Wyższy wiek emerytalny jest koniecznością

mlask
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 17 maja 2012 18:09

Wyższy wiek emerytalny jest koniecznością

Postautor: mlask » 30 maja 2012 12:04

Jeżeli w Polsce nie dojdzie do podniesienia wieku emerytalnego, będziemy musieli się zmierzyć z poważnymi konsekwencjami kryzysu demograficznego – oceniają eksperci firmy doradczej Deloitte.

http://www.parkiet.com/artykul/1248669- ... eczne.html


TAKIE JEST PRAWO PISOWSKA HOŁOTO i choćby ten mlaskaty,bezzębny kaczy paranoik popuścił w pory to tego nie zmieni.NIGDY WIĘCEJ KACZYZMU !
Kaczyzm to system rządzenia oparty na ksenofobii,wzbudzaniu wiecznego strachu,podziałów,odmawiania całym grupom społecznym czy zawodowym prawa do patriotyzmu czy nawet polskości,to rządy oparte na strachu i zamordyzmie z wszechwładną policją,prokuraturą i służbami specjalnymi,populizmie, nietolerancji i wstecznictwie zwanym polityką historyczną,koncentrującą się na rozliczeniach z przeszłością i poszukiwaniem wszechogarniającego Polskę układu,szarej sieci czy spisku nieokreślonych sił.To również system rządów gloryfikujący najbardziej skrajne i nietolerancyjne środowiska jak RM,czy różne faszyzujące organizacje,a ostatnio nawet bandytów stadionowych,to system dążący do rządów autorytarnych.Przeczytałem to co napisałem i doszedłem do wniosku,że Kaczyzm z niewielkimi wyjątkami to wypisz-wymaluj PRLbis,jedna partia,która ma monopol na prawdę,jeden wódz,który nie podlega krytyce i jest najwyższą instancją władzy i zamordystyczne rządy

REKLAMA


BYSTRZAK
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 23 maja 2012 17:32
Lokalizacja: fachowcy.pl

Postautor: BYSTRZAK » 30 maja 2012 12:06

forumowe łajno fala C zniszczy przed 40-stką :!:

WYPADL_PRZEZ_OKNO
Chorąży
Posty: 749
Rejestracja: 27 sty 2012 19:37

Re: Wyższy wiek emerytalny jest koniecznością

Postautor: WYPADL_PRZEZ_OKNO » 30 maja 2012 12:08

Jeżeli w Polsce nie dojdzie do podniesienia wieku emerytalnego, będziemy musieli się zmierzyć z poważnymi konsekwencjami kryzysu demograficznego – oceniają eksperci firmy doradczej Deloitte.

http://www.parkiet.com/artykul/1248669- ... eczne.html


TAKIE JEST PRAWO PISOWSKA HOŁOTO i choćby ten mlaskaty,bezzębny kaczy paranoik popuścił w pory to tego nie zmieni.NIGDY WIĘCEJ KACZYZMU !
Kaczyzm to system rządzenia oparty na ksenofobii,wzbudzaniu wiecznego strachu,podziałów,odmawiania całym grupom społecznym czy zawodowym prawa do patriotyzmu czy nawet polskości,to rządy oparte na strachu i zamordyzmie z wszechwładną policją,prokuraturą i służbami specjalnymi,populizmie, nietolerancji i wstecznictwie zwanym polityką historyczną,koncentrującą się na rozliczeniach z przeszłością i poszukiwaniem wszechogarniającego Polskę układu,szarej sieci czy spisku nieokreślonych sił.To również system rządów gloryfikujący najbardziej skrajne i nietolerancyjne środowiska jak RM,czy różne faszyzujące organizacje,a ostatnio nawet bandytów stadionowych,to system dążący do rządów autorytarnych.Przeczytałem to co napisałem i doszedłem do wniosku,że Kaczyzm z niewielkimi wyjątkami to wypisz-wymaluj PRLbis,jedna partia,która ma monopol na prawdę,jeden wódz,który nie podlega krytyce i jest najwyższą instancją władzy i zamordystyczne rządy
ło czym ty mowisz, jak pracy dla 50 latkow nie ma a ty do 67 karzesz im pracowac, po 50 juz ledwo dychasz

ty po 5 latach juz pracy masz dośc i wolne bys chciał

Gdzie Irlandia i złote runo :shock:

kwiczoł.
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 319
Rejestracja: 25 maja 2012 13:35

Re: Wyższy wiek emerytalny jest koniecznością

Postautor: kwiczoł. » 30 maja 2012 12:11

Jeżeli w Polsce nie dojdzie do podniesienia wieku emerytalnego, będziemy musieli się zmierzyć z poważnymi konsekwencjami kryzysu demograficznego – oceniają eksperci firmy doradczej Deloitte.
dlaczego ci eksperci nie przewidzieli kryzysu finansowego,
a wiedzą co będzie za 30 lat ?

------------


w Auschwitz pracowało się do śmierci....

i taki jest cel faszystów z Platformy Obywatelskiej i od Palikota



:!:

BYSTRZAK
Sierżant
Posty: 68
Rejestracja: 23 maja 2012 17:32
Lokalizacja: fachowcy.pl

Postautor: BYSTRZAK » 30 maja 2012 12:11

stary cie ***** przez okno w kondomie więc przestań szczekać synu ulicznej suki :!:

Anankofan3
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7014
Rejestracja: 14 gru 2011 13:37

Postautor: Anankofan3 » 30 maja 2012 12:11

jak nie ma wystraczy dla każdego Donald w administracji tworzy etatów do *** pana :lol:

mlask
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 17 maja 2012 18:09

Postautor: mlask » 30 maja 2012 12:12

http://www.platforma.org/pl/artykul/pla ... rajach-ue/


TAKIE JEST PRAWO PISOWSKA HOŁOTO i choćby ten mlaskaty,bezzębny kaczy paranoik popuścił w pory to tego nie zmieni.NIGDY WIĘCEJ KACZYZMU !
Kaczyzm to system rządzenia oparty na ksenofobii,wzbudzaniu wiecznego strachu,podziałów,odmawiania całym grupom społecznym czy zawodowym prawa do patriotyzmu czy nawet polskości,to rządy oparte na strachu i zamordyzmie z wszechwładną policją,prokuraturą i służbami specjalnymi,populizmie, nietolerancji i wstecznictwie zwanym polityką historyczną,koncentrującą się na rozliczeniach z przeszłością i poszukiwaniem wszechogarniającego Polskę układu,szarej sieci czy spisku nieokreślonych sił.To również system rządów gloryfikujący najbardziej skrajne i nietolerancyjne środowiska jak RM,czy różne faszyzujące organizacje,a ostatnio nawet bandytów stadionowych,to system dążący do rządów autorytarnych.Przeczytałem to co napisałem i doszedłem do wniosku,że Kaczyzm z niewielkimi wyjątkami to wypisz-wymaluj PRLbis,jedna partia,która ma monopol na prawdę,jeden wódz,który nie podlega krytyce i jest najwyższą instancją władzy i zamordystyczne rządy :lol: :lol:

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Postautor: kejcam1 » 30 maja 2012 12:17

ja wlasnie nie moge tego zrozumiec
ja sie starzeje i mln ludzi ze mna ,ale przeciez odkladam na swaja emeryture
wiec co mnie obchodzi ze mlodych za dwadziescia lat bedzie polowe mniej?

rocznie oddaje prawie 10 k do zus ,razy 40 lat -czy to nie powinno starczyc na srednio 20 lat emerytury?
polowa z nas nie dozyje ,20 procent z tych co dozyje pociagnie 2 -3 lata ,a 1 %
ma szanse dozyc 100lat

wiec pytanie brzmi czy ja placa na siebie czy na kogos??
kiedy ludzie dojda do tego ze te wszystkie fundusze ,agencje rolne ,posrednictwa pracy,firmy kredytowe -nie wnosza nic do do gospadarki ,jakby jebło zasilanie na calym swiecie to 80 % ludzi bylaby balastem

katja88
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2012 22:07

super, po prostu świetnie..

Postautor: katja88 » 23 cze 2012 13:27

Ja nawet nie wiem czy tego wieku emerytalnego dożyję. Zresztą jak tak dalej pójdzie to nawet jeśli dożyję, to i tak nic nie dostanę. Od pięciu lat pracuję, a za każdym razem jest to umowa tzw. śmieciowa. Umowa-zlecenie, umowa o dzieło.. i tak w kółko. Fakt, młoda jeszcze jestem, ale jakiechś świetlanych perspektyw, ani umowy o pracę w najbliższej przyszłości przed sobą nie widzę.

M.Kaczmarek
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2012 16:49

Postautor: M.Kaczmarek » 23 cze 2012 17:12

Droga Katjo. Spoglądając na dzisiejszych emerytów i śmieszne pieniądze jakie otrzymują sama możesz wywnioskować, co może czekać Cię za te kilkadziesiąt lat, jeżeli ufać będziesz wyłącznie państwu :)

morika
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2012 17:35

PO

Postautor: morika » 19 lip 2012 17:39

PO to po prostu banda pokomochów

fotofan
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2012 11:16
Kontakt:

wiek emerytalny

Postautor: fotofan » 03 sie 2012 10:35

najzabawniejsze w dyskusjach o emeryturach jest to, że najbardziej oburzeni są ci, których to nie dotyczy. według mnie jak ludzie 20-kilkuletni będą przechodzić na emeryturę to zusu już nie będzie i wszystko zdąży się pozmieniać kilka razy.

morika
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2012 17:35

ZUS

Postautor: morika » 04 sie 2012 14:21

Taka instytucja jak ZUS wogóle nie powinna istnieć

morika
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 19 lip 2012 17:35

ZUS

Postautor: morika » 04 sie 2012 16:15

Im szybciej przestanie istnieć tym lepiej

piotrek26
Sierżant sztabowy
Posty: 124
Rejestracja: 25 paź 2007 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: piotrek26 » 19 wrz 2012 01:38

ZUS nikt nie zlikwiduje bo gdzie wtedy moznaby swoich upychac na stanowiska.

---
emerytura forum


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość