Fon Ecology [FEC] *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
plonk
Starszy chorąży
Posty: 1240
Rejestracja: 21 sie 2009 16:24

Postautor: plonk » 13 mar 2010 12:34

przestrzegam przed spółkami patrowicza

deklaruje w mediach , że próbuje naśladować karkosika, ale efekt jest żałosny, on nie ma takiego zaplecza jak kark

uważajcie !!! przeczytajcie archiwum forum !!!
Obrazek

REKLAMA


koral
Chorąży sztabowy
Posty: 5425
Rejestracja: 08 maja 2007 21:54

Postautor: koral » 13 mar 2010 12:44

Spółki Patrowicza inwestują w akcje
Adam Roguski 12-03-2010, ostatnia aktualizacja 12-03-2010 11:53

"Chciałbym, żeby wszystkie moje spółki miały krzyżowe powiązania kapitałowe" - mówił Mariusz Patrowicz we wrześniowym wywiadzie dla "Parkietu"
autor zdjęcia: Małgorzata Pstrągowska
źródło: Fotorzepa
+zobacz więcej

* Mówię o planach, nie składam obietnic

Giełdowy Atlantis (Patrowicz ma 18,7 proc. papierów) dokupił 2,2 mln akcji (20,9 proc.) notowanego na NewConnect Atlantisu Energy po 80 gr. Tym samym zwiększył udział do 51,4 proc.

Walory Atlantisu Energy objął też wybierający się na NewConnect Fon Ecology - kupił 2,06 mln (19,5 proc.) akcji po 80 gr od cypryjskiej firmy Craspiana, zarządzanej przez Patrowicza. Fon Ecology ma zapłacić za akcje do końca tego roku.

Wcześniej Craspiana kupiła od Patrowicza 5,25 mln akcji Atlantisu Energy po 1 gr.

Notowania Atlantisu Energy zostaną odwieszone w poniedziałek.

Poza tym Atlantis podpisał z Ergiem umowę objęcia 1,97 mln nowych akcji po 60 gr (bieżący kurs to 1,6 zł). Do emisji dojdzie do końca czerwca. Tyle samo akcji po takiej samej cenie Ergu obejmie Fon (Patrowicz ma 2 proc. Fonu, co wobec dużego rozproszenia akcjonariatu i nikłego zainteresowania inwestorów walnymi zgromadzeniami zapewnia mu kontrolę). NWZA Ergu uchwaliło emisję 3,94 mln walorów (9,1 proc. podwyższonego kapitału) na początku marca - emisja czeka na rejestrację przez sąd.
parkiet.com
Coraz większe pieniądze kręcą sie koło spółek Patro świadczą o tym dobitnie komunikaty z ostatnich godzin/ ERG,Elkop,ATS Energy ,Fon Ekology,ATS........../ to juz dziesiątki milionów

Co to może oznaczać w przyszłosci chyba kazdy wie
:lol:
CIERPLIWOŚĆ ...............I BĘDZIE DOBRZE




.

koral
Chorąży sztabowy
Posty: 5425
Rejestracja: 08 maja 2007 21:54

Postautor: koral » 13 mar 2010 12:52

przestrzegam przed spółkami patrowicza

deklaruje w mediach , że próbuje naśladować karkosika, ale efekt jest żałosny, on nie ma takiego zaplecza jak kark

uważajcie !!! przeczytajcie archiwum forum !!!

No to cos z archiwum:
.......... i znowu po fakcie pojawią się frustraci, którzy nie kupili i nie zarobili - znów będzie lawina nienawiści typu: ale was wydymali itp. ............
- ate już jest 4,60 zł i będzie drożej w przyszłym tygodniu............
- ats jest tylko 2 zł i też będzie drożej i to dużo drożej .............

.............. jest okazja kupić tylko po 2 zł i co się dzieje? - nagonka frustratów, którzy przegapili okazję na ate i boją się kupić ats lub nie mają za co............. a ostrzegają innych przed zakupem niby to w trosce o ich pieniądze - na zasadzie "ja nie mam to inny też niech nie ma bo ja tego nie zdzierżę i nie przeżyję jak ktoś zarobi" ..........



Idz na szkolenia bo cos te naganianie jest zbyt bezczelne i zaczyna nic nie dawać :lol:
CIERPLIWOŚĆ ...............I BĘDZIE DOBRZE




.

jennix
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2681
Rejestracja: 09 mar 2007 13:18

Postautor: jennix » 13 mar 2010 13:09

przestrzegam przed spółkami patrowicza

deklaruje w mediach , że próbuje naśladować karkosika, ale efekt jest żałosny, on nie ma takiego zaplecza jak kark

uważajcie !!! przeczytajcie archiwum forum !!!

No to cos z archiwum:
.......... i znowu po fakcie pojawią się frustraci, którzy nie kupili i nie zarobili - znów będzie lawina nienawiści typu: ale was wydymali itp. ............
- ate już jest 4,60 zł i będzie drożej w przyszłym tygodniu............
- ats jest tylko 2 zł i też będzie drożej i to dużo drożej .............

.............. jest okazja kupić tylko po 2 zł i co się dzieje? - nagonka frustratów, którzy przegapili okazję na ate i boją się kupić ats lub nie mają za co............. a ostrzegają innych przed zakupem niby to w trosce o ich pieniądze - na zasadzie "ja nie mam to inny też niech nie ma bo ja tego nie zdzierżę i nie przeżyję jak ktoś zarobi" ..........



Idz na szkolenia bo cos te naganianie jest zbyt bezczelne i zaczyna nic nie dawać :lol:
lol akurat naganiasz to Ty.
Poza tym ja nie dziwię się, że boją się kupować ATS skoro ma ujemną WK :lol:

koral
Chorąży sztabowy
Posty: 5425
Rejestracja: 08 maja 2007 21:54

Postautor: koral » 13 mar 2010 13:20

przestrzegam przed spółkami patrowicza

deklaruje w mediach , że próbuje naśladować karkosika, ale efekt jest żałosny, on nie ma takiego zaplecza jak kark

uważajcie !!! przeczytajcie archiwum forum !!!

No to cos z archiwum:
.......... i znowu po fakcie pojawią się frustraci, którzy nie kupili i nie zarobili - znów będzie lawina nienawiści typu: ale was wydymali itp. ............
- ate już jest 4,60 zł i będzie drożej w przyszłym tygodniu............
- ats jest tylko 2 zł i też będzie drożej i to dużo drożej .............

.............. jest okazja kupić tylko po 2 zł i co się dzieje? - nagonka frustratów, którzy przegapili okazję na ate i boją się kupić ats lub nie mają za co............. a ostrzegają innych przed zakupem niby to w trosce o ich pieniądze - na zasadzie "ja nie mam to inny też niech nie ma bo ja tego nie zdzierżę i nie przeżyję jak ktoś zarobi" ..........



Idz na szkolenia bo cos te naganianie jest zbyt bezczelne i zaczyna nic nie dawać :lol:
lol akurat naganiasz to Ty.
Poza tym ja nie dziwię się, że boją się kupować ATS skoro ma ujemną WK :lol:

Jak sobie liczę na szybko to ma dodatnią około 30 mln :wink: widzisz giełda to przyszłość a ty patrzysz w stare raporty :roll: jak znowu spojrzysz za 2 m-ce już bedzie za pozno :lol:
CIERPLIWOŚĆ ...............I BĘDZIE DOBRZE




.

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 13:26

NAstepna okazja do wydym..ania i ubrania naiwnych :lol: :lol: :lol: :lol:

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 13:27

przestrzegam przed spółkami patrowicza

deklaruje w mediach , że próbuje naśladować karkosika, ale efekt jest żałosny, on nie ma takiego zaplecza jak kark

uważajcie !!! przeczytajcie archiwum forum !!!
tu sie zgodze ze PArowa probuje nasladowac Karkosika z jego przetasowaniami i przewalaniem papierow miedzy sowje spolki itp itd :)

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 13:34

W drodze na NewConnect
Adam Roguski 12-03-2010, ostatnia aktualizacja 12-03-2010 00:28

W przyszłym miesiącu na NewConnect planuje zadebiutować Fon Ecology, spółka utworzona przez giełdowy Fon i pośrednio przez Mariusza Patrowicza. Firma sprzedała właśnie dziesięciu inwestorom 4,5 mln nowych akcji (31 proc. podwyższonego kapitału) po 96 gr.
Fon Ecology, którego głównym udziałowcem jest Mariusz Patrowicz, finalizuje zakup dwóch niewielkich elektrowni wodnych.
autor zdjęcia: Włodzimierz Wasyluk
źródło: GG Parkiet
Fon Ecology, którego głównym udziałowcem jest Mariusz Patrowicz, finalizuje zakup dwóch niewielkich elektrowni wodnych.
+zobacz więcej

– Złożenie wniosku o dopuszczenie do obrotu na alternatywnym rynku planujemy w kwietniu – mówi Patrowicz, który po rejestracji nowej emisji będzie kontrolować 44,8 proc. akcji. Jednak od 1 kwietnia najniższa dopuszczalna wartość nominalna akcji spółek wprowadzanych na NewConnect będzie wynosić nie 1 gr, tylko 10 gr.

Wartość nominalna walorów Fonu Ecology to właśnie 1 gr. – Rozwiążemy ten problem, ale scalanie akcji nie będzie konieczne. Podwyższymy wartość nominalną podobnie jak swego czasu w Urlopach.pl, przelewając część środków z kapitału zapasowego na zakładowy – wyjaśnia Patrowicz.

Obejmując nowe papiery, inwestorzy wycenili firmę – posiadającą jedynie 21 proc. akcji czeskiego K-Protosu kupionych za 3,5 mln zł – na 13,9 mln zł. Fon Ecology powstał w lipcu ub.r. z kapitałem zakładowym 100 tys. zł. Giełdowy Fon objął 3,5 mln akcji po 1 gr, pozostałe papiery – pośrednio Patrowicz. W grudniu ub.r. „duży” Fon podpisał ze Starkiem Development umowę sprzedaży 300 tys. akcji Fonu Ecology po 1,4 zł.

Wówczas podano, że cena zawiera dyskonto wobec planowanej ceny emisyjnej nowych walorów szacowanej na 3,2 zł. Jednak wątpliwości GPW co do wyceny innej firmy Patrowicza wybierającej się na alternatywny rynek, Atlantisu Energy, spowodowały, że cenę emisyjną ustalono ostatecznie na 96 gr. Umowa ze Starkiem została aneksowana – spółka kupiła 1 mln walorów Fonu Ecology po 42 gr.

– Uważam, że tym razem GPW nie będzie miała wątpliwości co do proponowanego kursu odniesienia na debiutancką sesję. 96 gr to odpowiedni poziom, mając na uwadze, że wartość fundamentalna Fonu Ecology jest wyższa – komentuje Patrowicz.
znowu leje wode hahaha

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 13:34

Jestem ciekaw czy dopuszczą tę spółkę do obrotu ?
a mnie ciekawi kiedy dołączy do Atlantis Enerdży
:lol: :lol: :lol: :lol:

będziemy mieli nowy wskaźnik na GPW
*** FIX
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 13:37

– Uważam, że tym razem GPW nie będzie miała wątpliwości co do proponowanego kursu odniesienia na debiutancką sesję. 96 gr to odpowiedni poziom, mając na uwadze, że wartość fundamentalna Fonu Ecology jest wyższa – komentuje Patrowicz.
"Jestem skurvielem, lubię ruc.hać mniejszościowych inwestorów, mam w D*** KNF i reguły rynku kapitałowego. Nie interesuje mnie tworzenie czegokolwiek, żadne z moich spółek nic jeszcze nie wyprodukowały oprócz akcji. Ale i tak chcę żeby mniejszościowi płacili za nie po kilkanaście milionów sztuka" - komentuje Patrowicz.
:lol: :lol: :lol:

dopiero teraz ten watek przeczyalem do lez sie sumialem

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 13:43

Wycieczka na Cypr akcji Atlantisu Energy

2010-03-12 10:09
Mariusz Patrowicz wysłał akcje spółki z alternatywnego rynku na krótką wycieczkę na Cypr. Po powrocie trafiły do giełdowego Altantisu i wybierającego się na NewConnect Fon Ecology.

Investemt Friends Energy, spółka należąca do Mariusza Patrowicza, sprzedała 11 marca 5,255 mln akcji Atlantisu Energy (50,03 proc. kapitału) na rzecz Craspiana Ltd., podmiotu zarejestrowanego na Cyprze i – jak podano w komunikacie - zarządzanego przez płockiego biznesmena. Cena sprzedaży wyniosła 0,01 zł za sztukę.

Następnie 2,2 mln akcji po cenie 0,80 zł za sztukę sprzedano na rzecz giełdowego Atlantisu. Po transakcji spółka ta posiada 5,4 mln akcji ATE, co stanowi 51,41 proc. jej kapitału zakładowego.

2,055 mln akcji trafiło z kolei do Fonu Ecology, innej spółki kontrolowanej przez kontrowersyjnego biznesmena. I tu cena sprzedaży wyniosła 0,80 zł za sztukę.

*** ale wały sobie robi Parówkowicz
:evil:
jakie waly? powstaje mega holding :D:D:D
prawdopodobnie owe powiazania krzyzowe spolek zapowiadane przez Pana Patrowicza beda mialy jeden cel: POMPUJA JEDNA -> WSZYSTKIE ROSNA :D:D:D
hahahah mega holding wielka fabryka do patroszenia leszczy :lol: :lol: :lol:

koral
Chorąży sztabowy
Posty: 5425
Rejestracja: 08 maja 2007 21:54

Postautor: koral » 13 mar 2010 13:50

...........................................................................l:
Śmieszny jesteś :roll: myślisz że jak więcej postów napiszesz to taniej kupisz akcje :lol:
CIERPLIWOŚĆ ...............I BĘDZIE DOBRZE




.

danek198
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3703
Rejestracja: 02 kwie 2009 21:33

Postautor: danek198 » 13 mar 2010 14:04

...........................................................................l:
Śmieszny jesteś :roll: myślisz że jak więcej postów napiszesz to taniej kupisz akcje :lol:
twoja argumentacja mnie powalila :lol: :lol: :lol: :lol:

taniej *** nie kupie bo szwagry zbiora papier i beda dy..mac jak na AtlEnergy :lol: :lol: ciekawe ilu tym razem sie leszczy da ubrac :D :D

jennix
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2681
Rejestracja: 09 mar 2007 13:18

Postautor: jennix » 13 mar 2010 14:37

przestrzegam przed spółkami patrowicza

deklaruje w mediach , że próbuje naśladować karkosika, ale efekt jest żałosny, on nie ma takiego zaplecza jak kark

uważajcie !!! przeczytajcie archiwum forum !!!

No to cos z archiwum:
.......... i znowu po fakcie pojawią się frustraci, którzy nie kupili i nie zarobili - znów będzie lawina nienawiści typu: ale was wydymali itp. ............
- ate już jest 4,60 zł i będzie drożej w przyszłym tygodniu............
- ats jest tylko 2 zł i też będzie drożej i to dużo drożej .............

.............. jest okazja kupić tylko po 2 zł i co się dzieje? - nagonka frustratów, którzy przegapili okazję na ate i boją się kupić ats lub nie mają za co............. a ostrzegają innych przed zakupem niby to w trosce o ich pieniądze - na zasadzie "ja nie mam to inny też niech nie ma bo ja tego nie zdzierżę i nie przeżyję jak ktoś zarobi" ..........



Idz na szkolenia bo cos te naganianie jest zbyt bezczelne i zaczyna nic nie dawać :lol:
lol akurat naganiasz to Ty.
Poza tym ja nie dziwię się, że boją się kupować ATS skoro ma ujemną WK :lol:

Jak sobie liczę na szybko to ma dodatnią około 30 mln :wink: widzisz giełda to przyszłość a ty patrzysz w stare raporty :roll: jak znowu spojrzysz za 2 m-ce już bedzie za pozno :lol:
chyba Ci się WK z kapitalizacją pomyliło.
A co do przyszłości to od kilku lat słyszę tą samą śpiewkę i jakoś żadnej przyszłości nie widać :lol: :lol:

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Martins_57614 » 13 mar 2010 14:56

Mi się udało nawet zlokalizować tą elektrownie wodną co to ma fon ecology zakupić
Obrazek
To to Młyn Maria :lol: :lol: :lol: :lol:
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości