Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

czarm
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2019 21:14
Lokalizacja: Caelum Świebodzin
Kontakt:

Re: Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

Postautor: czarm » 29 kwie 2019 17:36

Sprawdź sobie Focus tłumaczenia. To biuro tłumaczeń własnie z Warszawy. Mozesz też swoje dokumenty wysłać im przez ich stronę internetową. Mają całą ofertę, wszystko zależne od czasu, ilu stron itp. Na pewno warto sobie zobaczyć ich stronę.

REKLAMA


andrew_89
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2019 21:26

Re: Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

Postautor: andrew_89 » 20 maja 2019 02:32

Warto najpierw poszukać czegoś w necie. Tak mi się przynajmniej wydaje.
-Jesteś psychopatą.
-Wolę określenie "człowiek z wyobraźnią".

Maur80
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2019 12:08

Re: Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

Postautor: Maur80 » 03 lip 2019 12:12

Bardzo dobre, dyskretne i rzetelne biuro tłumaczeń to https://www.abctlumaczenia.eu/ . Polecam korzystanie z ich usług. Pełna dyskrecja i krótkie terminy realizacji zleceń. Firma posiada ofertę dla firm oraz osób indywidualnych oraz obsługuje języki angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński. W ofercie tłumaczenie zwykłe i przysięgłe, pisemne i ustne - każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

Kasia92
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2019 17:39

Re: Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

Postautor: Kasia92 » 05 lis 2019 17:45

Ja osobiście korzystam w Warszawie z usług biura tłumaczeń tlumacz24.eu – zawsze mogę liczyć na szybkie terminy realizacji, ale najważniejsze jest to, że przekonałam się do ich jakości już wiele razy. W firmie mamy najczęściej tłumaczenia z języka niemieckiego i są to tłumaczenia techniczne.

panor33
Plutonowy
Posty: 11
Rejestracja: 14 sty 2019 18:18

Re: Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

Postautor: panor33 » 20 gru 2019 08:22

Nigdy nie miałem okazji korzystać z takich rzeczy. Popytam w firmie, może oni mają coś dobrego.
... to ze strony Asa zdecydowanie nieczyste zagranie. Wyciągnę od Baala jego pełne imię i każę mu tańczyć w różowej sukience baletnicy i we wróżkowych skrzydełkach z tiulu...

mantear
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2020 13:29

Re: Sprawdzone biuro tłumaczeń z Warszawy

Postautor: mantear » 19 wrz 2020 10:20

Biur tłumaczeń jest bardzo wiele. Na pewno dobrze zorientować się, czy dane biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach na jakich nam zależy. Nie wszystkie biura tłumaczeń specjalizują się w końcu w trudnych tłumaczeniach technicznych albo w tłumaczeniach medycznych. Wymaga to zdobycia odpowiednich certyfikatów i trzeba mieć tutaj sporą wiedzę.
Zresztą chcę tutaj zaznaczyć, ze wcale nie musi byc to biuro tłumaczeń z Warszawy. Obecnie wiele biur tłumaczeń przyjmuje zlecenia w formie zdalnej.
Ze swojej strony polecam skontaktować się z ATT https://www.att.pl/ . Duże doswiadczenie w tłumaczeniach oraz spora wiedza. Tłumaczą na wiele języków.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości