Jaki kurs na przyszłość?

pamelakojder
Plutonowy

Jaki kurs na przyszłość?

Postautor: pamelakojder » 19 gru 2017 22:04

Witajcie zastanawiam się nad zrobieniem kursu z branży IT widziałam bardzo fajną ofertę na Akademia Biznesu właśnie w tym kierunku. Niestety duzo osób mi odradza że to niby nie praca dla kobiet itd. Moja kolężanka pracuje w tym kierunki i bardzo sobie chwali pracę. Co sądzicie?

Krasnal55
Starszy szeregowy

Re: Jaki kurs na przyszłość?

Postautor: Krasnal55 » 21 gru 2017 14:41

Ja ostatnio zastanawiam się nad kursami z branży kosmetycznej a dokładniej zabiegów medycyny estetycznej. Popyt na takie usługi jest spory więc inwestycja szybko się zwróci. Mam już nawet namiar na firmę, kótra zajmuje się takimi szkoleniami jak i posiada świetny sprzęt do ich wykonywania pełna oferta szkoleń.

WojtekPrymus
Szeregowy

Postautor: WojtekPrymus » 23 kwie 2018 09:35

Polecam ukończyć kursy z pakietu Office. Excel na dziś jest tak popularnym programem, że zdobycie certyfikatu choćby na poziomie średniozaawansowanym pomoże w znalezieniu dobrze płatnej pracy. U nas w firmie korzystalismy z usług Excellent. Młody zespół, z werwą. Zobaczcie ich ofertę https://calculatic.pl/kursy-excel/ . Szkolą w całej Polsce 8)

wilk44
Starszy plutonowy

Postautor: wilk44 » 02 maja 2018 17:40

Pracodawcy wymagają dobrej znajomości Excela i języków obcych, więc należy iść w tym kierunku i robić kursy jak
eduexcel.pl.

zamoref
Starszy szeregowy

Postautor: zamoref » 03 maja 2018 13:11

ktoś kto pisze o kursie IT raczej kursów z excela nie potrzebują :P

Wróć do „Polska”