Wezwanie na przesłuchanie w sprawie manipulacji na GPW

pitello
Podporucznik
Posty: 15404
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Wezwanie na przesłuchanie w sprawie manipulacji na GPW

Postautor: pitello » 17 maja 2006 20:25

Czy dostał ktoś wezwanie na przesłuchanie ( W-WA, ul. Pirenejska 3A ) - czy jestem jedynym szczęściarzem ??
Wyjaśniam czego dotyczy sytuacja. Otóż w 2004 roku złożyłem sobie rano spokojnie zlecenie na Efekt - K 15k PKC i poszedłem się kąpać. Dodam że wyświetlił się wtedy kurs na plus 9%. Z łazienki wyrwał mnie telefon z BM że jest afera i GPW sie piekli. Okazało się że cała podaż się wycofała, a ktoś dla żartu ustawił zlecenie S 5000 sztuk po milionie. I zlecenia się spotkały i coś się zablokowało na serwerze GPW.
Wydawało mi się że moje wyjaśnienia wystarczą - ale dziś otrzymałem wezwanie do stawienia się mna przesłuchanie w tej sprawie. Lekko mnie to zdziwiło - wszak prawie codziennie widać jakieś harce na TKO - więc co ? *** tylko mnie ?????

chyba coś ściemniasz
żeby takie zlecenia sią spotkały musiałeś mieć przynajmniej parę milionów na rachunku ,żeby zabrać calą podaż i zahaczyć jeszcze to zlecenie po milionie za akcję :lol: :lol: :lol:

No ale jeśli tyle faktycznie miałeś to się nie dziw ,że wzięli cię na tapetę :wink:
j
Obrazek

lubię uśrednianie w górę

REKLAMA


easyrider79
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2150
Rejestracja: 27 sty 2006 07:16
Lokalizacja: z oceanu

Postautor: easyrider79 » 17 maja 2006 20:26

A pamiętasz czy kąpałeś się w wannie, czy może brałeś tylko prysznic bo o to też mogą się pytać. hehehe :lol: :lol: :lol:
no wlasnie :lol:

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Re: Wezwanie na przesłuchanie w sprawie manipulacji na GPW

Postautor: .djmis. » 17 maja 2006 20:29


chyba coś ściemniasz
żeby takie zlecenia sią spotkały musiałeś mieć przynajmniej parę milionów na rachunku ,żeby zabrać calą podaż i zahaczyć jeszcze to zlecenie po milionie za akcję
Też byłem zdziwiony. Wyglądało na to ,że nie ma w ogóle podaży.

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 17 maja 2006 20:38

:D :D :D :D nie chcę być niegrzeczny, ale *****....sz jak jakiś połamaniec!!! na tym wezwaniu ci napisali czego sprawa dotyczy? opisali to? pewnie pismem ręcznym? stuknij się młotkiem w łepetynę ***!!! i przestań się wydurniać bo żadnego wezwania nie było, a jeśli było to na pewno nie w tej sprawie, pójdziesz siedzieć, a tam w ***** dwlie minuty i już po tobie :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sirlipton
Starszy chorąży
Posty: 1493
Rejestracja: 05 gru 2005 23:48
Lokalizacja: Nakatomi Tower. Szyb wentylacyjny, ciasny ale własny. A w nim tvn 24, stałe łącze, onet competition

Postautor: sirlipton » 17 maja 2006 20:50

:D :D :D A jak będziesz juz w tym ***** siedział.. minimum 4 latka hehe, to zostaniesz mistrzem w warcaby z chleba, no i rzecz jasna nie bedziesz oglądał mundialu! :P co najwyżej pograsz w cymbergaja :roll:
A w wolnych chwilach będziesz przytulanką takich wielkich tłustych spoconych kolesi. Oni lubią niewinnych prawiczków... :D :D :D
Odechce Ci sie zleceń PKC Ty Spekulancie Amerykański!
Jeśli papier nie wzrośnie 1200% w ciągu 64 sesji to znaczy że nie jest spekulacyjny . Komórke doładujesz na www.polpay.net

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 17 maja 2006 20:55

--
Ostatnio zmieniony 22 sty 2007 15:13 przez .djmis., łącznie zmieniany 1 raz.

Zenolop
Starszy chorąży
Posty: 1924
Rejestracja: 18 gru 2005 19:20

Postautor: Zenolop » 17 maja 2006 20:57

... a tu kto bawil sie kursem KGHM

Obrazek

ich tez wzywaja ? :lol:
Ostatnio zmieniony 17 maja 2006 21:02 przez Zenolop, łącznie zmieniany 2 razy.
Cicho Sza A Kysz , Bo Zginiesz Tysz !!! Pusz sie Draniu, Pusz Sie Pusz, Potem Hycniesz w Grob i Kusz !!!
Pragmatysta jest to zwykłe bydle, z tą różnicą, że teoretyzując swoje bydlęctwo, wmawia to innym jako jedyną filozofię.

sirlipton
Starszy chorąży
Posty: 1493
Rejestracja: 05 gru 2005 23:48
Lokalizacja: Nakatomi Tower. Szyb wentylacyjny, ciasny ale własny. A w nim tvn 24, stałe łącze, onet competition

Postautor: sirlipton » 17 maja 2006 20:57

Przepraszam. ale ta sprawa wydaje mi sie tak absurdalna, że jezeli jasteś czysty to mogą ni najwyżej wate cukrową ukręcić przed nosem... :D
3 maj się i nie pękaj!
Jeśli papier nie wzrośnie 1200% w ciągu 64 sesji to znaczy że nie jest spekulacyjny . Komórke doładujesz na www.polpay.net

Pepesza
Podporucznik
Posty: 11963
Rejestracja: 14 lis 2005 16:00

Postautor: Pepesza » 17 maja 2006 21:13

Mozesz z czystym sumieniem odmowic skladania wyjasnien..Nic Ci nie zrobia.Jesli jest tak jak napisales to spisz spokojnie.
Pierwsze co zrobisz to masz sie spytac w jakim charakterze jestes wezwany i w jakiej sprawie....TO wazne...Jesli Ci powiedza ze w charakterye podejrzanego to masz prawo odmowic skladania wyjasnien.Przewaznie sie wtedy konczy ,bo zarzut ktory tu opisales jest absurdalny..Chyba ze "niedouczony "policjant pociagnie i skieruje sprawe do sadu..Ale w sadzie powolujesz sie na to samo prawo zagwarantowane konstytucja i odmawiasz .............ale mysle ze do tego nie dojdzie.

małolat =P
Sierżant
Posty: 63
Rejestracja: 03 maja 2006 23:11

Postautor: małolat =P » 17 maja 2006 21:47

sorka ale mam pytanie - serio chciałeś kupić te 15k papiera czy ściemę chciałeś odstawić
Nie pamiętam. Po 2 latach ?
Ale jeśli ściemę to cóż z tego wynika - TKO jest luźną grą popytu i podaży - wiadomo że to są kursy nietransakcyjne.
wiem na 100% tyle: zgodnie z NOWYMI regulacjami manipulacja TKO a także nawet transakcje mające na celu wprowadzenie w błąd co do rzeczywistego popytu lub podaży podchodza pod manipulacje kursem i są penalizowane (chyba 5 lat/5m grzywny lub obie kary łącznie)

nie wiem czy gdy to robiłes nie obowiązywały stare regulacje - niestety nie jestem w nich oblatany także jak coś to musisz looknąć sam

niestety pis wziął wszystko za morde i 50 postępowań podobno faktycznie się toczy =( http://archiwum.infor.pl/gp/index.php?s ... .00000020C

tak czy owak nie daj sie im i opisz nam po wizycie jak było - trzeba się wspierać =)
pozdrawiam =)

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 17 maja 2006 22:56

:D :D :D :D rok nie wyrok, dwa lata jak za brata, trzy lata po korytarzach się przelata itd, pilnuj się tylko w łaźni i broń nigdy nie schylaj się po mydło, a prócz tego nie wal kupy gdy szamią i nie szam gdy walą kupę :D :D :D :D :D :D :D :D spekulacie amerykański

bolen
Chorąży
Posty: 952
Rejestracja: 20 cze 2005 23:02
Lokalizacja: Teneryfa

Postautor: bolen » 17 maja 2006 22:57

Liczy się m-c :)
Nowelizacja była od maja 2004r.

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 17 maja 2006 23:02

To może jeszcze garść szczegółów :
wezwania jeszcze nie dostałem - na razie zadzwoniła w/w pani i "zaprosiła" mnie na przesłuchanie w charakterze świadka
wezwanie podobno jest w drodze - mogę uchylic się od odebrania go i odwlec sprawę - po co iść w pierwszym szeregu pod topór
za słownikiem : teoretyczny ~ni
oparty na teorii, wynikający z teorii (a nie z praktyki); istniejący w teorii, abstrakcyjny
a chęć kupna poparta zleceniem nie jest zobowiązaniem się do zakupu.

Poza tym wkurwia mnie że wśród tylu manipulacji jakie non stop są na GPW będą się pastwić akurat nad moimi kilkoma zupełnie niewinnymi zleceniami.

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 17 maja 2006 23:05

nawet transakcje mające na celu wprowadzenie w błąd co do rzeczywistego popytu lub podaży podchodza pod manipulacje kursem i są penalizowane
- a jak to się ma do ukrywania zleceń ?? :D

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 17 maja 2006 23:07

.......
skąd się biorą takie *** jak TY ?

mółbyś zapytać się MATKI ?


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości