Branża internetowa - ile można zarobić?

oglos
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2015 13:10
Kontakt:

Postautor: oglos » 04 paź 2015 13:16

Teraz tylko aplikacje mobilne. W USA ruch mobilny przewyższa już ruch z tradycyjnych urządzeń. Zresztą widać że ostatnio największe sukcesy to firmy które łączą internet z tradycyjnym biznesem jak Uber
Moim zdaniem to chwilowy trend. Za chwilę świat naprodukuje tyle aplikacji, że będzie można w nich utonąć i tylko jedna na milion zarobi. W internecie dziś można zarobić m.in. na portalach tematycznych ale to inwestycja długoterminowa.

REKLAMA


fejm12
Sierżant
Posty: 46
Rejestracja: 20 maja 2015 18:49
Kontakt:

Postautor: fejm12 » 16 lis 2015 18:21

Dobry blog zawsze zarobi, ale trzeba to robić z pełnym zaangażowaniem.

Majk
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 250
Rejestracja: 18 wrz 2011 14:59

Postautor: Majk » 18 lis 2015 17:51

Nie ma granicy, najlepiej zarabiają ponoć celebryci, 1,5 tys za wpis?

Zdrojek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 300
Rejestracja: 15 wrz 2014 14:51

Postautor: Zdrojek » 19 lis 2015 09:15

Dobry blog zawsze zarobi, ale trzeba to robić z pełnym zaangażowaniem.
Wystarczy systematyczność ;) Jak wygląda sprawa z wypełnianiem ankiet itp? Dalej podpucha, czy coś można z tego zarobić?

Stempelek
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2016 19:46

Postautor: Stempelek » 16 mar 2016 20:04

Korporacje przejęły internet? Wydaje mi się, że ciężko komukolwiek byłoby to zrobić. Wiele nie trzeba do zaistnienia w sieci - dobry pomysł, domena, serwer i świat stoi otworem:-)

parszdan
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2016 08:47

Re:

Postautor: parszdan » 18 mar 2016 09:25

Może nie jest już tak łatwo, jak kilka lat temu, bo każdy chce coś zarobić w internecie. Ale z dobrym pomysłem i zapleczem na pewno się da to zrobić.

joannastk
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2016 08:54
Kontakt:

Postautor: joannastk » 13 paź 2016 09:15

Może masz jakiś ciekawy pomysł na otwarcie hurtowni internetowej? Obecnie rynek e-commerce bardzo szybko rośnie i jest jeszcze miejsce na zakładanie biznesu np. hurtowni odzieży online. Widziałem, że trochę już takich hurtowni jest w polskim internecie, ale jak dobrze ogarniesz temat to jest duża szansa, że na tym zarobisz :)

myszka167
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 15 paź 2016 18:50

ssss

Postautor: myszka167 » 15 paź 2016 18:57

Jeżeli szukacie informacji, dotyczących spraw finansowych lub nie ufacie przypadkowo znalezionym stronom, polecam portal: http://www.ak-ubezpieczenia.pl/ Znajdziecie tam sprawdzone informacje ze świata finansów i biznesu, które z pewnością przydadzą Wam się w życiu codziennym! Serdecznie zapraszam!

Gigismara
Sierżant sztabowy
Posty: 124
Rejestracja: 31 maja 2016 08:23

Postautor: Gigismara » 07 lis 2016 10:08

Teraz tylko aplikacje mobilne. W USA ruch mobilny przewyższa już ruch z tradycyjnych urządzeń. Zresztą widać że ostatnio największe sukcesy to firmy które łączą internet z tradycyjnym biznesem jak Uber
Nie jestem pewna, czy faktycznie ruch mobilny jest większy niż ruch z urządzeń deskopowych, ale na pewno z roku na rok udział urządzeń mobilnych jest dużo większy i nie sądzę, żeby był to chwilowy trend. Nawet Google niedawno wprowadził zmiany, o których możecie przeczytać tutaj http://feedink.com/pl/shopping-ads-laun ... es-search/ . W skrócie Google wprowadził w zakładce Grafika na urządzeniach mobilnych reklamy Google Shopping Ads, które jak pewnie wiecie są popularne również w Polsce i przyczyniają się do sporego zwiększenia sprzedaży w sklepach internetowych.

paulina.mykacz
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 13 maja 2017 16:51

Postautor: paulina.mykacz » 22 cze 2017 16:21

jak wiadomo, najlepszy zysk jest ze sprzedaży :) i to nie ważne czy w necie czy stacjonarnie. każdy kto ma parcie na kase właśnie na tym bazuje :) ja tez :P nawet sobie dziś czytałam fajny artykuł o pozyskiwaniu klientów http://melle.com/blog/technika-sprzedaz ... _source=ms

pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Re: Branża internetowa - ile można zarobić?

Postautor: pitar » 09 sie 2017 07:00

Można zarobić udzielając pożyczek tzw chwilówek lub po prostu prywatnych kredytów. Istnieje wiele portali za pośrednictwem których można to robić (znajdować klientów) i które to portale zajmują się wstępną weryfikacją. A więc sprawdzają wiarygodność potencjalnego kredytobiorcy, czy wcześniej zaciągał jakież pożyczki i czy regularnie je spłacał. Zarobki są całkiem okazałe, bo i oprocentowanie takich kredytów jest dosyć wysokie. Proponuję tutaj jeszcze dopytać: https://moneystore.pl/

wyczesany
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2017 19:31
Kontakt:

Re: Branża internetowa - ile można zarobić?

Postautor: wyczesany » 07 wrz 2017 20:21

Wciąż można zarobić oferując pożyczki pozabankowe i chwilówki, jednak jest to na tyle trudne i czasochłonne, że firmy dopiero zaczynające w tym biznesie mogą się zniechęcić z powodu dużej konkurencji w internecie.

kasai
Plutonowy
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2017 09:40

Re: Branża internetowa - ile można zarobić?

Postautor: kasai » 25 lis 2017 10:20

Wykształcenie, doświadczenie - wszystko to da się zdobyć. Ja jednak podchodzę sceptycznie do podążania w kierunkach, które się opłacają. Teraz jest trend na IT. Za chwilę specjalistów będzie masa i jak później działać na rynku za dobre pieniądze albo konkurować z ofertami firm typu http://www.servus-it.pl/ ?

Croatoan
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2017 12:40
Kontakt:

Re: Branża internetowa - ile można zarobić?

Postautor: Croatoan » 01 gru 2017 12:48

Jak to się mówi potocznie - only sky is the limit :P

moneta_z_neta
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2017 15:34

Re: Branża internetowa - ile można zarobić?

Postautor: moneta_z_neta » 04 gru 2017 14:31

Witam
Jeśli ktoś z Was chciałaby dorobić sobie troszkę pieniążków to mam propozycję.
Praca online, ale nie Avon, czy coś podobnego. Jest to współpraca z polską firmą Rankomat. Oferuję szkolenie wprowadzające w system, a później to już się samemu działa :-) Ile się zarabia? To zależy ile czasu się poświęci :-) Ja sobie dorabiam miesięcznie średnio 500 zł, tak żeby było na kaprysiki dla mojej Księżniczki ;) Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany szczegółami zapraszam na stronę http://tomaszwozniak.getleads.pl/moneta_z_neta/
Jeśli post jest niezgodny z regulaminem grupy to przepraszam i proszę administratora o skasowanie.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości