Kto wywolal kryzys na Ukrainie ...

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 04 mar 2014 00:57

I jeszcze jedno bo przegapilam
ale wiem ze koles ktory ...
Nie jestem kolesiem. Mam gdzies ze tobie sie to niepodoba. Jesli wolisz kolesi to przylepiaj sie do Marcelego Ptaszka
Obrazek

REKLAMA


Wuwuze?
Chorąży sztabowy
Posty: 4267
Rejestracja: 20 lip 2013 14:10

Re: Kto wywolal kryzys na Ukrainie ...

Postautor: Wuwuze? » 04 mar 2014 09:15

Ja doskonale wiem, ze wedlug naszych bystrych politykow, dziennikarzy oraz znacznej czesci pryszczy i zakutych lbow swiat jest czarno-bialy

ale tak w ramach waszego rozwoju intelektualnego (w ktory nie wierze) proponuje abyscie zadali sobie choc odrobine trudu i sprobowali sie dowiedziec nieco wiecej niz pisza i mowia i*** w polskich mediach i jak wypowiadaja sie jelopy ktore niestety sa politykami ...

http://zik.ua/pl/news/2013/11/22/decyzj ... aju_441552

http://www.krytykapolityczna.pl/artykul ... -internetu

21 listopada, gdy prezydent Wiktor Janukowycz ogłosił, że Ukraina nie podpisze umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską, rozpoczęły się wystąpienia na kijowskim placu Niepodległości. Demonstranci domagali się, aby prezydent zmienił swoją decyzję w sprawie integracji europejskiej. Trwające do dzisiaj protesty wywołał wpis na Facebooku znanego dziennikarza Mustafy Najema z „Ukraińskiej Prawdy”. Każdy oburzony decyzją prezydenta miał wpisać w komentarzu, że jest gotowy wyjść na Majdan. Po ponad godzinie Najem opublikował kolejny wpis: „Spotykamy się o 22.30 pod pomnikiem Niepodległości. Ubierzcie się ciepło, weźcie parasolki, herbatę, kawę, dobry nastrój i przyjaciół. Każde udostępnienie jest mile widziane”. Na Majdanie stawiło się około dwóch tysięcy osób


a kto to jest ... MUSTAFA NAJEM

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mustafa_Najem


Prawdziwy Ukrainiec :lol: :lol: :lol: :lol:
byc moze to bardzo przyzwoity czlowiek bez cienia skazy, ale osobiscie wolalbym aby sprawy ukarinskie zalatwili sami ukraincy



przy okazji radze dowiedziec sie wiecej na temat roli USA w eskalacji tego konfliktu, jak tez faktycznego przebiegu wydarzen na Majdanie - kto pierwszy zaczal
wowczas okaze sie, ze to wszystko wygladalo nieco inaczej niz przedstawia sie to w mediach ... swiat nie jest czarno-bialy z jednym zlym i milionami dobrcyh, jak sie nam to przedstawia


acha ... ja nie opowiadam sie za zadna ze stron, gdyz doskonale wiem ze wszyscy maja swoje za uszami ... wiem natomiast tyle ze dzieki glupocie dziennikarzy i politykow oraz znacznej czesci bezmyslnej masy spoleczenstwa wszyscy moga miec duzy problem i jestem pewien ze jakby nie bylo to Polska i tak straci ...
no coz ... jaki narod tacy poiltycy i dziennikarze ... szkoda ze w tym wszystkim brak jest jednej osoby, ktora potrafi spojrzec trzezwo na to wszystko i powiedziec stop temu zbiorowemu szalenstwu i histerii
Kara Mustafa

Mustafa

jakis Najem ??

do wynajecia ?? :D
Postow łącznie 5491+ te pokazywane oficjalnie

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 05 mar 2014 01:31

a skad ja moge wiedziec kim on jest i czy dla kogos pracuje i czy ktos nim kieruje (tak jak napisalem to moze byc normalny przyzwoity czlowiek) ... nie naleze do wyznawcow spoiskowych teorii spiskowych tylko mowie, ze to wszystko wygladalo i wyglada troche inaczej niz pokazuja to jelopy w polskiej telewizji, radiu i gazetach oraz jak to widzi wiekszosc polskich *** ...

cale szczescie, ze Tusk i Komorowski wykazuja odrobine zdrowego rozsadku i choc generalnie mam raczej kiepska opinie o nich to tu musze powiedziec ze tu zachowuja sie w miare rozsadnie i nie popadaja w histerie wywolana przez pryszcze z TVN i Polsatu oraz psycholi od Jarka ...

tylko Radek Sikorski ... nie wiem czemu opatrznosc pokarala nas tym gosciem ... 50 latek w krotkich spodenkach o mentalnosci dziecka
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

Ndrangheta
Starszy sierżant
Posty: 88
Rejestracja: 11 paź 2013 14:34

Postautor: Ndrangheta » 05 mar 2014 07:56

Zdecydowanie tej Pani w tym trudnym czasie zabrakło:
Obrazek

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Marek.B
Starszy chorąży
Posty: 1559
Rejestracja: 31 sty 2014 16:10

Postautor: Marek.B » 05 mar 2014 08:05

Masz rację, myślę że gdyby udała się na Krym i zwróciła swoją piękną facjatę ku tamtejszym żołnierzom to uciekli by oni z przerażeniem w popłochu. :lol:

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 05 mar 2014 08:18

Masz rację, myślę że gdyby udała się na Krym i zwróciła swoją piękną facjatę ku tamtejszym żołnierzom to uciekli by oni z przerażeniem w popłochu. :lol:
:twisted: :lol:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Postautor: Troglodyta2 » 05 mar 2014 10:38

Daj sobie spokoj. Szkoda fatygi

niestety tez tak mysle ... 90% populacji brak minimum podejscia krytycznego wobec tego co im sie "podaje" w mediach

ja bym sobie zyczyl, aby zanim polski premier i prezydent zaczna sie wypowiadac w tych kwestiach to najpierw zazadali od naszych agencji wywiadu i kontrywiadu rzetelnego raportu na temat tego co sie tam dzieje i kto za kim stoi - MAKSYMALNIE OBIEKTYWNEGO A NIE ZYCZENIOWEGO ... a dopiero potem formulowali oceny i wyrazali opinie ... tak nakazuje zdrowy rozsadek i profesjonalizm ... niestety Polakom zawsze tego brakowalo dlatego zawsze bedziemy slabym nic nie znaczacym narodem pieniaczy, ktory co najwyzej bedzie pionkiem w grze prawdziwych graczy
niemiecki minister spraw zagranicznych powiedzial, ze oceniając sytuacje opierają się na faktach a nie na medialnych rozgrywkach czy czyms podobnym (nie uzyl manipulacjach, ale w domysle było) :)
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 06 mar 2014 01:33

Zdecydowanie tej Pani w tym trudnym czasie zabrakło:
Obrazek

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ale jak Jarek wygra to czeka nas Wielki Powrot Pierwszej Damy Swiatowej Dyplomacji :!:
i wowczas Wladek sam spie...oli z Ukrainy i jeszcze murem otoczy Obwod Kaliningradzki :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 06 mar 2014 01:46

swoja droga to duet Sikorski-Fotyga to byloby cos ... ZLOTY TANDEM wszyscy by nam zazdroscili takiej ekipy :twisted:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

Lady Ana
Młodszy chorąży
Posty: 435
Rejestracja: 02 wrz 2012 22:19

Postautor: Lady Ana » 06 mar 2014 01:58

Zdecydowanie tej Pani w tym trudnym czasie zabrakło:
Obrazek

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ale jak Jarek wygra to czeka nas Wielki Powrot Pierwszej Damy Swiatowej Dyplomacji :!:
i wowczas Wladek sam spie...oli z Ukrainy i jeszcze murem otoczy Obwod Kaliningradzki :lol: :lol: :lol:
To nie jest glupia mysl. Moze w tych trudnych czasach warto by siegnac po tak drastyczne srodki
Obrazek

nefrees
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2505
Rejestracja: 11 cze 2006 13:52
Lokalizacja: z piekła rodem
Kontakt:

Postautor: nefrees » 06 mar 2014 02:40

jakbyś czytał forum TELGAMA,
to byś wiedział, że prezes TLG
pozwał Pana Darka do sądu - art.212 k.k.

na miejscu Pana Darka, wydrukowałbym twoje wpisy,
i dowodził przed sądem, że to wpisy prezesa TLG
i
sąd nie będzie miał wyjścia - zidentyfikuje się cie po IP

zapewniam, że tak będzie

zresztą jestem przekonany, że "WTOMEK" to prezes TLG
i tylko sąd musi to udowodnić....
zwróci się do parkiet.com
i wszystko będzie jasne


:lol: :lol:
Poryczałam się ze śmiechu. O rany.
Jeśli idzie o adres IP, czyli czary mary w świecie komputerowego leszcza , to jest tutaj prosta linia obrony przed sądem. IP spoofing i sądy mają kosztowną, długą zabawę z marnym skutkiem na zwycięstwo. Ogarnięty prawnik wskazany.
Pieniądze nie zmieniają ludzi, pozwalają im stać się kim są naprawdę.
http://youtu.be/cZGghmwUcbQ

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 06 mar 2014 02:45

jakbyś czytał forum TELGAMA,
to byś wiedział, że prezes TLG
pozwał Pana Darka do sądu - art.212 k.k.

na miejscu Pana Darka, wydrukowałbym twoje wpisy,
i dowodził przed sądem, że to wpisy prezesa TLG
i
sąd nie będzie miał wyjścia - zidentyfikuje się cie po IP

zapewniam, że tak będzie

zresztą jestem przekonany, że "WTOMEK" to prezes TLG
i tylko sąd musi to udowodnić....
zwróci się do parkiet.com
i wszystko będzie jasne


:lol: :lol:
Poryczałam się ze śmiechu. O rany.
Jeśli idzie o adres IP, czyli czary mary w świecie komputerowego leszcza , to jest tutaj prosta linia obrony przed sądem. IP spoofing i sądy mają kosztowną, długą zabawę z marnym skutkiem na zwycięstwo. Ogarnięty prawnik wskazany.
dokładnie,
a OLEK jednak na podstawie wpisów na forum
poszedł do sądu

:lol: :lol: :lol:
Do postaci kultowej w historii forum przeszedł „Mroczek”
2012 o mnie http://blog.parkiet.com/jarosz/2012/01/ ... as-patrza/

not
Sierżant sztabowy
Posty: 184
Rejestracja: 24 lut 2014 21:50

Postautor: not » 06 mar 2014 07:03

mroczek czy ty nie jesteś nocnym stróżem na osiedlowym parkingu , schowanym pośród blokowisk

zamykasz się w tej swojej klitce , pilnujesz samochodów swoim panom , a w wolnych chwilach napier/dalasz te forumowe bzdury
całe szczęście , że 99% użytkowników tego zaściankowego forum śpi i nie jest narażone na czytanie twojego bełkotu i słowotoku

Antonijo
Starszy chorąży
Posty: 1214
Rejestracja: 30 sty 2014 21:42

Postautor: Antonijo » 06 mar 2014 08:52

mroczek czy ty nie jesteś nocnym stróżem na osiedlowym parkingu , schowanym pośród blokowisk

zamykasz się w tej swojej klitce , pilnujesz samochodów swoim panom , a w wolnych chwilach napier/dalasz te forumowe bzdury
całe szczęście , że 99% użytkowników tego zaściankowego forum śpi i nie jest narażone na czytanie twojego bełkotu i słowotoku
Dariusz Toranaga w Azji grasuje bo zawsze jest aktywny podczas sesji w Tokyo wtedy największe sranie na forum organizuje :lol:
Teraz zajmuję się różnymi rzeczami. Przede wszystkim chcę się dostać do Parlamentu Europejskiego. Startuję w wyborach z ramienia PO. Chcę zrobić cokolwiek dla Polski w Europie H.Krzywonos

Wuwuze?
Chorąży sztabowy
Posty: 4267
Rejestracja: 20 lip 2013 14:10

Postautor: Wuwuze? » 06 mar 2014 10:24

a nie jest tak, ze pod nickami Mroczka pisuje 4 czy ilus tam wynajetych pisarzy ??

kiedys o tym wspominal

wtedy moze jednoczesnie nawalac na roznych watkach i miec setki tysiecy postow :D
Postow łącznie 5491+ te pokazywane oficjalnie


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości