Czterej pancerni i Kloss znikną z anteny TVP

ropniak
Starszy chorąży
Posty: 1670
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Czterej pancerni i Kloss znikną z anteny TVP

Postautor: ropniak » 07 lip 2006 17:23

witamy cenzure :lol: :lol: :lol:

W jesiennej "ramówce" TVP nie będzie już "Czterech pancernych i psa" i "Kapitana Klossa", o co apelowali do władz telewizji kombatanci z Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych (POKiN) w Krakowie - poinformował rzecznik POKiN Jerzy Bukowski

przecierz to nie sa filmy dokumentalne tylko fabularne droga cenzuro :lol: :lol:

REKLAMA


Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Czterej pancerni i Kloss znikną z anteny TVP

Postautor: Trolejbus » 07 lip 2006 17:29

witamy cenzure :lol: :lol: :lol:

W jesiennej "ramówce" TVP nie będzie już "Czterech pancernych i psa" i "Kapitana Klossa", o co apelowali do władz telewizji kombatanci z Porozumienia Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych (POKiN) w Krakowie - poinformował rzecznik POKiN Jerzy Bukowski

przecierz to nie sa filmy dokumentalne tylko fabularne droga cenzuro :lol: :lol:
To jest naprawdę skandal, ludzie płacą kasę na abonament, TVP dostaje jeszcze cash z reklam a tak napawdę nie ma nic nieciekawego do oglądania bo same powtórki. Daliby jakieś nowe filmy a nie ciągle puszczają starocie, czy naprawdę ich na to nie stać?

To jest kpina: zapewne jak co roku w wakacje będą powtarzać Klan, w święta lecą Kargule lub coś z Sienkiewicza. Dlaczego w telewizjach prywatnych jest tyle nowych filmów?

Ok, ja też lubię pooglądać stare filmy ale nie co roku to samo, to jest już przesada.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 07 lip 2006 18:19

Ja mogę oglądać je co sezon. Płacę abnament a prawicowi szowiniści pzbawiają mnie tej możliwości bo kilku stetryczałych ZBOWIDWCÓW chce się zemścić na tych co faktycznie przegonili szwabów.

weterani
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2262
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: weterani » 07 lip 2006 19:55

Już czas na drugi obieg,bibułę,tajne drukarnie.Wczesniej o tym trzeba myśleć.Schodzimy do podziemia.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 07 lip 2006 20:24

Młode pokolenie żyje swoim życiem, swoimi problemami, oni znają czasy II wojny swiatowej czy lata komunizmu (szczególnie rok 56, 70 i 81 - bo to też była wojna ale przeciwko wlasnemu narodowi) ale tylko z książek i filmów. A jak wiadomo jest duża różnica między oglądaniem filmu a przeżyciem czegoś takiego na własnej skórze.
Nie można zapomnieć o przeszlości ale jednocześnie trzeba myśleć o przyszłosći. Ci ludzie walczyli o niepodleglą Polskę i chwała im za to. Tylko, czy w obecnej sytucji Polska jest nadal niepodległa? To już inna sprawa. Raczej nie o taką Polskę walczyli. Wprawdzie nie jesteśmy okupowani dosłownie przez obcy kraj ale ten obcy kapitał nami rządzi. W rękach zagranicy są banki, większość wydawanych pism, jest wiele marketów, oczywiscie zagranicznych, także wiele firm jest z większościowym kapitałem zagranicznym. Jesteśmy w Unii, ok, tylko, że przeciętnemu Polakowi żyje się tak samo jak przedtem lub trochę gorzej.

A i zeby nie było wątpliwości, nie jestem z LPRu[/img]
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

eryk7
Kapitan
Posty: 43024
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Postautor: eryk7 » 07 lip 2006 21:13

niech sie czepia pradu! :twisted:

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Postautor: Silent@Bob » 07 lip 2006 23:12

Co za ***** kraj!

Będą Pancernych i Klossa rozliczać za działanie w służbie Związkowi Radzieckiemu?

Bolek i Lolek to geje i też nie będzie powtórek, jeszcze niech się okaże, że Reksio był wilkołakiem, a Muminki ***** z zakładu zamkniętego, gdzie Tola od Bolka i Lolka dealowała prochy!!! :twisted:

I to wszystko dzieje się w mojej Ojczyźnie!!! A później się *** dziwią, że tyle młodzieży wyjeżdza na zachód... :cry:

marcin9659
Starszy chorąży
Posty: 1024
Rejestracja: 22 mar 2006 17:14

Postautor: marcin9659 » 07 lip 2006 23:17

Co za ***** kraj!

Będą Pancernych i Klossa rozliczać za działanie w służbie Związkowi Radzieckiemu?

Bolek i Lolek to geje i też nie będzie powtórek, jeszcze niech się okaże, że Reksio był wilkołakiem, a Muminki ***** z zakładu zamkniętego, gdzie Tola od Bolka i Lolka dealowała prochy!!! :twisted:

I to wszystko dzieje się w mojej Ojczyźnie!!! A później się *** dziwią, że tyle młodzieży wyjeżdza na zachód... :cry:
mis uszatek ma pedofilsie ciagoty
pankracy to znany lze pies
moze filemon sie ostanie, w koncu jarus ma kota
pozdr, juz jest pieknie a bedzie tylko lepiej
:cry:

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 07 lip 2006 23:37

ZGŁASZAM OFICJALNY PROTEST :!:

SA TO DZIAŁANIA WYMIERZONE PRZECIWKO MOJEMU DOBREMU IMIENIU

:!: :!: :!:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 07 lip 2006 23:38

TO NIECH ODDADZA TELEWIZJOM PRYWATNYM-ZOBACZYMY JAK SIE OGLADALNOSC ZMIENI :!: \

(TYLKO NIE TV TWRAM BO NIE PUSZCZA :!: :evil: )
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

dario.w
Starszy chorąży
Posty: 1972
Rejestracja: 14 lip 2006 20:23

Postautor: dario.w » 08 paź 2006 12:33

Co za ***** kraj!

Będą Pancernych i Klossa rozliczać za działanie w służbie Związkowi Radzieckiemu?

Bolek i Lolek to geje i też nie będzie powtórek, jeszcze niech się okaże, że Reksio był wilkołakiem, a Muminki ***** z zakładu zamkniętego, gdzie Tola od Bolka i Lolka dealowała prochy!!! :twisted:

I to wszystko dzieje się w mojej Ojczyźnie!!! A później się *** dziwią, że tyle młodzieży wyjeżdza na zachód... :cry:
mis uszatek ma pedofilsie ciagoty
pankracy to znany lze pies
moze filemon sie ostanie, w koncu jarus ma kota
pozdr, juz jest pieknie a bedzie tylko lepiej
:cry:
A pszczólka maja jest na usługach obcego wywiadu, nie wpomnę już o żwirku i muchomorku, którzy tworzą nielegalny zwiżek małżeński.

A co z jackiem i plackiem - toż to krytyka władzy w czystej postaci - zbyt silne skojarzenia z kradzieżą dobra ogólnoludzkiego
możnaby tak jeszcze wiele przykładów 8)

tellurdie
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2006 01:10
Lokalizacja: z bajki

Postautor: tellurdie » 29 lis 2006 01:13

Z kim gramy dzisiaj ??

MohSETH
Starszy chorąży
Posty: 1393
Rejestracja: 04 gru 2006 15:06

Postautor: MohSETH » 03 sty 2007 23:36

Ja najpierw myślałem, że z tymi 4 pancernymi to kawał ktoś sobie zrobił... Mam 22 lata, ale uwielbiam ten serial :x


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości