IZRAEL WYKUPUJE POLSKĘ

mr.president
Starszy chorąży
Posty: 1677
Rejestracja: 19 lip 2008 13:48

Postautor: mr.president » 27 gru 2008 19:55

Obrazek

Ależ mamy prawicę. Dmowski się w grobie przewraca...
czy ktoś wie kiedy dziadkowie kaczyńskich przyjechali do Polski z Palestyny?


:roll:

REKLAMA


kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 27 gru 2008 20:02

Święta się skończyły i katolicka *** może znowu poszczekać :D A jak będą szczekali w Wielkanoc jak się znowu dowiedzą jak to ci be be Żydzi zabili kolejny raz ich bóstwo :D :D
PRINTSCREENED
:twisted:
Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


PS: to co robula, grzywna bedzie nie? :twisted:
Błe he he he he, dalej *** robisz pritnscreeny i kablujesz? W domu wszyscy zdrowi? :D :D

GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

Postautor: GREG1 » 27 gru 2008 22:41

Święta się skończyły i katolicka *** może znowu poszczekać :D A jak będą szczekali w Wielkanoc jak się znowu dowiedzą jak to ci be be Żydzi zabili kolejny raz ich bóstwo :D :D
szczekasz to ty
a swoimi postami uwiarygadniasz kto jest tą hołotą i pytam po raz kolejny czego szukasz w tym kraju !!!!!!!dlaczego tak nienawidzisz obrażasz POLAKÓW KATOLIKÓW drwisz z religii świąt obrzędów kim ty jesteś



kicrebor2 napisał:
GREG1 napisał:
GREG1 napisał:
powiedz mi robercik czyt od końca kicrebor kim bardziej się czujesz lub kim jesteś ŻYDEM czy POLAKIEM mam nadzieję że starczy ci odwagi i odpowiesz

no i nie doczekałem się


Eskimosem durna *** Twisted Evil


to co tu jeszcze robisz skoro my POLACY jesteśmy tacy durni i na każdym kroku odzwierciedlasz to w swoich wypowiedziach płaci ci ktos za to jakie są twoje intencje spójrz w lustro a jak ci tak żle to spadaj iglo lepić
durna ***
Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

robula to gamon, zupelnie jak sputnik :twisted:
Czy miejscem przeznaczonym do publicznego wykonywania gusł jest lista parkietu? Durna andrula, do kościoła zamiast spamować :D

ja tylko odpowiadam na twoje obraźliwe zaczepki szkalujące mnie i POLAKÓW spamowanie spójrz na swoją liczbę postów gusła czarów nie odprawiam chyba mylisz pojęcia natomiast jeśli chodzi o kościół to moja prywatna sprawa

dalej czekam na odpowiedz na zadane ci pytania eskimosie a może są są zbyt trudne i nie potrafisz jesteś po prostu żałosny robercik

GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

Postautor: GREG1 » 27 gru 2008 22:52

Święta się skończyły i katolicka *** może znowu poszczekać :D A jak będą szczekali w Wielkanoc jak się znowu dowiedzą jak to ci be be Żydzi zabili kolejny raz ich bóstwo :D :D
szczekasz to ty
a swoimi postami uwiarygadniasz kto jest tą hołotą i pytam po raz kolejny czego szukasz w tym kraju !!!!!!!dlaczego tak nienawidzisz obrażasz POLAKÓW KATOLIKÓW drwisz z religii świąt obrzędów kim ty jesteś
POLAK KATOLIK (zwany też PRAWDZIWYM POLAKIEM tudzież PRAWDZIWKIEM) to dla mnie przykład totalnej wręcz hipokryzji, zacofania i tępoty umysłowej przez co Polska jest tu gdzie jest. Watykańska sekta od wieków robi nas w konia a durni dalej uwielbiają kolejnych kacyków zwanych papieżami. Czy to nie głupota? :D
przykładem totalnej hipokryzji zacofania i tępoty umysłowej są twoje pełne kłamstw i ziejące nienawiścią do POLAKÓW wypowiedzi
głupotą Polaków w zasadzie polityków że tacy jak ty dostają obywatelstwo polskie co do prawdziwków ; nie wypada mi publicznie użyć określeń i epitetów określających twoją nację

kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 28 gru 2008 02:27

Święta się skończyły i katolicka *** może znowu poszczekać :D A jak będą szczekali w Wielkanoc jak się znowu dowiedzą jak to ci be be Żydzi zabili kolejny raz ich bóstwo :D :D
szczekasz to ty
a swoimi postami uwiarygadniasz kto jest tą hołotą i pytam po raz kolejny czego szukasz w tym kraju !!!!!!!dlaczego tak nienawidzisz obrażasz POLAKÓW KATOLIKÓW drwisz z religii świąt obrzędów kim ty jesteś
POLAK KATOLIK (zwany też PRAWDZIWYM POLAKIEM tudzież PRAWDZIWKIEM) to dla mnie przykład totalnej wręcz hipokryzji, zacofania i tępoty umysłowej przez co Polska jest tu gdzie jest. Watykańska sekta od wieków robi nas w konia a durni dalej uwielbiają kolejnych kacyków zwanych papieżami. Czy to nie głupota? :D
przykładem totalnej hipokryzji zacofania i tępoty umysłowej są twoje pełne kłamstw i ziejące nienawiścią do POLAKÓW wypowiedzi
głupotą Polaków w zasadzie polityków że tacy jak ty dostają obywatelstwo polskie co do prawdziwków ; nie wypada mi publicznie użyć określeń i epitetów określających twoją nację
Nie do Polaków grzesiu tylko do antysemickich *** którzy niedawno modlili się na pasterce a teraz szczekają jadem na autorów swojej religii :D Nic wdzięczności :D

trampek1
Starszy chorąży
Posty: 1252
Rejestracja: 22 paź 2008 01:15

Postautor: trampek1 » 28 gru 2008 03:29

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:

kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 28 gru 2008 03:38

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:
Następny niedouczony wykształciuch :D Rdzennie arabskie to są tereny obecnej Arabii Saudyjskiej a tzw. Palestyńczycy to zwykła arabska ludność napływowa która pojawiła się na terenie obecnego Izraela po Żydach :D

kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 28 gru 2008 03:38

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:
Następny niedouczony wykształciuch :D Rdzennie arabskie to są tereny obecnej Arabii Saudyjskiej a tzw. Palestyńczycy to zwykła arabska ludność napływowa która pojawiła się na terenie obecnego Izraela po Żydach :D

trampek1
Starszy chorąży
Posty: 1252
Rejestracja: 22 paź 2008 01:15

Postautor: trampek1 » 28 gru 2008 03:42

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:
Następny niedouczony wykształciuch :D Rdzennie arabskie to są tereny obecnej Arabii Saudyjskiej a tzw. Palestyńczycy to zwykła arabska ludność napływowa która pojawiła się na terenie obecnego Izraela po Żydach :D
GLUPIS
NIE BRONIE ARABOW BO ICH NIE LUBIE BO NIE ROZUMIE
ALE NA TYCH TERENACH NAJPIERW BYLI ARABOWIE A POTEM ZYDZI
TO OGOLNIE TAKI ***** NAROD CO ZAWSZE SIE WSZYSTKIM *****.L
POLSKA ICH ZA KAZIA WIELKIEGO PRZYJELA JAKO JEDYNY KRAJ W EUROPIE
A ONI OD TAMTEGO CZASU NA NAS SZCZEKAJA
OGOLNIE A PROPO ARABOW I ZYDOW
WIELKIE PIRDO.LE.NIE
TWOIM ZDANIEM ZYDZI POWINNI ZABIC WSZYSTKICH ARABOW BO TO ICH ZIEMIA
WSPOLCZUJE CI
:shock:

trampek1
Starszy chorąży
Posty: 1252
Rejestracja: 22 paź 2008 01:15

Postautor: trampek1 » 28 gru 2008 03:44

A TAK SZCZERZE
TO NIE MAM NIC PRZECIWKO ANI ZYDOM ANI ARABOM ,MURYNOW CZY KOSMITOM
CHODZ NIEKTORYCH NIE ROZUMIEM
ALE WSZYSCY LUDZIE TO LUDZIE
I ANI ZYD NIE MA PRAWAZABIJAC ARABA ANI ODWROTNIE
I NIKT NIE MA PRAWA PLUC NA INNY NAROD ANI ZAJMOWAC JEGO ZIEMI

kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 28 gru 2008 03:46

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:
Następny niedouczony wykształciuch :D Rdzennie arabskie to są tereny obecnej Arabii Saudyjskiej a tzw. Palestyńczycy to zwykła arabska ludność napływowa która pojawiła się na terenie obecnego Izraela po Żydach :D
GLUPIS
NIE BRONIE ARABOW BO ICH NIE LUBIE BO NIE ROZUMIE
ALE NA TYCH TERENACH NAJPIERW BYLI ARABOWIE A POTEM ZYDZITO OGOLNIE TAKI ***** NAROD CO ZAWSZE SIE WSZYSTKIM *****.L
POLSKA ICH ZA KAZIA WIELKIEGO PRZYJELA JAKO JEDYNY KRAJ W EUROPIE
A ONI OD TAMTEGO CZASU NA NAS SZCZEKAJA
OGOLNIE A PROPO ARABOW I ZYDOW
WIELKIE PIRDO.LE.NIE
TWOIM ZDANIEM ZYDZI POWINNI ZABIC WSZYSTKICH ARABOW BO TO ICH ZIEMIA
WSPOLCZUJE CI :shock:
1. No i tu się właśnie mylisz, kolejny który spał na historii? :D
2. Po pierwsze w D*** mam współczucie niedouczonego i chyba lekko dziabniętego ***, a po drugie też współczuję braków w edukacji
3. Caps się zaciął?

trampek1
Starszy chorąży
Posty: 1252
Rejestracja: 22 paź 2008 01:15

Postautor: trampek1 » 28 gru 2008 03:49

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:
Następny niedouczony wykształciuch :D Rdzennie arabskie to są tereny obecnej Arabii Saudyjskiej a tzw. Palestyńczycy to zwykła arabska ludność napływowa która pojawiła się na terenie obecnego Izraela po Żydach :D
GLUPIS
NIE BRONIE ARABOW BO ICH NIE LUBIE BO NIE ROZUMIE
ALE NA TYCH TERENACH NAJPIERW BYLI ARABOWIE A POTEM ZYDZITO OGOLNIE TAKI ***** NAROD CO ZAWSZE SIE WSZYSTKIM *****.L
POLSKA ICH ZA KAZIA WIELKIEGO PRZYJELA JAKO JEDYNY KRAJ W EUROPIE
A ONI OD TAMTEGO CZASU NA NAS SZCZEKAJA
OGOLNIE A PROPO ARABOW I ZYDOW
WIELKIE PIRDO.LE.NIE
TWOIM ZDANIEM ZYDZI POWINNI ZABIC WSZYSTKICH ARABOW BO TO ICH ZIEMIA
WSPOLCZUJE CI :shock:
1. No i tu się właśnie mylisz, kolejny który spał na historii? :D
2. Po pierwsze w D*** mam współczucie niedouczonego i chyba lekko dziabniętego ***, a po drugie też współczuję braków w edukacji
3. Caps się zaciął?
JAK PISALEM GLUPIS
ZYDZI OSIEDLILI SIE TAM OKOLO 11 WIEKU PNE
WCZESNIEJ BYLI ARABOWIE
PO DRUGIE TEZ CIE MAM W D***
I JAK CZYTAM TAKICH TYPOW JAK TY TO ROZUMIEM CHODZ NIE POPIERAM ANTYSEMITÓW
:shock:

argon_72209
Chorąży sztabowy
Posty: 6347
Rejestracja: 03 kwie 2006 01:23

Re: IZRAEL WYKUPUJE POLSKĘ

Postautor: argon_72209 » 28 gru 2008 03:52

Prezydent Izraela Simon Peres:
"Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy.
Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów''


Video:
http://www.youtube.com/watch?v=AR3Ao0dR ... re=related
cały świat na RYJ, A ONI W GÓRĘ

trampek1
Starszy chorąży
Posty: 1252
Rejestracja: 22 paź 2008 01:15

Postautor: trampek1 » 28 gru 2008 03:53

OGOLNIE PIEPRZENIE CZYJA TO ZIEMIA JEST ***
BO PRAWIE KAZDY KAWALEK GLEBY BYL KIEDYS CZYJS
TO NIECH TERAZ AMERYKANIE ODDADZA ZIEMIE INDIANA BO ONI BYLI WCZESNIEJ
A IZRAEL JAK JEST TAKI DO GLEBY PRZYWIAZANY NIECH ICH POPRZE

kicrebor2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3492
Rejestracja: 02 kwie 2008 03:02

Postautor: kicrebor2 » 28 gru 2008 03:54

JA TAM NA NIKOGO NIE SZCZEKAM
ALE TERENY IZRAELA SA RDZENNIE ARABSKIE
A ZYDZI TO TACY CYGANIE
:shock: :lol:
Następny niedouczony wykształciuch :D Rdzennie arabskie to są tereny obecnej Arabii Saudyjskiej a tzw. Palestyńczycy to zwykła arabska ludność napływowa która pojawiła się na terenie obecnego Izraela po Żydach :D
GLUPIS
NIE BRONIE ARABOW BO ICH NIE LUBIE BO NIE ROZUMIE
ALE NA TYCH TERENACH NAJPIERW BYLI ARABOWIE A POTEM ZYDZITO OGOLNIE TAKI ***** NAROD CO ZAWSZE SIE WSZYSTKIM *****.L
POLSKA ICH ZA KAZIA WIELKIEGO PRZYJELA JAKO JEDYNY KRAJ W EUROPIE
A ONI OD TAMTEGO CZASU NA NAS SZCZEKAJA
OGOLNIE A PROPO ARABOW I ZYDOW
WIELKIE PIRDO.LE.NIE
TWOIM ZDANIEM ZYDZI POWINNI ZABIC WSZYSTKICH ARABOW BO TO ICH ZIEMIA
WSPOLCZUJE CI :shock:
1. No i tu się właśnie mylisz, kolejny który spał na historii? :D
2. Po pierwsze w D*** mam współczucie niedouczonego i chyba lekko dziabniętego ***, a po drugie też współczuję braków w edukacji
3. Caps się zaciął?
JAK PISALEM GLUPIS
ZYDZI OSIEDLILI SIE TAM OKOLO 11 WIEKU PNE
WCZESNIEJ BYLI ARABOWIE
PO DRUGIE TEZ CIE MAM W D***
I JAK CZYTAM TAKICH TYPOW JAK TY TO ROZUMIEM CHODZ NIE POPIERAM ANTYSEMITÓW
:shock:
Wcześniej nie było tam arabów, arabowie uganiali się po pustyni na Półwyspie Arabskim :D Ale jakie to ma znaczenie, może się jeszcze cofniesz do kamienia łupanego? :D


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości