Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

MAKOG
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2018 11:31

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: MAKOG » 26 cze 2018 11:41

Osobiście korzystam z biura rachunkowego http://www.beyond-fiduciaire.ch . Działają również na terenie Polski, a jakość szwajcarska, więc z górnej półki.

REKLAMA


paulkaa
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2018 15:27

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: paulkaa » 27 cze 2018 15:35

Jednogłośnie - Super Księgi na Łęczyckiej. Najlepsze biuro rachunkowe jakie znam

Zocha799
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2017 11:24

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: Zocha799 » 30 lip 2018 18:41

Ja polecam księgowość online. Sama korzystam z takiego rozwiązania od początku prowadzenia mojej działalności gospodarczej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Wszystko jest proste i intuicyjne. A do tego w każdej chwili mogę liczyć na pomoc i odpowiedź chyba na każde pytanie, np. jak prowadzić kpir?


annakwityk
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2018 17:44

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: annakwityk » 04 sty 2019 12:26

Sprawdź może biuro Tax-Bonus(zajrzyj tutaj aby przejrzeć ofertę). Sama osobiście nie korzystam, kilku znajomych już jednak tak. Jeden ma tam prowadzoną KPIR, drugi posiada działalność jednoosobową i cała księgowość jest właśnie oparta o to biuro. Narzekań nie słyszałam, raczej pochlebne opinie.

MERIYATCH
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2018 20:18

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: MERIYATCH » 06 sty 2019 18:03

Szukasz biura rachunkowego do prowadzenia i doradztwa w zakresie optymalizacji podatkowej i muszę ci powiedzieć, że miałam dokłądnie ten sam dylemat plisko rok temu.iTunes Mobdro TutuApp Kompletnie nie wiedziałam jak się do tego zabrać, dodam, że początkowo chciałam robić to sama, ale podczas zagłębiania się w temat stwierdziłąm, że mija się to z celem, a czas który na to poświęcałam mogę zainwestować w inny sposób. We własnym prowadzeniu tego nie widziałam korzyści. Również jestem z Wrocławia i zdecydowałam się skorzystać z pomocy kancelarii czapczynski podrzucam. Współpraca wypadła bardzo dobrze, stały kontakt i przekazywanie informacji tylko i wyłącznie w czytelny i zrozumiały dla mnie sposób bez zbędnego i nadmiernego używania tej specyficznej terminologii. Dodam że zespół który tam pracuje jest dobrze skorelowany, a przez to miałam poczucie, że mój interes jest w dobrych rękach.
Szukam jakiegoś biura rachunkowego/doardcy podatkowego we Wrocławiu który podjąłby się prowadzenia oraz doradztwa w zakresie optymalizacji podatkowej. Kogoś z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą w tego typu delikatnych sprawach.

pamelakojder
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 gru 2017 12:38

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: pamelakojder » 12 sty 2019 19:39

A moze zdecydowac sie na samodzielne prowadzenie ksiegowosci swojej firmy. Nie jest to trudne, a taki system https://business-tax.pl/ nam w tym pomoze. Mozna tutaj wystawiac faktury, zarzadzac magazynami i przez caly czas mamy wsparcie specjalistow. System jest tani, wiec moze to byc dobre rozwiazanie.

InwestorSopot
Starszy sierżant
Posty: 71
Rejestracja: 09 sty 2018 11:14

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: InwestorSopot » 19 lut 2019 13:04

Również widziałem wiele ofert biur rachunkowych online, może warto rozważyć taką ewentualność.

marysienka
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019 21:02

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: marysienka » 22 mar 2019 21:03

Nam też się sprawdza biuro Super Księgi - 3 lata współpracy nam minęło w lutym. Bardzo rzetelnie wszystko jest prowadzone

mariuszk
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019 18:07

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: mariuszk » 31 maja 2019 18:10

To biuro Super Księgi bym polecił, znam , współpracowałem z panią Katarzyną Skowrońską jak prowadziłem działanośc, przez całe 3 lata prowadziła rachunki mojej firmy.

Joannica
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2019 12:29

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: Joannica » 05 cze 2019 12:32

Ja korzystam z usług firmy Librox. Mają biuro rachunkowe warszawa wola więc lokalizacja jest świetna :) Kompetentni pracownicy to jednak ich największy atut. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam także polecam https://www.librox.pl/

marekbuda
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2019 12:12

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: marekbuda » 17 wrz 2019 12:13

Ja polecam www.ksiegowosc.tax
biuro rachunkowe online wraz z pomocą księgowa
księgowość online to główny atut

panor33
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2019 18:18

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: panor33 » 20 gru 2019 08:23

Liczne propozycje tutaj padły. Myślę, że jak najbardziej może być przydatny ten temat.
... to ze strony Asa zdecydowanie nieczyste zagranie. Wyciągnę od Baala jego pełne imię i każę mu tańczyć w różowej sukience baletnicy i we wróżkowych skrzydełkach z tiulu...

pakko
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2021 23:28

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: pakko » 28 sty 2021 23:37

Nasza firma współpracuje z biurem Księgowi Wrocław z ul Łeczyckiej we Wrocławiu. Współpraca z biurem przebiega pomyslnie, pełen profesjonalizm, rzetelne prowadzenie rachunków firmy www.ksiegowiwroclaw.pl

mariuszk
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019 18:07

Re: Jakie biuro rachunkowe/doradca podatkowy - Wrocław

Postautor: mariuszk » 31 sty 2021 17:38

My współpracujemy z wrocławskim biurem rachunkowym Super Księgi z Łęczyckiej, sprawdzone je już mamy, zawsze dokumentacja na czas więc polecam https://superksiegi.pl/


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość