Karta kredytowa

John51
Szeregowy
Kontakt:

Karta kredytowa

Postautor: John51 » 29 wrz 2017 11:05

Uważacie, że warto ją mieć w portfelu? Ja sądzę, że tak, bo jest to zawsze pewne zabezpieczenie. W razie kryzysu, wiesz, że masz tam pieniądze, które możesz użyć. Moja zona jednak jest innego zdania i przez to nie możemy dojść do porozumienia. Ona uważa, że to obciąży nasz budżet domowy i że łatwo wydać dodatkową kasę, ale przecież później trzeba to spłacić i wtedy tworzy się błędne koło. Mówi, że jak raz jej użyjesz, to potem robisz to cały czas. Jakie jest Wasze zdanie?

pitar
Starszy sierżant sztabowy

Re: Karta kredytowa

Postautor: pitar » 14 lis 2017 13:03

Warto. Aczkolwiek nie jest to wcale takie tanie.Z tego co mi wiadomo to większość kart kredytowych jest droga. Trudno jest sobie taką kartę wyrobić i płaci się co miesiąc za jej posiadanie jakaś kwotę. Teoretycznie nie jest to duża suma.Jeśli jednak zbierze się koszt przez cały rok to pojawia się calkiem ładna kwota.

Czasami o wiele bardziej okazyjne moga być oferty pożyczek za darmo. A jak czytam sobie na forum to wiele firm ma tego typu opcje.

Wróć do „Polska”