Czy po OFE kolej przyjdzie na lokaty?

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 04 lip 2016 21:09

to w co lokować nadwyżki finansowe?
wszystko mogą zabrać,opodatkowac, z lokatami moga zrobic to co na cyprze itp, itd
kur... wychodzi na to ,że najlepiej nie miec duzo tylko w sam raz :lol:

REKLAMA


Janek_Majeranek
Chorąży
Posty: 878
Rejestracja: 27 sty 2016 23:05

Postautor: Janek_Majeranek » 04 lip 2016 21:12

Teraz czas na tego sędziego Stękałę co chodzi od misięcy po TuskVN i stęka żeby wystękał jako jedyny obrońca praw i swobód obywatelskich i tak dzielnie bronił mojego prawa własności przed kradzieżą łysa wuja Rostowskiego pomagiera rudego szkodnika Tuska.

Żeby sędzia Stękała ożekł że opi.e.rdolenie PIS-u OFE to zamach na prywatne oszczędności bo konta w OFE od kiedy zaczął rządzić PIS stały się od razu prywatne.

Forumowy pożyteczny i*** alkoidiota już ma przygotowane laboraty na dówód że tak jest tylko czeka żeby wkleić na oficjalne sędziego Stękały oświdczenie.



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tomasz Lis vel Lisienko o pogrzebie majora Zygmunta Szendzielarza: "Prezydent oddawał cześć mordercy cywilów, Łupaszce".

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 04 lip 2016 21:12

Najgorsze ze esbeckie emerytury odbiora!
I jak tu teraz grac na gieldzide :lol:
bedziesz musial to jakos przezyc

a moze i przestac grac na gieldzie to tym ciosie dla ciebie :D

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Postautor: welts » 04 lip 2016 21:39

Najgorsze ze esbeckie emerytury odbiora!
I jak tu teraz grac na gieldzide :lol:
bedziesz musial to jakos przezyc

a moze i przestac grac na gieldzie to tym ciosie dla ciebie :D

Masz kiepskie poczucie humoru chlopyszku.
Gdzie ta hossa powyborcza?!

Gigismara
Sierżant sztabowy
Posty: 124
Rejestracja: 31 maja 2016 08:23

Postautor: Gigismara » 23 lis 2016 14:24

Ja lokuje pieniądze w IKE i to już od roku. Moi rodzice i rodzice znajomych mają bardzo niskie emerytury. Jednym ledwo wystarcza na życie, innym muszą pomagać dzieci. Nie chcę być zależna od swoich dzieci i na stare lata prosić ich o pomoc, a wiem że nie dostanę wysokiej emerytury z ZUS nawet mimo tego, że pracuje na umowę o prace od 20 roku życia i płacę stosunkowo wysokie składki emerytalne. A po tej zmianie w wysokości wieku emerytalnego nie sądzę że będzie lepiej... Polecam ten kalkulator https://www.leggmason.pl/pl/kalkulatory ... emerytalne , mozecie tam obliczyć wysokośc wypłat z IKE i IKZE.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości