GREENECO (GE)
Powrót do góry Post GREENECO (GE)
Wysłany: Sob, 23 Lut 2013, 0:19
Wzrosty po Zgromadzeniu Walnym?
Nawet jeśli to jeszcze troszkę potrwa to warto przeczekać z akcjami GreenEco.
Jeżeli Panowie z zarządu ustalą w którą stronę i jak szybko będą iść z rozwojem GE, to nie ma się co przejmować, bo każdy plan rozwoju daje jakieś szanse na wzrosty dochodów. Nawet jeżeli będzie ogłoszona upadłość, w co wątpię bo upadająca spółka raczej nie trafia nagle do WIG80, to i tak na papierze zauważymy wzrosty jak i spadki w ciągu bierzącego roku bo przecież na tym polega obrót akcji na giełdzie. Apeluję o cierpliwość do wszystkich wspólników. Dopóki papier jest w portfelu a spółka na warszawskim parkiecie gra toczy się dalej! Ujadanie i nerwy nic tu nie zmienią na tym się życie nie zaczyna ani nie kończy. Cierpliwości! do 15 marca 2013 może być różnie i chwiejnie, ale miejmy nadzieję, że ogólnie wzrostowo tym bardziej tak powinno być jeżeli po ZW wynikną dobre informacje na plus rozwoju firmy. Pozdrawiam wszystkich wspólników.

25.02.2013 Zgromadzenie Walne GreenEcoTechnology
01.03.2013 Wyniki kwartalne GreenEco
15.03.2013 Awans GreenEco do sWIG80 tuż po zakończeniu notowań
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 25 Lut 2013, 10:35
25.02.2013 12.oo

GREENECO - NWZA ws. zmiany firmy spółki, zmiany statutu, zmiany w składzie RN oraz zmiany wynagrodzenia członków RN.
Powrót do góry Post
Wysłany: Wto, 26 Lut 2013, 12:59
Trzeba przeczekać spadki nic się na to nie poradzi. Jak na ten czas spółka buduje fundamenty dla nowych potencjalnych inwestorów, którzy z chęcią mogliby wejść w dobrze ułożoną firmę. Myślę, że wejście GE do sWIG80 spowoduje uatrakcyjnienie spółki w oczach grubszych ryb zajmujących się wydobywaniem małych firm z kryzysów. WZ miało być tylko uporządkowaniem firmy po ostatnich roszadach. Miejmy nadzieję, że spółka utrzyma się przez sezon zimowy powyżej 0,80zł za akcje. Uzbrojenie się w cierpliwość na kilka miesięcy z uśrednianiem przy większych spadkach może przynieść większe korzyści niż sprzedaż akcji w panice wynikającej z rozchwianych do maximum nerwów, które pogłębiają się wraz z negatywnymi opiniami nie zawsze doinformowanego i doświadczonego tłumu "spekulantów".
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 27 Lut 2013, 16:03
Upadłość nie została ogłoszona na zgromadzeniu walnym, a tego wszyscy akcjonariusze najbardziej się bali. Myślę, że kurs się ureguluje w granicach 1,15 - 1,40 w najbliższych dniach, może tygodniach. Spółka wchodząca do sWIG80 nie może nagle stracić wszystkiego to nie miałoby sensu. Na razie wiadomo, że spekulacje związane z ważnymi wydarzeniami dla spółki potrafią wpłynąć na 20% wahania ceny akcji w przeciągu paru dni. Na ten czas widzimy powolne odbicie w górę cen akcji. Zobaczymy co będzie się działo po wypłynięciu GE na głębsze wody (sWIG80), w głębokich wodach pływają grubsze ryby.
Ułożone fundamenty prawne spółki na ostatnim ZW, które przebiegło szybko i zgodnie, otworzona furtka na szersze horyzonty sWIG80 oraz niebawem początek sezonów ciepłych mogą być dobrym początkiem na wzrost znaczenia Green Eco a co za tym idzie wzrost cen akcji.
Powrót do góry Post
Wysłany: Sro, 27 Lut 2013, 16:04
Mati zadalem ci pytanie na tamtym watku Very Happy
Wyświetl posty z ostatnich:  
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach