Pozabankowe kredyty online to większe oszustwo niż Amber G.

EuroWorld
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 07 sty 2013 12:20

Pozabankowe kredyty online to większe oszustwo niż Amber G.

Postautor: EuroWorld » 19 mar 2013 09:28

Młodzi analitycy rynków finansowych wróżyli na rok 2013 gwałtowny spadek liczby parabanków za sprawą nowych regulacji, które rzekomo miały znacząco zwiększyć dostępność bankowych kredytów gotówkowych. Piszę młodzi analitycy ponieważ Ci starsi z doświadczeniem wiedzą już, że to co mówią przedstawicieli Władzy trzeba dzielić przez 4 a nie tak jak uczyli przez 2. Z ust polityków nie wolno spodziewać się prawdy, to jest oczywiste ale często spodziewa się pół prawdy. Kiedy jednak chodzi o sferę finansową a szczególnie kredyty i pożyczki to ćwierć prawda to i tak dużo. Kredyty Online wprawdzie opierają się na manipulacji, wprowadzaniu w błąd, właściwie oszustwie niemniej jednak jest to całkowicie legalne. W końcu chodzi o duże pieniądze do podziału dla tak wielu...
Obrazek
Era pozabankowych pożyczek zaczęła się w chwili kiedy skończyły się kredyty na dowód w bankach. Likwidacja kredytów na sam dowód osobisty spowodowana była rzekomą troską o finanse obywateli. Troska ta miała skutkować zmniejszeniem poziomu ogólnego zadłużenia społeczeństwa a w szczególności tej biedniejszej jego części, która właśnie była głównym profitentem pożyczek bankowych na dowód osobisty. przejdź do reszty posta

REKLAMA


bankruptcy_a
Starszy plutonowy
Posty: 32
Rejestracja: 08 kwie 2012 12:20
Kontakt:

A ja dostałem apropo takiego maila:

Postautor: bankruptcy_a » 19 mar 2013 13:59

A ja dostałem apropo takiego maila dziś:

Jedyna taka propozycja dla zadłużonych!
JAK SPRAWDZIĆ SWÓJ BIK?

Nie możesz dostać kredytu w Banku?
Jesteś wpisany w rejestrze BIK?
Nie wiesz co masz robić?

Każdy z nas, kto kiedykolwiek zaciągnął kredyt w Banku, posiada historię kredytową.
Historia kredytowa jest dla Banku jednym z głównych źródeł informacji na temat Klienta. To na jej podstawie Bank ocenia wiarygodność kredytową oraz określa ewentualne ryzyko nieuregulowania zobowiązania w terminie.
Najprostszym sposobem sprawdzenia własnej historii kredytowej jest pobranie raportu BIK i jego analiza.

W przypadku gdy po przeanalizowaniu raportu okaże się, iż Klient posiada w BIK wpisy negatywnie wpływające na jego historię kredytową, wynikające z opóźnień w spłacie kredytów, konieczne będzie podjęcie działań zmierzających do ich usunięcia. Za usunięcie uważa się zaprzestanie przetwarzania danych osobowych w celu oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego. Dzięki temu niniejsze wpisy nie będą widoczne dla Banków w przypadku ubiegania się o kredyt.

Jako specjalistyczna firma reprezentująca kredytobiorców przed ich wierzycielami opracowaliśmy prosty i skuteczny sposób analizy i weryfikacji danych zawartych w raportach BIK, umożliwiający odzyskanie zdolności kredytowej.

System oparty jest na trzech prostych krokach:
Krok 1. Pobranie raportu z BIK
Krok 2. Analiza danych zawartych w raporcie
Krok 3. Czyszczenie zapisów i odzyskanie zdolności kredytowej

Zrób pierwszy krok! Pobierz raport z BIK w jednej z dwóch opcji:

samodzielnie ( w 30 dni )
za naszym pośrednictwem ( max w 7 dni )

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI A POWIEMY CI JAK TO ZROBIĆ

Pozdrawiamy serdecznie,
Centrum Ochrony Dłużnika

itd...

Gwen
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 25 mar 2013 12:58

Postautor: Gwen » 25 mar 2013 13:03

No ja nie mogę... niedługo będę się nawet kupić odżywki do włosów bo przecież na każdym kroku ktoś chce nas oszukać :/... Nie wiem co się dzieje z tym światem :/

News-Trader
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2526
Rejestracja: 12 cze 2012 11:38

Postautor: News-Trader » 27 mar 2013 23:32

Ostrożność zalecana :wink:

GieWU
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2015 12:35

Postautor: GieWU » 02 sie 2015 16:10

Wróżyli spadek liczby parabanków, ja tam widzę wzrost. Czasem analizuję oferty takich firm, to co gdzieś wchodzę w jakieś rankingi to widzę nowe firmy, już się nawet nie orientuję w tych nowych. Z resztą jest sporo marek - firm, które należą do jednego właściciela np: InCredit i Netcredit http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/07/ ... pinie.html

Ferratum Bank, który nie jest bankiem tylko firmą zarejestrowaną na Malcie ma też co najmniej kilka podmarek w Polsce

Przy czym autentycznie można w wielu z nich wziąć pierwszą pożyczkę gratis i jak się spłaci w terminie to jest rzeczywiście za darmo. No a jak ktoś nie spłaci to potem jest już drogo i chyba zarabiają na tych co nie spłacają właśnie.

fijek
Starszy plutonowy
Posty: 36
Rejestracja: 12 sie 2015 00:56

Postautor: fijek » 07 lis 2015 23:39

Ja bym tak nie demonizował, w dobrej firmie pozabankowej pozna zabrać pożyczkę.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2019 17:32 przez fijek, łącznie zmieniany 1 raz.

Witek222
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2015 20:38

Postautor: Witek222 » 14 lis 2015 20:47

Większość tych pseudo banków działa niestety na granicy prawa.

janekbiznes
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2014 08:25

Postautor: janekbiznes » 16 lis 2015 06:38

Ale dlaczego niby oszustwo? Skoro obie strony godzą się na takie warunki (warunki są jasno opisane w umowie, wszelkie koszta też) to ich sprawa. Fakt, że nie powinny być to stawki lichwiarskie, ale umówmy się - ktoś komu kasa jest potrzebna na juz musi się liczyć z tym, że będzie to kosztowało. Chociaż jak się później czyta takie historie jak chociażby na http://www.forum-kredytowe.pl/f135/ to faktycznie trochę smutno się robi.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości