Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

UrbiEtOr
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2017 12:51

Postautor: UrbiEtOr » 22 sty 2017 17:36

Polaków ma ubywać, więc jak długo mieszkania będą dobrą inwestycją? Oczywiście aglomeracje jak Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław czy Poznań będą trzymać cenny, ale reszta kraju prędzej czy później poleci w dół. Z demografią się nie wygra.

REKLAMA


Radek325
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2017 19:46

Postautor: Radek325 » 27 sty 2017 20:05

To prawda, dlatego moim zdaniem najbezpieczniej inwestować w nieruchomości w miejscach typowo wypoczynkowych. Cały czas Polska jest krajem tanim i jeszcze bardzo długo nad polskim morzem wypoczywać będą nie tylko Polacy, ale też cała Zachodnia Europa. Szczególnie warto, moim zdaniem, inwestować w apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Podoba mi się nadmorska miejscowość Rogowo i inwestycja dewelopera http://www.burco.pl oferująca możliwość kupna apartamentów z widokiem na morze. Osiedle ma dostęp do kortu tenisowego, basenu. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Moim zdaniem miejsca takie to bezpieczna lokata kapitału, w sezonie nie będzie żadnego problemu ze znalezieniem najemców.

pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Postautor: pitar » 08 mar 2017 08:53

Jestem zdania,ze jest to dobra opcja. Niemniej zastnówcie się nad tym gdzie konkretnie chcecie kupic mieszkanie na wynajem. na pewno nie opłaca się kupować mieszkania w mniejszych miastach. Nie wynajmiecie takiego mieszkania w dobrej kwocie i mieszkanie może stracić na wartości.

Za to o wiele bardzieij opłacalne będzie wynajęcie mieszkania albo w dużym mieście, albo w miejscowości turystycznej.

Możecie na przykład zorientować się jakie mieszkania mozna kupić obecnie w Gdańsku czy Sopocie:
http://www.russjan.com/

Wysoki standard, całkowicie umeblowane.

paulina.mykacz
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 13 maja 2017 16:51

Postautor: paulina.mykacz » 17 cze 2017 18:31

warto też pomyślec o czymś innym,mieszkania są ok ale nie jako jedyne źródło utrzymania. ja mam takie mieszkanie ale utrzymuje się ze swojej firmy. od początku zależało mi żeby były dopieszczone wszystkie detale, nawet takie jak nazwa firmy posiłkowałam się tutaj https://nazwane.pl/pl/oferta/nazwa-dla-produktu/3,17,25

followme33
Sierżant
Posty: 49
Rejestracja: 09 sty 2017 16:01
Kontakt:

Postautor: followme33 » 18 cze 2017 15:56

W nieruchomości zawsze warto inwestować, ważna jest jednak kwestia budżetu jakim się dysponuje.

michalborowski640
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 27 cze 2017 14:54

Postautor: michalborowski640 » 27 cze 2017 15:22

Moim zdaniem mieszkania są bardzo dobrą inwestycją. Wiadomo, że zdarzają się wahania cen (to jest wszędzie), ale ludzie zawsze będą szukali dachu nad głową. A że teraz jest moda na wynajmowanie - to dzięki temu można nie stracić nawet w chwili, kiedy trzeba wziąć kredyt. Wszystko jednak zależy od lokalizacji i ceny, za jaką mamy okazję kupić dany lokal

tlumaczwarszawa
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2017 14:00
Kontakt:

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: tlumaczwarszawa » 10 sie 2017 14:04

Jeśli już w mieszkania to najlepiej pod wynajem firm, nie osób prywatnych

IsabellaKelly79
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2017 13:20
Kontakt:

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: IsabellaKelly79 » 12 wrz 2017 13:34

w dużym mieście - zawsze! Jak nie wynajmiesz studentom, to jakiejś osobie pracującej czy rodzinie. Mieszkania to dobra inwestycja.

IzaB93
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2017 18:08

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: IzaB93 » 12 wrz 2017 13:57

Ja uważam, że kupno mieszkania pod wynajmem to doskonały sposób na inwestycję. W czasach, gdzie stale rosną stawki mieszkań, a wraz z nimi ceny za wynajem rentowność lokalu może być na całkiem wysokim poziomie.

Stonka
Sierżant sztabowy
Posty: 151
Rejestracja: 11 sty 2017 11:33

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: Stonka » 15 wrz 2017 09:02

Wydaje mi się, że to jedna z tych form inwestycji, która nigdy do końca nie straci na popularności, więc jak sądzę, jest to inwestycja opłacalna, ale oczywiście wiąże się ze sporymi wydatkami.

ziomo
Sierżant
Posty: 67
Rejestracja: 08 sie 2017 14:49

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: ziomo » 20 wrz 2017 12:15

Też tak myślę. Warto teraz się zainteresować nowymi mieszkaniami Wrocław Żerniki, o których można przeczytać na http://pcg.pl/inwestycja/ritmo-park/, wydaje się, że to może być bardzo dobra inwestycja.

investmen
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2017 14:14

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: investmen » 16 paź 2017 14:29

Moim zdaniem najlepiej inwestować w nowe inwestycje.. http://www.freedom-nieruchomosci.pl/oferty-inwestycyjne

Enyee
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 wrz 2017 21:50

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: Enyee » 10 lis 2017 00:44

Oczywiście, że tak. Najlepiej wybierać takie, które już są w popularnych dzielnicach miast lub w takich, które stają się "topowe". Ostatnio przeglądając ogłoszenia sprzedaży mieszkań, wyświetliła mi się reklama Apartamentów Zdrowie w Łodzi. Z ciekawości tam zajrzałam i faktycznie sama nieruchomość zapowiada się obiecująco.

kasai
Plutonowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2017 09:40

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: kasai » 11 lis 2017 15:58

Inwestycja w mieszkania to dobry pomysł ale tylko dla tych, którzy mają doświadczenie w tym zakresie.

_____
RemonTech

monina22
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017 17:31

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: monina22 » 22 lis 2017 11:50

Według mnie nieruchomości mieszkaniowe to dobra inwestycja. Dla mnie co prawda jest to poza zasięgiem ale jakbym miała dobrze płatną pracę i jakiś kapitał początkowy to na pewno bym spróbowała :) Znajomy ma nawet swoje własne osiedle ale to już całkiem inna bajka. Jakbyście kiedyś interesowali się tematem to zajrzyjcie na http://status.pl Jest to strona zarządcy nieruchomości z Warszawy, bardzo potrzebna firma przy prowadzeniu biznesu w tym temacie


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości