Reklama

igulina
Kapral

Reklama

Postautor: igulina » 22 lip 2017 17:05

Cześć wszystkim. Może ktoś z osób obecnych na forum się zna, widziałam w kiedyś parę takich oklejonych sklepów, chodzi o reklamę od wewnątrz, np. na oknach i witrynach sklepowych. Mam tu na myśli takie lokale usługowe jak fryzjer, czy studio paznokcia, albo kosmetyczka. Najczęściej jest tam reklama, która powoduje, że na zewnątrz nie widać klientki, natomiast ona ma normalny widok z okna. Sam lokal wykorzystuje natomiast tę przestrzeń na reklamę. Planuję o to zapytać w Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143 bo na ich stronie widziałam podobne realizacje. Może jednak wcześniej Wy podeślecie mi swoje namiary? To chyba powszechna metoda reklamy.

lucasz
Plutonowy

Re: Reklama

Postautor: lucasz » 18 gru 2017 17:12

Jeśli planujesz reklamować swój biznes weź też pod uwagę takie napoje reklamowe http://www.freshdrink.pl/pl/ bo są idealne do promowania praktycznie każdego biznesu, świetnie nadają się też na konferencje, targi i wszelkiego rodzaju promocje

Krabensa
Kapral

Postautor: Krabensa » 21 gru 2017 07:53

Każdy biznes wymaga swoistej promocji, co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. Warto jednak dobierać produkty i usługi pod kątem efektywności oraz swoistej skuteczności.
Pamięć jest jak powieść albo powieść jest jak pamięć.

marcin8393
Kapral

Postautor: marcin8393 » 30 gru 2017 17:16

Ja ostatnio postanowiłam skorzystać z reklamy druk roll up bo bardzo podobała mi się ona na różnych eventach. Jeszcze do mnie nie dotarła, bo zamówiłam ją 2 dni temu, ale już się nie mogę doczekać. Mam już kilka pomysłów na to, jak ją wykorzystać.

Gigismara
Sierżant sztabowy

Postautor: Gigismara » 10 sty 2018 09:58

Ja akurat nie wierzę w skuteczność takich tradycyjnych form reklamy. W moim przypadku najlepiej sprawdza się Google Adwords, ale zdaje sobie sprawę z tego, że są branże, w których ta reklama w ogóle sie nie sprawdzi lub, w których inna forma reklamy sprawdzi sie lepiej. Nie mniej jednak u mnie to działa i przynosi największe zyski. Podstawą jest jednak odpowiedni wybór agencji lub osoby, która będzie dla nas prowadziła kampanie, bo jeśli na samym początku utworzy źle strukturę, nie będzie optymalizował kampanii, to stracimy dużo pieniędzy. Nie ma złotego środka na znalezienie najlepszej osoby lub agencji, ale są sposoby, którymi możemy się posłużyć, żeby ograniczyć ryzyko naciągnięcia nas przez tą agencje lub osobe. Mowa tutaj o chociażby wycenie kampanii Adwords, która moim zdaniem powinna byc standardem w każdej agencji i mam tu na myśli darmową wycenę. Nie orientuje się ile agencji czy też osób oferuje taką wycenę, ale widziałam, że Semtec ma ją na tej stronie https://www.semtec.pl/wycena-adwords/ . Warto zajrzeć i zlecić, bo to nic nie kosztuje.

ritka
Starszy szeregowy

Postautor: ritka » 14 sty 2018 13:50

Pozycjonowanie stron internetowych jest dla przedsiębiorców bardzo ważne. Dotyczy to firm zajmujących się produkcją, usługami czy sprzedażą za pośrednictwem internetu. Pozycjonowanie strony internetowej to niestety obowiązek. Oczywiście o ile chce się zaistnieć w Internecie. 93 % Internautów w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google. Liczba odwiedzin to miesięcznie 20 mln wejść.
Jak oni mają znaleźć twoją firmę?
Do tego potrzebna jest znajomość reguł jakimi kieruje się Google. Reguły te zmieniają się nieustannie co wymaga odpowiedniej znajomości tematu i śledzenia literatury głównie anglojęzycznej. O tym że nie jest to takie proste przekonali się ci którzy dostali wiecznego bana na swojej stronie.
Najlepiej zaufać firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron z odpowiednim doświadczeniem. Przykładem może być agencja SEO - New Project Łódź.

Wróć do „Polska”