brawo ... bo o niektórych sprawach trzeba głośno mówić

Wuwuze?
Chorąży sztabowy
Posty: 4267
Rejestracja: 20 lip 2013 14:10

Postautor: Wuwuze? » 08 sty 2014 19:01

A co z tą baba co po pijaku wjechała w W-wie nowiutkim mercem do przejścia podziemnego i potem pouczała sędzinę !?
przypomniałem sobie - nazywała sie Izabela Ch.
sprawdz ilosc "l" w Izabel(l)i bo sa 2 podobne
Postow łącznie 5491+ te pokazywane oficjalnie

REKLAMA


Adwokat z Poznania
Chorąży
Posty: 866
Rejestracja: 18 wrz 2012 10:39

Re: brawo ... bo o niektórych sprawach trzeba głośno mówić

Postautor: Adwokat z Poznania » 08 sty 2014 19:07

kobiety ogarnijcie się
z przykrością stwierdzę, że takie idiotki bez wyobraźni widuję na drogach dosyć często
Proponuję uzupełnić o lekturę tego.
http://blogdebart.pl/2009/09/01/pan-doktor-pisze-list/
Na marginesie - Bart to facet.
zacząłem czytac i pierwsze co mnie lekko zastanowiło to pogardliwy styl , jakby to pisał panicz na włosciach o swych poddanych, albo jak niejaki pisarz pochodzenia z zyda pradziada w malowanym ptaku o polakach
jak juz doczytałem do tekstu i kaszy jaglanej to wiedziałem że to napisał ktos pokroju redaktora pisma kobiecego albo co gorsza wyborczej ten co to napisał tekst o ptaku wegierskim gdzie podobno mieszkał ia obecnie pracuje w GW z racji na przynależność wiadomom. Jak ktos nie wie o czym pisał to podpowiem pogardliwie o węgrzech ich grubych babach podłym jedzieniu i smrodzie i prostactwie.
ale co do kaszy jaglanej
w krajach gdzie się je kasze to rak jelita grubego praktycznie nie istnieje.
wiecej nie czytałem bo szkoda czasu na byle teksty

Adwokat z Poznania
Chorąży
Posty: 866
Rejestracja: 18 wrz 2012 10:39

Postautor: Adwokat z Poznania » 08 sty 2014 19:16

Kaczyńska też jeździ po warszawie. I to jakimi furami!

:lol: :lol: :lol:
poprosiłbym dla przykładu jakies zdjęcia innych znanych postaci.
chyba sa zdjęcia np młodej donaldiny, młodej stolcmanowej, młodej rossatini i w ogóle młodej innej
albo w ogóle inne zdjecia młodych samochodów
oraz majbacha ojca R którego zdjęcie chciałbym zobaczyć a nigdzie nie ma a podobno jest tak mówił Dekiel zwany Marcinem z Twojego Ruchu
dawniej związany z kościołem
do czasu az przyłapano go za stosunek z karafką oraz co robi kamela sowińska od eureko
natomiast nie chciałbym niusów ze Hofman nie uiscił podatku od pozyczki od kumpla a inny ma brudne buty i mu nogi smierdzą


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości