Mamy już dziewięciu wiceministrów finansów

Kre?larz_.
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 08 maja 2014 12:15

Mamy już dziewięciu wiceministrów finansów

Postautor: Kre?larz_. » 12 maja 2014 18:51

Zasady gry z GLOBAL ENERGY, IDM, MSX-CTC, OIL, Blanka http://www.youtube.co/watch?v=Qka0TIgimPE , http://sejmowewiezienie.pl/ http://zstonoga.pl/

REKLAMA


Zorrito
Starszy chorąży
Posty: 1152
Rejestracja: 12 paź 2010 15:08

Postautor: Zorrito » 12 maja 2014 19:38


mustang_
Starszy chorąży
Posty: 1130
Rejestracja: 04 mar 2014 20:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mamy już dziewięciu wiceministrów finansów

Postautor: mustang_ » 12 maja 2014 20:24

kabaret
Panstwo Polska upadnie juz prawie milion urzednikow
!!! zajada ludzi i firmy !! Bedzie booom tuskolandii
smutne to ale tak bedzie

STEREO
Starszy chorąży
Posty: 1913
Rejestracja: 17 lip 2012 20:24
Lokalizacja: z głośników

Postautor: STEREO » 12 maja 2014 21:21

Nie mogłem uwierzyć .Ale fakt.Jest 9 :roll: :roll:

Sekretarz stanu – w Polsce to najwyższy rangą urzędnik w ministerstwie (zwyczajowo nazywany wiceministrem). Sekretarze stanu mianowani są również w Kancelarii Prezydenta RP.

Przy pomocy sekretarza i podsekretarzy stanu wykonuje swoje zadania minister.

Skład personalny:

http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finan ... erownictwo

BartoszW
Chorąży sztabowy
Posty: 6599
Rejestracja: 13 wrz 2006 18:25
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: BartoszW » 12 maja 2014 21:32

To jeszcze bramkarza brakuje i cała drużyna będzie. :lol:
Pzdr

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 12 maja 2014 21:38

To jeszcze bramkarza brakuje i cała drużyna będzie. :lol:
Pzdr
I będzie można rżnąć w gałę na Stadionie Narodowym
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

Kre?larz_.
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 08 maja 2014 12:15

Postautor: Kre?larz_. » 12 maja 2014 21:39

To jeszcze bramkarza brakuje i cała drużyna będzie. :lol:
Pzdr
:lol: :lol: :lol: :lol:
Zasady gry z GLOBAL ENERGY, IDM, MSX-CTC, OIL, Blanka http://www.youtube.co/watch?v=Qka0TIgimPE , http://sejmowewiezienie.pl/ http://zstonoga.pl/

CHE
Młodszy chorąży
Posty: 515
Rejestracja: 16 kwie 2014 10:02

Postautor: CHE » 12 maja 2014 21:58

dlatego ruchać Paradę Oszustów głosować na Korwina rządzić nie będzie ale jak ma wejść jakiś łach z PO czy innego *** niech wejdzie Korwin pomyślcie chwilę :lol:

CHE
Młodszy chorąży
Posty: 515
Rejestracja: 16 kwie 2014 10:02

Postautor: CHE » 13 maja 2014 07:31

Janusz Korwin-Mikke dla WP.PL: nie mam zamiaru pracować w Europarlamencie, jadę tam gadać

- Nie mam najmniejszego zamiaru wdawać się w codzienną pracę zajmowania się tym, czy psom obcinać ogony o centymetr od odbytu, czy o dwa centymetry - mówi Janusz Korwin-Mikke w programie "Z każdej strony", pytany o to, co zamierza robić w Parlamencie Europejskim. Przyznaje, że "jedzie tam gadać". - Parlament jest po to, jak sama nazwa wskazuje, żeby gadać. Mury Jerycha padły od trąb i mam nadzieję, że to też się rozpadnie - mówi o Europarlamencie.
:lol:

MikroB
Chorąży sztabowy
Posty: 4103
Rejestracja: 30 kwie 2011 10:45

Postautor: MikroB » 13 maja 2014 08:18

poczytajcie tez o sekretarzu generealnym tej partii, też nizły ass... :lol:

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 13 maja 2014 08:28

Mamy tez jednego generala na 100 zolnierzy... U nas general jest dowodca plutonu... :lol:

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 13 maja 2014 08:30

Wolnosc korwina jest ok z tym ze chyba on chce rozpirzyc UE a to juz jest nie do przyjecia bo to jedyne co dla polakow dobrego bylo od 70 lat...Ale jesliby dazyl tylko do przeksztalcenia UNi w mniej zbiurkratyzowna machine z mniejsza iloscia regulacji to jestem za...
dlatego ruchać Paradę Oszustów głosować na Korwina rządzić nie będzie ale jak ma wejść jakiś łach z PO czy innego *** niech wejdzie Korwin pomyślcie chwilę :lol:

CHE
Młodszy chorąży
Posty: 515
Rejestracja: 16 kwie 2014 10:02

Postautor: CHE » 13 maja 2014 08:33

Wolnosc korwina jest ok z tym ze chyba on chce rozpirzyc UE a to juz jest nie do przyjecia bo to jedyne co dla polakow dobrego bylo od 70 lat...Ale jesliby dazyl tylko do przeksztalcenia UNi w mniej zbiurkratyzowna machine z mniejsza iloscia regulacji to jestem za...
dlatego ruchać Paradę Oszustów głosować na Korwina rządzić nie będzie ale jak ma wejść jakiś łach z PO czy innego *** niech wejdzie Korwin pomyślcie chwilę :lol:
Solidarni z Ukrainą
Janusz Korwin-Mikke dla WP.PL: nie mam zamiaru pracować w Europarlamencie, jadę tam gadać
Logo dostawcy WP.PL | dodane 2014-05-12 (12:00)
- Nie mam najmniejszego zamiaru wdawać się w codzienną pracę zajmowania się tym, czy psom obcinać ogony o centymetr od odbytu, czy o dwa centymetry - mówi Janusz Korwin-Mikke w programie "Z każdej strony", pytany o to, co zamierza robić w Parlamencie Europejskim. Przyznaje, że "jedzie tam gadać". - Parlament jest po to, jak sama nazwa wskazuje, żeby gadać. Mury Jerycha padły od trąb i mam nadzieję, że to też się rozpadnie - mówi o Europarlamencie.
REKLAMA. Dzięki reklamie oglądasz wszystko za darmo
REKLAMA
-00:00
Wystąpił problem z wyświetleniem reklamy. Jeżeli jest włączone blokowanie reklam w przeglądarce (dodatki typu Adblock) lub blokowanie reklam / banerów w oprogramowaniu zapory sieciowej, to prosimy o ich wyłączenie. Blokowanie reklam uniemożliwia obejrzenie materiału wideo. Jeżeli po wyłączeniu blokowania reklam problem będzie się powtarzał, prosimy o jego zgłoszenie.
(err:13)


Prezes Kongresu Nowej Prawicy deklaruje, że nie przyłączy się do żadnej z dużych frakcji w Parlamencie Europejskim. - To ogromne grupy, bo złodziei zawsze jest najwięcej - wyjaśnia. - Nam jest wszystko jedno, czy rządzi Tusk czy Kaczyński, nas interesuje, żeby zmienić ustrój - mówi o celach swojej partii. Nie chce jednak przyznać, że - jak twierdzą komentatorzy - zyskuje poparcie dzięki wizerunkowi partii antysystemowej, jak wcześniej Janusz Palikot. - Głupota komentatorów telewizyjnych jest ogromna i nie mam zamiaru mówić o idiotach - odpowiada.

CHE
Młodszy chorąży
Posty: 515
Rejestracja: 16 kwie 2014 10:02

Postautor: CHE » 13 maja 2014 08:35

Prezes KNP odniósł się też do środowego orzeczenia Trybunały Konstytucyjnego, który uznał, że podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat jest zgodne z konstytucją.

- Oświadczam, że jeżeli zdarzy się nam być u władzy, to wszyscy senatorowie, posłowie, a także sędziowie TK, którzy głosowali za takim rozwiązaniem, będą mieli podwyższony wiek emerytalny do 99 lat. To jest zgodne z konstytucją - powiedział.

:lol: nokaut Korwina :lol:

BalcerowiczGPW
Starszy chorąży
Posty: 1281
Rejestracja: 18 maja 2006 23:12
Lokalizacja: z *****

Postautor: BalcerowiczGPW » 13 maja 2014 11:47

No mnożą się wiceministrowie jak szaleni ,nie tylko finansów ,w tym tempie koło roku 2020 jeszcze jak do tego zaliczymy ze 3 fale emigracji to co drugi piszący na tym forum będzie wiceministrem :wink: :P
Obrazek


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości