Monitorowanie samochodów firmowych

joannastk
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2016 08:54
Kontakt:

Monitorowanie samochodów firmowych

Postautor: joannastk » 05 kwie 2017 10:56

Posiadam małą firmę handlową z branży spożywczej. Mam kilkanaście samochodów dowożących towar do sklepów oraz kilka aut dla handlowców. Obecnie moje pojazdy jeżdżą praktycznie po całej Polsce. Rozliczanie tych przejazdów jest męczącą sprawą, a do tego nie mam pewności, czy kierowcy są w stosunku do mnie szczerzy w kwestii wykorzystania paliwa (szczególnie handlowcy). Zastanawiałam się nad założeniem systemu do lokalizacji samochodów i wyczytałam dużo pozytywnych opinii na temat systemu monitoringu Navifleet. Czy ktoś z Was wykorzystuje go w swojej firmie? Jeśli tak to jakie macie wrażenia? Dzięki za pomoc.

REKLAMA


karolgrzelak10
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2017 15:31

Postautor: karolgrzelak10 » 12 maja 2017 15:44

Na pewno takie monitorowanie przyda się w samochodach, co pozwoli na usprawnienie działania firmy i bardzo pomoże w transporcie.

Zebrak
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2017 09:41
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Postautor: Zebrak » 16 maja 2017 09:47

Warto, jednak przydaje się monitorowanie swojej floty wtedy wiesz co robią i gdzie jeżdżą w razie czego masz podkładkę pod jakiekolwiek problemy prawne.

matyjasik
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 29 sie 2017 20:46
Kontakt:

Re: Monitorowanie samochodów firmowych

Postautor: matyjasik » 29 sie 2017 20:50

Kwestia jaki koszt jest takiego systemu i czy na pewno się zwróci.

wyczesany
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2017 19:31
Kontakt:

Re: Monitorowanie samochodów firmowych

Postautor: wyczesany » 07 wrz 2017 20:13

System monitorowania samochodów można wrzucić w koszty firmy?


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości