, co wam serwuja w telewizorni? Nie mowili prawdy, bo chcieli psuc nastroiow buahaahh!!! Chcieli dociagnac do wyborow i gleboko w D*** maja czy bedzie wzrost czy spadek jak posadki sobie "powygrywali" i cala rzesza "kompetentych" mlodzikow powiazanych z rodzinami wygranych bedzie pracowala w biurach europarlamentarzystow. A dziura? wezmie sie jakiegos durnia z tytulem profesora do tvniku, a on powie, ze to brak reform pisu, kleska powodzi albo dlugi Gierka, okupacja radziecka, zniszczenia wojenne... i po pol roku motloch zapomni i zlapie sie na nowe hasla-cuda, moze pod innym szyldem partyjnym...z innymi aktorami (ale napewno ze styropianowa przeszloscia)

deryl
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 04 wrz 2006 11:06
Lokalizacja: Bambucza

Postautor: deryl » 25 cze 2009 11:43

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr
witam,

obniżenie stawki VAT z 22% do 17%

i nie zadłużać Polski, jak to zrobiło ostatnio PO...
biorąc 20 mld euro linii kredytowej...

POZDR.
zaplanowali zmniejszenie składki rentowej i ją wprowadzili - a deficyt w cale nie wzrósł po tym
zaplanowali zmniejszenie akcyzy na wóde i ją wprowadzili- a dochody z tego tytułu wcale po tym nie spadły a wręcz wzrosły po mocnym wyeliminowaniu szarej strefy.

RUDY DONALDO planuje wszystko wprost na odwrót - zapowiadał obniżanie podatków < czytaj kłamał łgał Polaków oszukiwał ...> a teraz planuje ZWIĘKSZANIE PODATKÓW a deficyt ma mu urosnąć do 50 mld.
a pisuary chca coraz wiecej pieniedzy nie zwazajac ze wpływy maleja. czy to jest normalne? najlepiej rozdawac czujes pieniadze. a ty nie ***** w kólko o klamstwach rudego bo to pikus z obietnicami solidarnej czytaj utopijnej Polski małego Jara
filip wskaz jedna wypwiedz swiadczaca o tym ze pis gadal takie rzeczy o jakich mowisz, ja wiem jedno mowil aby nie wstrzymywac inwestycji to raz, dwa zwiekszyc deficyt bo i tak ten jest nieralny wiem ze mowili o obnizce vat, i tyle nie wiem czy bylo cos jeszcze ale moge sie mylic, wiec prosze wskaz mi gdzie tak bylo mowione aby zwiekszac wydatki,<gdzies poza inwestycjami> wciaz je finansowac bo jest tez kasa z uni, i wiem ze mowili aby przyspieszyc wydawnie kasy z uni
jak powiedzialem wczesniej wiem ze mowili aby podniesc deficyt bo i tak to fikcja< na chwile obecna wyszlo na to ze mieli racje>

prosze bardzo cytuje: " PiS i prezydent chcieliby go zwalczać zwiększonymi wydatkami państwa i większym deficytem budżetu. Rząd twardo mówi: nie. "
no i?? rzad roki dokladnie to samo, deicyt juz zrealizowany w ponad 92% wiec gdzie tu inna polityka, ekonomisci mowi ze deficyt moze wyniesc ponad 50mld, a nawet 80mld Gomułka, wiec gdzie tu roznica, wiem tylko jedno ten deficyt mozna bylo zaplanowac, tak samo jak wskazniki, a nie 3,7 i def 18mld, kpina i tyle, ale ty i tak uwazasz ze jest super a rzad walczy z kryzysem, podniesienie vat zabije konsumpcje ktora i tak spada, nie wspomne o akcyzie na bezyne, ktra i tak jest droga jak w zeszlym roku, z czgo tu ciagnac.??
ten koleś nie jest autorytetem ... znam człowieka z SGHu, dedlikatnie mówiąc nie ma dobrej opinii wśród naukowców
jest roznica miedzy LSE a SGH, i roznica medzy prof. Gomułką a mgr Petru z ktorym mialem zajecia, i z ktorego cala uczelnia ryje, nie wspomne a panu od reformy emerytalnej.
ototototo

pełna zgoda ....

BartoszW
Chorąży sztabowy
Posty: 6599
Rejestracja: 13 wrz 2006 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: BartoszW » 25 cze 2009 11:47

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr
Bartku a jaki pomysl ma nasz rzad?? to cie powinno interesować, i chyba to jest priorytet, ja sie dziwie tylko temu czemu oni dopuscili do czegos takiego, zalozenia budzetowe byly od samego poczatku fikcją i za to ktos musi poniesc odpowiedzialność, i najbardziej boli mnie ze zupelnie zaprzestali reformy finansow, do dzis nie mamy budzetu zadaniowego. ile lat na to ttzeba czekac?? ile jeszcze powolaja agencji, ile jeszcze zwieksza zatrudnienie w administracji??
jest chyba jeden sposob na to wszystko zliwkidowac sejm i senat powolach monarchę. Kto na Króla są jakieś propozyjce.
Co do króla to pisałem jakie mam zdanie: pierwszego króla wybrałby naród spośród członków panujących obecnie na świecie rodzin królewskich. Co do fikcyjnych założeń to może zrobili to z premedytacją żeby nie psuć nastrojów społecznych, bo złe nastroje spowodowałyby zapewne mniejszą konsumpcję i pogłębiły kryzys i np. zamiast dzisiejszego +1,1% mielibyśmy -5%. Psychologia to ważna część ekonomii, w szczególności giełdziarze powinni coś o tym wiedzieć.
Pzdr
Oj qwa czy wy naprawde wierzycie w te brednie, co wam serwuja w telewizorni? Nie mowili prawdy, bo chcieli psuc nastroiow buahaahh!!! Chcieli dociagnac do wyborow i gleboko w D*** maja czy bedzie wzrost czy spadek jak posadki sobie "powygrywali" i cala rzesza "kompetentych" mlodzikow powiazanych z rodzinami wygranych bedzie pracowala w biurach europarlamentarzystow. A dziura? wezmie sie jakiegos durnia z tytulem profesora do tvniku, a on powie, ze to brak reform pisu, kleska powodzi albo dlugi Gierka, okupacja radziecka, zniszczenia wojenne... i po pol roku motloch zapomni i zlapie sie na nowe hasla-cuda, moze pod innym szyldem partyjnym...z innymi aktorami (ale napewno ze styropianowa przeszloscia)
To po co oglądasz telewizornię? Ja nie oglądam i mam spokój.
Pzdr

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 25 cze 2009 11:48

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr

PROPOZYCJE BYŁY TAKIE ŻEBY NA KAŻDEGO MIESZKAŃCA DODRUKOWAĆ ILEŚ TAM BANIEK KASY ILE DOKŁADNIE NIE PAMIĘTAM ALE LICZBA POCZATKOWA TO 2 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

frogulus
Podporucznik
Posty: 12890
Rejestracja: 22 paź 2006 20:10
Lokalizacja: wyrwany z biedy
Kontakt:

Postautor: frogulus » 25 cze 2009 11:50

Cześć. Jak powiedzieć po węgiersku "eklezjastyczny"?? Szukam i nie mogę znaleźć. Z góry dzięki za pomoc!!!
Dwa Miliony - blog giełdowy
Oczami Leminga - blog gospodarczo-społeczno-polityczny

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 25 cze 2009 11:52

Cześć. Jak powiedzieć po węgiersku "eklezjastyczny"?? Szukam i nie mogę znaleźć. Z góry dzięki za pomoc!!!


SZEREGEREBUROKI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

KR0LDR0B1986
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3296
Rejestracja: 30 sty 2008 18:13
Lokalizacja: z Polic

Postautor: KR0LDR0B1986 » 25 cze 2009 11:56

50 mld.... :shock:
no NIE !! Chlebek powiedział że nie 50 ale...

prawie 50

#-o ](*,) #-o BOŻE KTO NAMI TERAZ RZĄDZI ?? :shock: :? "prof". rostek bez skończonej uczelni ekonomicznej
a pochwal sie dekiel co ty skończyłes?
a co on minister ze ma sie chwalic? jak lepper bez szkoly byl ministrem rolnictwa to szczelkles tak ze malo zebow bys nie polamal. Ministerstwo finansow jest troszke wazniejszym chyba resortem nie uwazasz? :lol:
Zbanowany za greenspana pierwotna rejstracja 30 listopada 2006

Obrazek

Widmowy_Roger_22
Chorąży
Posty: 931
Rejestracja: 23 sty 2009 14:40

Postautor: Widmowy_Roger_22 » 25 cze 2009 12:07

w dzisiejszej Rzeczpospolitej w felietonie na ostatniej stronie autor proponuje między innymi :

.........uznanie prostytucji za zawód i opodatkowanie obliczanej na ok. 200 tys. osób rzeszy zawodowych prostytutek oraz związanego z tym przemysłu. Szacunki mówią,że wydatki w tej sferze wynoszą od 5 do 50 mld PLN.....


TO :lol: + kasy fiskalne dla lekarzy i prawnikow


zreszta o opodatkowaniu burdeli pisalem dwa dni temu, czyli szybciej niz Rzepa

:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

Widmowy_Roger_22
Chorąży
Posty: 931
Rejestracja: 23 sty 2009 14:40

Postautor: Widmowy_Roger_22 » 25 cze 2009 12:12

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr
Bartku a jaki pomysl ma nasz rzad?? to cie powinno interesować, i chyba to jest priorytet, ja sie dziwie tylko temu czemu oni dopuscili do czegos takiego, zalozenia budzetowe byly od samego poczatku fikcją i za to ktos musi poniesc odpowiedzialność, i najbardziej boli mnie ze zupelnie zaprzestali reformy finansow, do dzis nie mamy budzetu zadaniowego. ile lat na to ttzeba czekac?? ile jeszcze powolaja agencji, ile jeszcze zwieksza zatrudnienie w administracji??
jest chyba jeden sposob na to wszystko zliwkidowac sejm i senat powolach monarchę. Kto na Króla są jakieś propozyjce.
Co do króla to pisałem jakie mam zdanie: pierwszego króla wybrałby naród spośród członków panujących obecnie na świecie rodzin królewskich. Co do fikcyjnych założeń to może zrobili to z premedytacją żeby nie psuć nastrojów społecznych, bo złe nastroje spowodowałyby zapewne mniejszą konsumpcję i pogłębiły kryzys i np. zamiast dzisiejszego +1,1% mielibyśmy -5%. Psychologia to ważna część ekonomii, w szczególności giełdziarze powinni coś o tym wiedzieć.
Pzdr
Oj qwa czy wy naprawde wierzycie w te brednie, co wam serwuja w telewizorni? Nie mowili prawdy, bo chcieli psuc nastroiow buahaahh!!! Chcieli dociagnac do wyborow i gleboko w D*** maja czy bedzie wzrost czy spadek jak posadki sobie "powygrywali" i cala rzesza "kompetentych" mlodzikow powiazanych z rodzinami wygranych bedzie pracowala w biurach europarlamentarzystow. A dziura? wezmie sie jakiegos durnia z tytulem profesora do tvniku, a on powie, ze to brak reform pisu, kleska powodzi albo dlugi Gierka, okupacja radziecka, zniszczenia wojenne... i po pol roku motloch zapomni i zlapie sie na nowe hasla-cuda, moze pod innym szyldem partyjnym...z innymi aktorami (ale napewno ze styropianowa przeszloscia)


dokladnie tak bedzie ...
:lol: :lol: :lol:


ale jest to wina naszego polsko-ludowego spoleczenstwa,
gdzie tzw. wladza ludowa zrobila ze wsiowych parobkow i stajennych ***


dlatego *** tak sie bronia przed zagladaniem w przeszlosc, zeby nie wyszlo ich folwarczne pochodzenie, oraz dziadkowie w NKWD i UB

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol:

andriu77
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3362
Rejestracja: 22 kwie 2008 14:12

Re: Czy dziura w budżecie wynosi 50mld..........

Postautor: andriu77 » 25 cze 2009 12:18


jesteś już po operacji plastycznej czy dalej cierpisz z parchami na ryjku ? :lol: :lol: :lol:
tak się zastanawiam - czy twój poziom inteligencji i wychowania to jest typowy wyborca POpaprańców. i chyba dochodze do wniosku ze tak ... to co się dziwić że tusk z chlebowskim robia z was *** a wy sie z tego jeszcze cieszycie.

P.S>
Mr.*** - już ci pisałem znajdz sobie kolego swojego *** pokroju ... ja nie przepadam za chłopcami a ty mnie od kilku miesięcy zaczepiasz i zaczepiasz. Popatrz po swojej okolicy - na pewno znajdziesz jakiegos "facia" z różowa torebeczką. :lol:
podejrz zapytaj o droge - mrugnij oczkiem do niego i już macie randke :lol:
jak to nie przepadasz fakty mówią coś innego :!: *** jesteś do kości

:shock:

arbryś79wawa
Podporucznik
Posty: 17496
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z WARSZAWY

Postautor: arbryś79wawa » 25 cze 2009 12:22

VON DONKE OBIECAŁ IRLANDIE TO BEDZIE :lol:
WRÓŻKA ZĘBUSZKa

antikos
Starszy chorąży
Posty: 1213
Rejestracja: 17 wrz 2008 23:35

Postautor: antikos » 25 cze 2009 12:24

to ja może merytorycznie: a jakie są propozycje PIS-u w temaci deficytu, podatków itd. Nie oglądam telewizji i ogólnie mało się interesuje co tam mają poszczególne partie do powiedzenia ale pewnie ktos mi tu w skrócie wyłoży pomysły Jarosława i jego partii.
Pzdr
Bartku a jaki pomysl ma nasz rzad?? to cie powinno interesować, i chyba to jest priorytet, ja sie dziwie tylko temu czemu oni dopuscili do czegos takiego, zalozenia budzetowe byly od samego poczatku fikcją i za to ktos musi poniesc odpowiedzialność, i najbardziej boli mnie ze zupelnie zaprzestali reformy finansow, do dzis nie mamy budzetu zadaniowego. ile lat na to ttzeba czekac?? ile jeszcze powolaja agencji, ile jeszcze zwieksza zatrudnienie w administracji??
jest chyba jeden sposob na to wszystko zliwkidowac sejm i senat powolach monarchę. Kto na Króla są jakieś propozyjce.
Co do króla to pisałem jakie mam zdanie: pierwszego króla wybrałby naród spośród członków panujących obecnie na świecie rodzin królewskich. Co do fikcyjnych założeń to może zrobili to z premedytacją żeby nie psuć nastrojów społecznych, bo złe nastroje spowodowałyby zapewne mniejszą konsumpcję i pogłębiły kryzys i np. zamiast dzisiejszego +1,1% mielibyśmy -5%. Psychologia to ważna część ekonomii, w szczególności giełdziarze powinni coś o tym wiedzieć.
Pzdr
Oj qwa czy wy naprawde wierzycie w te brednie, co wam serwuja w telewizorni? Nie mowili prawdy, bo chcieli psuc nastroiow buahaahh!!! Chcieli dociagnac do wyborow i gleboko w D*** maja czy bedzie wzrost czy spadek jak posadki sobie "powygrywali" i cala rzesza "kompetentych" mlodzikow powiazanych z rodzinami wygranych bedzie pracowala w biurach europarlamentarzystow. A dziura? wezmie sie jakiegos durnia z tytulem profesora do tvniku, a on powie, ze to brak reform pisu, kleska powodzi albo dlugi Gierka, okupacja radziecka, zniszczenia wojenne... i po pol roku motloch zapomni i zlapie sie na nowe hasla-cuda, moze pod innym szyldem partyjnym...z innymi aktorami (ale napewno ze styropianowa przeszloscia)
:lol: :lol: :lol:
Dziekuj Bogu za to co masz.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości