Ogolnie to Polska schodzi na psy

mmonk
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 238
Rejestracja: 21 paź 2005 21:25

Ogolnie to Polska schodzi na psy

Postautor: mmonk » 07 lip 2006 20:05

Jezeli Kaczynski ma zastapic Marcinkiewicza a trzeci brat zostanie MSZ+MSW (polaczone ministerstwa) to moze moj scenariusz 3300 do konca lipca sie nie sprawdzic

Zagranica dosc alergicznie reaguje na Wielkich Braci...

Dodatkowo nasz nowy Minister Finansow szykuje podobno cos wystrzalowego --- znajdzie jakies 50 mld przychodow budzetowych i rozda je gornikom, lekarzom, rolnikom i Lepperowi aby wygrac wybory samorzadowe...

Polecam:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=19411&0

ogolnie smutna piosenka :(

REKLAMA


Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Postautor: Pandziora » 07 lip 2006 20:10

nie zapomnij pójść na wybory samorzadowe !!!!!!!!
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

redik
Starszy chorąży
Posty: 1342
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: redik » 07 lip 2006 21:30

Nie obrażaj psów

pis9
Młodszy chorąży
Posty: 510
Rejestracja: 11 sty 2006 10:01

Postautor: pis9 » 07 lip 2006 21:46

To nie Polska schodzi na psy tylko tacy jak wy zdrajcy razem z waszą krową dojną PO , która przerasta samą PZPR w starym i nowym wydaniu

konefka
Chorąży sztabowy
Posty: 4589
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: baza łodzi podwodnych

Postautor: konefka » 07 lip 2006 23:37

To nie Polska schodzi na psy tylko tacy jak wy zdrajcy razem z waszą krową dojną PO , która przerasta samą PZPR w starym i nowym wydaniu
:shock: zalecenie: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. unikanie upalow...

marcin9659
Starszy chorąży
Posty: 1024
Rejestracja: 22 mar 2006 17:14

Postautor: marcin9659 » 07 lip 2006 23:39

To nie Polska schodzi na psy tylko tacy jak wy zdrajcy razem z waszą krową dojną PO , która przerasta samą PZPR w starym i nowym wydaniu
ales pojechal :shock:

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 07 lip 2006 23:42

NIE NA PSY TYLKO NA "DRÓB" -SZCZEGÓŁÓW NIE WYMIENIE :evil:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

raffus
Starszy chorąży
Posty: 1614
Rejestracja: 01 lip 2006 11:58
Lokalizacja: Przylądek Horn

Postautor: raffus » 07 lip 2006 23:44

jedno mnie zastanawia...dlaczego w Polsce nie ma politykow dla ktorych dobro kraju bylo by najwyzszym celem? czy tu naprawde wladza jest najwazniejsza? tyle mlodych ludzi wyjezdza za granice czy oni tego nie widza? kto bedzie budowal dobrobyt kraju? cholera sam jestem mlody i jak to wszystko widze co sie dzieje w polityce to mnie szlak trafia i jak tu nie myslec o wyjezdzie z kraju..? :(

tomczyk
Chorąży sztabowy
Posty: 4284
Rejestracja: 31 sty 2006 17:23

Postautor: tomczyk » 08 lip 2006 00:04

jedno mnie zastanawia...dlaczego w Polsce nie ma politykow dla ktorych dobro kraju bylo by najwyzszym celem? czy tu naprawde wladza jest najwazniejsza? tyle mlodych ludzi wyjezdza za granice czy oni tego nie widza? kto bedzie budowal dobrobyt kraju? cholera sam jestem mlody i jak to wszystko widze co sie dzieje w polityce to mnie szlak trafia i jak tu nie myslec o wyjezdzie z kraju..? :(
No wlasnie i sie palanci ciesza ze to ich zasluga ze bezrobocie spada. Poniekad maja racje...ludzie wola wyjechac z Polski bo widza ze lepiej nie bedzie, a wrecz gorzej to i w urzedach pracy mniej osob sie rejestruje
wiecej pokus niz czasu by po nie siegnac...
wiecej grzechow niz sumienie zmiesci na pewno...
wiem jedno...nie wiem ile przede mna jeszcze...
diabeł krzyczy do ucha, anioł szepcze i kogo sluchac...

LOOK24
Młodszy chorąży
Posty: 490
Rejestracja: 30 maja 2006 17:54

Postautor: LOOK24 » 08 lip 2006 08:10

NIE NA PSY TYLKO NA "DRÓB" -SZCZEGÓŁÓW NIE WYMIENIE :evil:
To ja wymienie - na kaczki i to tylko na dwie, żeby nie było nieporozumień (żeby inne sie nie obraziły) :wink:
__________
:wink:

ropniak
Starszy chorąży
Posty: 1670
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: ropniak » 08 lip 2006 08:39

A moze bedziemy wlochami polnocy politycy sobie a gospodarka sobie i od afery do afery.

dario.w
Starszy chorąży
Posty: 1972
Rejestracja: 14 lip 2006 20:23

Postautor: dario.w » 08 paź 2006 12:19

To nie Polska schodzi na psy tylko tacy jak wy zdrajcy razem z waszą krową dojną PO , która przerasta samą PZPR w starym i nowym wydaniu
A tobie pajacy już widzę mózg przecedzili przet mocherowy berecik - idź do swojej rodziny radiowej i tam się wyżal 8)

dario.w
Starszy chorąży
Posty: 1972
Rejestracja: 14 lip 2006 20:23

Postautor: dario.w » 08 paź 2006 12:24

jedno mnie zastanawia...dlaczego w Polsce nie ma politykow dla ktorych dobro kraju bylo by najwyzszym celem? czy tu naprawde wladza jest najwazniejsza? tyle mlodych ludzi wyjezdza za granice czy oni tego nie widza? kto bedzie budowal dobrobyt kraju? cholera sam jestem mlody i jak to wszystko widze co sie dzieje w polityce to mnie szlak trafia i jak tu nie myslec o wyjezdzie z kraju..? :(
Niestety przyjacielu dopóki nasza klasa polityczna będzie garnęła się tylko i wyłącznie do rozkradania kraju toputy nie będzie tu lepiej.

To smutne ale te wszystkie rządy i opozycje walczą między sobą tylko i wyłącznie o kolejne stołki a co za tym idzie o dorbobyt dla swoich rodzin -

Nasi politycy są przykładem *** , które galopuje zawsze w jednym kierunku - KORYTO - a jak już są u koryta to wtedy możemy na własne oczy ujrzeć te żałosne obrazy, pozbawione godności zachowania, zachłannośc, pazernośc , obłudę i zakłamanie.

Ale cóz to smutne ale to jest trochę i nasza ( społeczeństwa ) wina - jacy wyborcy - taka władza.

Przykre tylko jest to , że jak zwykle zwykli ludzie mogą o tym tylko popsioczyć - chociaż kaczory chcieliby odebrać nam i to prawo - zamykając bezdomnych za obrazę prezydenta -gorzej nie było nawet za cenzury
Co kraj to obyczaj jak mawiają w świecie 8)

ajne_klajne_4U
Porucznik
Posty: 21022
Rejestracja: 14 maja 2006 01:12
Lokalizacja: ^^ http://www.psianiol.org.pl ^^ http://www.pegasus.org.pl ^^ http://www.pomoczwierzakom.pl :-)
Kontakt:

Postautor: ajne_klajne_4U » 10 lut 2007 02:58

A moze bedziemy wlochami polnocy politycy sobie a gospodarka sobie i od afery do afery.
juz tak jest !


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości