Reklama

igulina
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2016 16:44

Reklama

Postautor: igulina » 22 lip 2017 17:05

Cześć wszystkim. Może ktoś z osób obecnych na forum się zna, widziałam w kiedyś parę takich oklejonych sklepów, chodzi o reklamę od wewnątrz, np. na oknach i witrynach sklepowych. Mam tu na myśli takie lokale usługowe jak fryzjer, czy studio paznokcia, albo kosmetyczka. Najczęściej jest tam reklama, która powoduje, że na zewnątrz nie widać klientki, natomiast ona ma normalny widok z okna. Sam lokal wykorzystuje natomiast tę przestrzeń na reklamę. Planuję o to zapytać w Fabryce Reklamy w Łodzi na Piłsudskiego 143 bo na ich stronie widziałam podobne realizacje. Może jednak wcześniej Wy podeślecie mi swoje namiary? To chyba powszechna metoda reklamy.

REKLAMA


lucasz
Starszy plutonowy
Posty: 26
Rejestracja: 24 lip 2017 09:19

Re: Reklama

Postautor: lucasz » 18 gru 2017 17:12

Jeśli planujesz reklamować swój biznes weź też pod uwagę takie napoje reklamowe http://www.freshdrink.pl/pl/ bo są idealne do promowania praktycznie każdego biznesu, świetnie nadają się też na konferencje, targi i wszelkiego rodzaju promocje

Krabensa
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2017 21:56

Re: Reklama

Postautor: Krabensa » 21 gru 2017 07:53

Każdy biznes wymaga swoistej promocji, co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. Warto jednak dobierać produkty i usługi pod kątem efektywności oraz swoistej skuteczności.
Pamięć jest jak powieść albo powieść jest jak pamięć.

Gigismara
Sierżant sztabowy
Posty: 124
Rejestracja: 31 maja 2016 08:23

Re: Reklama

Postautor: Gigismara » 10 sty 2018 09:58

Ja akurat nie wierzę w skuteczność takich tradycyjnych form reklamy. W moim przypadku najlepiej sprawdza się Google Adwords, ale zdaje sobie sprawę z tego, że są branże, w których ta reklama w ogóle sie nie sprawdzi lub, w których inna forma reklamy sprawdzi sie lepiej. Nie mniej jednak u mnie to działa i przynosi największe zyski. Podstawą jest jednak odpowiedni wybór agencji lub osoby, która będzie dla nas prowadziła kampanie, bo jeśli na samym początku utworzy źle strukturę, nie będzie optymalizował kampanii, to stracimy dużo pieniędzy. Nie ma złotego środka na znalezienie najlepszej osoby lub agencji, ale są sposoby, którymi możemy się posłużyć, żeby ograniczyć ryzyko naciągnięcia nas przez tą agencje lub osobe. Mowa tutaj o chociażby wycenie kampanii Adwords, która moim zdaniem powinna byc standardem w każdej agencji i mam tu na myśli darmową wycenę. Nie orientuje się ile agencji czy też osób oferuje taką wycenę, ale widziałam, że Semtec ma ją na tej stronie https://www.semtec.pl/wycena-adwords/ . Warto zajrzeć i zlecić, bo to nic nie kosztuje.

ritka
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2016 15:24

Re: Reklama

Postautor: ritka » 14 sty 2018 13:50

Pozycjonowanie stron internetowych jest dla przedsiębiorców bardzo ważne. Dotyczy to firm zajmujących się produkcją, usługami czy sprzedażą za pośrednictwem internetu. Pozycjonowanie strony internetowej to niestety obowiązek. Oczywiście o ile chce się zaistnieć w Internecie. 93 % Internautów w Polsce korzysta z wyszukiwarki Google. Liczba odwiedzin to miesięcznie 20 mln wejść.
Jak oni mają znaleźć twoją firmę?
Do tego potrzebna jest znajomość reguł jakimi kieruje się Google. Reguły te zmieniają się nieustannie co wymaga odpowiedniej znajomości tematu i śledzenia literatury głównie anglojęzycznej. O tym że nie jest to takie proste przekonali się ci którzy dostali wiecznego bana na swojej stronie.
Najlepiej zaufać firmie zajmującej się pozycjonowaniem stron z odpowiednim doświadczeniem. Przykładem może być agencja SEO - New Project Łódź.

pkuras128
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019 18:11
Kontakt:

Re: Reklama

Postautor: pkuras128 » 16 lip 2019 18:24

Czy jak macie na płycie cd ważne dane do prezentacji biznesowych to inwestujecie w opakowania na płyty? Myślę, że taką płytę wraz z opakowaniem można by było dać klientowi.

Amelia100
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2018 21:22
Kontakt:

Re: Reklama

Postautor: Amelia100 » 20 sie 2019 12:54

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie to polecam Wild Moose - https://www.wildmoose.pl/pozycjonowanie ... rnetowych/. Mega skuteczni z fajną ofertą.

Paweł Tat
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2019 09:47
Kontakt:

Re: Reklama

Postautor: Paweł Tat » 22 sie 2019 09:50

Myślę, że można w sieci wyszukać jakiś dostawców reklam bez problemu.

desrciber
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019 09:19

Re: Reklama

Postautor: desrciber » 28 paź 2019 09:25

Reklama w internecie jest jedną z najskuteczniejszych reklam, skontaktuj się z https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/ podchodzą do każdego klienta indywidualnie, na pewno przygotują odpowiednią kampanię dla Ciebie.

paris.dare
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2019 09:25
Lokalizacja: Myślenice

Re: Reklama

Postautor: paris.dare » 07 lis 2019 09:31

Dobrze jest się reklamować i dobrze jest to zrobić ze wsparciem profesjonalistów. Reklama to podstawa dobrego biznesu. A specjaliści w tej dziedzinie pomogą dobrać nam ofertę i zwrócą uwagę potencjalnych klientów.

Fejkowekonto
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2019 09:58

Re: Reklama

Postautor: Fejkowekonto » 11 lis 2019 10:00

Dobrze jest się reklamować i dobrze jest to zrobić ze wsparciem profesjonalistów. Reklama to podstawa dobrego biznesu. A specjaliści w tej dziedzinie pomogą dobrać nam ofertę i zwrócą uwagę potencjalnych klientów.
Dokładnie, bo podczas reklamy na własną rękę, można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Re: Reklama

Postautor: stilzkil » 12 lis 2019 14:40

Nie zajmuję się konkretnie reklamą oraz na tym nie zarabiam, jednak siedze nieco w temacie i powiem Wam, że reklama obecnie jest podstawą każdego biznesu. Oczywiście reklama internetowa bo wiekszośc osob obecnie szuka informacji w sieci i jeśli nie zainteresujemy się reklama online, możemy stracić bardzo wielu potencjalnych klientów. Polecam na pewno stworzyć profil na facebooku oraz własny fan page. Jasne, ze strona www może przyciągnąć wiele osob, jednak to własnie prowadzenie fan page daje najlepsze efekty. https://aobiznes.pl/aktualnosci/interne ... ajlepszymi

Jeśli nie wiecie jak zabrać się za to samodzielnie, możecie zawsze zastanowić się nad skorzystaniem z usług zewnętrznej firmy, która będzie Wam taki profil prowadziła.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2019 07:56 przez stilzkil, łącznie zmieniany 1 raz.

laura
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2019 11:44

Re: Reklama

Postautor: laura » 17 lis 2019 11:47

Jedną z lepszych reklam jakie widziałem to było centrum rehabilitacyjne. Naprawdę była tak przyjazna, że aż zacząłem do niej chodzić.

desrciber
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019 09:19

Re: Reklama

Postautor: desrciber » 21 lis 2019 15:22

Reklama to dźwignia handlu, jeśli chcesz większą ilość klientów a co za tym idzie generować większe zyski musisz zainwestować w reklamę czy to tradycyjną: banery, ulotki radio lub internetowa. Jeśli miałbym wybór postawiłbym na reklamę w necie, dużo jest firm, które tym się zajmują, jedną z nich jest agencja https://widoczni.com z którą współpracuje i efekty są zadowalające.

malami
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 lis 2019 21:59

Re: Reklama

Postautor: malami » 25 lis 2019 22:20

Zanim podejmiesz decyzję przeczytaj artykuł o statystykach marketingowych, które musisz znać. Dzięki niemu będzie ci łatwiej zdecydować jakie działania marketingowe podjąć na początku. Ja póki co skupiam się na portalach społecznościowych i pozycjonowaniu.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości