notowania ciągłe on line
Powrót do góry Post notowania ciągłe on line
Wysłany: Pon, 25 Lis 2013, 10:46
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego z Parkietu zniknęły notowania on line, a są tylko te opóźnione o 15 min?
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 25 Lis 2013, 10:46
na telegazecie są on line Laughing
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 25 Lis 2013, 10:48
Dzięki, ale byłam przyzwyczajona do ichniego sposobu podawania notowań. Teraz nawet nie można kupić abonamentu
Powrót do góry Post Re: notowania ciągłe on line
Wysłany: Pon, 25 Lis 2013, 11:30
karina napisał:
Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego z Parkietu zniknęły notowania on line, a są tylko te opóźnione o 15 min?

Z tego co się dowiedziałem, nie ma problemów technicznych z notowaniami. Spróbuj oczyścić coockies w przeglądarce.

Gdyby dalej były trudności skontaktuj się z:
email: notowania@parkiet.com
tel. 022 46 30 066
Powrót do góry Post
Wysłany: Pon, 25 Lis 2013, 12:18
Może mi ktos wytłumaczyć po co w Parkiecie są odpłatne notowania w czasie rzeczywistym skoro wszyscy mamy rachunki PW w domach maklerskich? Przecież zdecydowanie wygodniej jest trejdować z własnych rachunków gdzie mamy opcje szybkiego składania zleceń bezpośrednio z listy notowań online. Chyba szybkość składania zleceń K/S ma znaczenie, prawda?
Wysłany: Pon, 09 Gru 2013, 10:32
Moderator01 napisał:
karina napisał:

Z tego co się dowiedziałem, nie ma problemów technicznych z notowaniami. Spróbuj oczyścić coockies w przeglądarce.

Gdyby dalej były trudności skontaktuj się z:
email: notowania@parkiet.com
tel. 022 46 30 066
na parkiecie com. nie ma już notowań on line zrezygnowali z tej usługi jeśli ktoś zna jakąś podobną stronkę z notowaniami proszę podać
Strona 1 z 1

Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: