VIVID GAMES [VVD] - transformacja w kierunku F2P

wszystko na temat spółek publicznych
artikobra2
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 257
Rejestracja: 19 paź 2014 21:43

Postautor: artikobra2 » 04 mar 2015 21:56

panowie co tu taka cisza?? juz wszyscy sprzedali ?? mogę dobierać ? :)
cisza nie jest taka zła chociaż lepiej jak jest szum.widzę że przyczajonych tutaj kilku chce wskoczyć to dobry znak :lol:
Ja dzisiaj dobrałem za 10k ale widze że nadal chętni na sprzedaż wiec ustawiam sie niżej, więc chętnych na oddanie akcji zapraszam

REKLAMA


rekshak
Starszy plutonowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 lut 2015 02:12
Lokalizacja: śląskie

Postautor: rekshak » 04 mar 2015 23:41

wczoraj na blogu opublikowałem analizę techniczną VIVID . Jak ktoś jest ciekawy, zapraszam ;)

http://kronikainwestora.blogspot.com/20 ... aczmy.html
Mój blog, kronika moich inwestycji, analiza techniczna i nie tylko.

http://kronikainwestora.blogspot.com/

SAAB-M6
Starszy chorąży
Posty: 1134
Rejestracja: 13 lut 2014 01:51
Lokalizacja: K-Pax

Postautor: SAAB-M6 » 04 mar 2015 23:44

dobry spadek nie jest zly ...
poza tym kazdy i*** ma prawo sprzedac

Mądrala masz jeszcze akcje 11 Bit?
a i owszem ... TROCHE :lol: :lol: :lol:
Na ludzi zawsze mozna liczyc ... zawsze podstawia noge, opluja i oszukaja ...

szeptucha
Chorąży sztabowy
Posty: 6160
Rejestracja: 27 wrz 2014 21:03
Kontakt:

Postautor: szeptucha » 05 mar 2015 00:10

7 zł
PZU PZU PZU PZU

Admiral kierunek 2 zł SFK 15 zł

mordka
Sierżant sztabowy
Posty: 110
Rejestracja: 30 cze 2014 20:57

Postautor: mordka » 05 mar 2015 18:27

Na fejsie kilka zdjęć z GDC . Rozumiem że wersja Godfire na najnowsze procesorki Qalcomm już gotowa?
https://www.facebook.com/vividgames :lol:

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 06 mar 2015 16:40

Dziś kończy się GDC także możliwe info w przyszłym tygodniu o Godfire.
Prawda gdzieś jest...

artikobra2
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 257
Rejestracja: 19 paź 2014 21:43

Postautor: artikobra2 » 07 mar 2015 06:38

zaczynamy rozgłos medialny😀 miłej lektury
http://m.bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/ ... anego.html

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 07 mar 2015 11:20

zaczynamy rozgłos medialny miłej lektury
http://m.bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/ ... anego.html
Ktoś mimeszka w pobliżu by odwiedzić firme? :)

I ten artykuł, głównie nastawiony na przedstawienie pracy od strony pracownika pokazuje, że Vivid stawia na stały rozwój w długim terminie. Dlatego tak jak tu powatarzałem wraz z innymi, Vivid to firma na lata, dzięki takiemu podejściu do pracownika firma ma zapewnianą przyszłość.
Prawda gdzieś jest...

necik
Sierżant sztabowy
Posty: 146
Rejestracja: 25 lis 2014 11:30

Postautor: necik » 10 mar 2015 18:00

Do konferencji zostało 6 dni, zaczynamy wzrosty?

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 10 mar 2015 18:02

Po cichu liczyłem, że zahaczymy o 4 zł a nawet o 3,80zł, ale tak myslała większość, a mniejszość to wykorzystała i brała ciut wyżej. Konferencja nam rozjaśni przyszłość. Czekamy...

W imieniu zarządu Vivid Games, zapraszamy na prezentację, w trakcie której przedstawione i omówione zostaną wyniki finansowe spółki za 2014 rok oraz jej plany biznesowe. W spotkaniu weźmie udział prezes Remigiusz Kościelny oraz dyrektor finansowy Roy Huppert.

Spotkanie odbędzie się 16 marca o godzinie 10:30 w hotelu Radisson Blu (sala Lato), w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24.
Prawda gdzieś jest...

Outlander
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2015 23:03

Postautor: Outlander » 10 mar 2015 21:00

Po cichu liczyłem, że zahaczymy o 4 zł a nawet o 3,80zł, ale tak myslała większość, a mniejszość to wykorzystała i brała ciut wyżej. Konferencja nam rozjaśni przyszłość. Czekamy...

W imieniu zarządu Vivid Games, zapraszamy na prezentację, w trakcie której przedstawione i omówione zostaną wyniki finansowe spółki za 2014 rok oraz jej plany biznesowe. W spotkaniu weźmie udział prezes Remigiusz Kościelny oraz dyrektor finansowy Roy Huppert.

Spotkanie odbędzie się 16 marca o godzinie 10:30 w hotelu Radisson Blu (sala Lato), w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24.

to nie w Bydgoszczy? :lol:

artikobra2
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 257
Rejestracja: 19 paź 2014 21:43

Postautor: artikobra2 » 10 mar 2015 21:18

Po cichu liczyłem, że zahaczymy o 4 zł a nawet o 3,80zł, ale tak myslała większość, a mniejszość to wykorzystała i brała ciut wyżej. Konferencja nam rozjaśni przyszłość. Czekamy...

W imieniu zarządu Vivid Games, zapraszamy na prezentację, w trakcie której przedstawione i omówione zostaną wyniki finansowe spółki za 2014 rok oraz jej plany biznesowe. W spotkaniu weźmie udział prezes Remigiusz Kościelny oraz dyrektor finansowy Roy Huppert.

Spotkanie odbędzie się 16 marca o godzinie 10:30 w hotelu Radisson Blu (sala Lato), w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24.

to nie w Bydgoszczy? :lol:
w Bydgoszczy możesz odwiedzić firmę i podziwiać jak chłopaki pracują na nasze przyszłe zyski.

Ciekawe na jakie poziomy dolecimy przed raportem, na razie niemrawo nam to szło,a dzisiaj zaczeło się rozkręcać.
Niesłychane że każdy by chciał akcje kupić przy dolnej bandzie :) trzeba było pakować worki trochę wyżej.

No aż mnie kręci żeby wiedzieć co oni za biznes plan wykombinowali na kolejne lata i po co ta spółeczka co ostatnio zarejestrowali

alkoita1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7771
Rejestracja: 09 maja 2013 13:47

Postautor: alkoita1 » 10 mar 2015 22:33

Po cichu liczyłem, że zahaczymy o 4 zł a nawet o 3,80zł, ale tak myslała większość, a mniejszość to wykorzystała i brała ciut wyżej. Konferencja nam rozjaśni przyszłość. Czekamy...

W imieniu zarządu Vivid Games, zapraszamy na prezentację, w trakcie której przedstawione i omówione zostaną wyniki finansowe spółki za 2014 rok oraz jej plany biznesowe. W spotkaniu weźmie udział prezes Remigiusz Kościelny oraz dyrektor finansowy Roy Huppert.

Spotkanie odbędzie się 16 marca o godzinie 10:30 w hotelu Radisson Blu (sala Lato), w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 24.

to nie w Bydgoszczy? :lol:
w Bydgoszczy możesz odwiedzić firmę i podziwiać jak chłopaki pracują na nasze przyszłe zyski.

Ciekawe na jakie poziomy dolecimy przed raportem, na razie niemrawo nam to szło,a dzisiaj zaczeło się rozkręcać.
Niesłychane że każdy by chciał akcje kupić przy dolnej bandzie :) trzeba było pakować worki trochę wyżej.

No aż mnie kręci żeby wiedzieć co oni za biznes plan wykombinowali na kolejne lata i po co ta spółeczka co ostatnio zarejestrowali
ano niemrawo..bo jak 11 bit..blokuje rynek caly czas na tych pziomach kapitalziacyjnych...pomimo takich wynikow..to czego sie spodziewasz..po VVD..??...tym bardziej ze obroty jakie na 11 bit a tu wystepuja to niebo a ziemia...a jednka cigle uparcie 11-stka jest w tej konsolidacji....

Whitewalker
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2857
Rejestracja: 19 maja 2013 11:29

Postautor: Whitewalker » 11 mar 2015 11:14

Vivid urosl kilkaset % w 2 lata a 11bit w 2 miesiace, takze nie dziwota ze nie rosnie, i tak dobrze ze sie nie cofacie tylko boczniak jest a to moze pozytywnie rokowac dalej. Boom growy za nami, roslo wszystko co mozliwe, lacznie z NGS, teraz pozostana te spolki ktore dobrze rokuja na przyszlosc.
Prawda gdzieś jest...

Devil
Starszy chorąży
Posty: 1642
Rejestracja: 18 gru 2012 22:53
Lokalizacja: Twierdza Wrocław

Postautor: Devil » 11 mar 2015 11:18

wygląda na to,że już po korekcie...
"...uważaj jak tańczysz, bo życiowy parkiet bywa śliski..."
"Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie"


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości