Jaki kurs na przyszłość?

pamelakojder
Plutonowy

Jaki kurs na przyszłość?

Postautor: pamelakojder » 19 gru 2017 22:04

Witajcie zastanawiam się nad zrobieniem kursu z branży IT widziałam bardzo fajną ofertę na Akademia Biznesu właśnie w tym kierunku. Niestety duzo osób mi odradza że to niby nie praca dla kobiet itd. Moja kolężanka pracuje w tym kierunki i bardzo sobie chwali pracę. Co sądzicie?

Krasnal55
Starszy szeregowy

Re: Jaki kurs na przyszłość?

Postautor: Krasnal55 » 21 gru 2017 14:41

Ja ostatnio zastanawiam się nad kursami z branży kosmetycznej a dokładniej zabiegów medycyny estetycznej. Popyt na takie usługi jest spory więc inwestycja szybko się zwróci. Mam już nawet namiar na firmę, kótra zajmuje się takimi szkoleniami jak i posiada świetny sprzęt do ich wykonywania pełna oferta szkoleń.

WojtekPrymus
Starszy szeregowy

Postautor: WojtekPrymus » 23 kwie 2018 09:35

Polecam ukończyć kursy z pakietu Office. Excel na dziś jest tak popularnym programem, że zdobycie certyfikatu choćby na poziomie średniozaawansowanym pomoże w znalezieniu dobrze płatnej pracy. U nas w firmie korzystalismy z usług Excellent. Młody zespół, z werwą. Zobaczcie ich ofertę https://calculatic.pl/kursy-excel/ . Szkolą w całej Polsce 8)

wilk44
Starszy plutonowy

Postautor: wilk44 » 02 maja 2018 17:40

Pracodawcy wymagają dobrej znajomości Excela i języków obcych, więc należy iść w tym kierunku i robić kursy jak
eduexcel.pl.

zamoref
Starszy szeregowy

Postautor: zamoref » 03 maja 2018 13:11

ktoś kto pisze o kursie IT raczej kursów z excela nie potrzebują :P

paulkaa
Starszy szeregowy

Postautor: paulkaa » 27 cze 2018 15:33

Wiele osób teraz zajmuje się organizacją eventów, ta branża daje niezłe pieniądze, czy praca jako konsultant ślubny. Sama się zastanawiam nad takim zajęciem, ewentualnie własnie organizowanie imprez sportowych. Znalazłam Szkołę Event manager organizującą szkolenia w tym temacie http://emtg.pl/

Wróć do „Polska”