APEL DO GPW

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

APEL DO GPW

Postautor: pazdzioch » 23 lip 2015 15:26

prosze w imieniu inwestorów zniesc obowiazek publikacji wyników finansowych spólek bo to nie ma sensu skoro sa publikowane prawie z kwartalnym opóznieniem ,czym mniejsza spolka tym pózniej raport ,przeciez nawet i*** zrobi bilans tych spólek przez kilka dni ale nie wy działacie w imieniu oszustów i to tolerujecie skoro pozwalacie na to ,przeciez kazdy wie ze ci co maja dostep do informacji w takim czasie moga zrobic co chca z akcjami ,dlaczego nie mozna tak jak w us przeciez tamta jedna spólka ma wiekszy przychód niz cała gpw ,zenada i złodziejstwo przez tyle lat nie mozna wprowadzic przepisu ze do np30lipca maja byc raporty ale po co niech kolesie zarabjaja a leszcze sponsoruja

REKLAMA


*JUBILER*
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2459
Rejestracja: 08 maja 2015 08:10

Postautor: *JUBILER* » 23 lip 2015 15:28

banan co sie dziwisz :lol:
Jeśli Nie Masz Pojęcia o Diamentach, Poznaj Jubilera.

kamilp
Sierżant sztabowy
Posty: 192
Rejestracja: 27 gru 2014 14:45

Postautor: kamilp » 23 lip 2015 15:36

Tak na szybko kilka powodow za NIE:

- Nie da sie
- nie mozna
- po co
- ale po co zmieniac
- przeciez zawsze tak bylo

bullstock
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2264
Rejestracja: 05 lis 2006 11:53

Postautor: bullstock » 23 lip 2015 15:39

Tak na szybko kilka powodow za NIE:

- Nie da sie
- nie mozna
- po co
- ale po co zmieniac
- przeciez zawsze tak bylo
Czego można się spodziewać po obecnym prezesie??? Chyba tylko zwiększenia objętości własnego brzucha, nieruchliwy jegomość zatrudniony przez sitwę PO

leser
Chorąży sztabowy
Posty: 4618
Rejestracja: 02 kwie 2008 19:11

Postautor: leser » 23 lip 2015 15:41

...kilka lat temu, gdzieś jak gpw szło na giełdę wysłałem taką polemikę-zapytanie do gpw i knf . nie mam juz tych odpowiedzi na kompie, ale kuriozalność tych odpowiedzi powiązana z niemocą kogokolwiek w tej materii utwierdziła mnie w przekonaniu, że żyjemy w państwie biurokratyczno-etatystycznej niemocy,,,,,,,,,,,,,

akkilles
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2836
Rejestracja: 04 lis 2008 12:07

Postautor: akkilles » 23 lip 2015 16:04

Tak na szybko kilka powodow za NIE:

- Nie da sie
- nie mozna
- po co
- ale po co zmieniac
- przeciez zawsze tak bylo
Dodałbym jeszcze:
sorry taki mamy klimat

Pasterz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3241
Rejestracja: 16 lut 2009 20:28
Lokalizacja: Z Ziemi Senioralnej

Postautor: Pasterz » 23 lip 2015 16:07

...kilka lat temu, gdzieś jak gpw szło na giełdę wysłałem taką polemikę-zapytanie do gpw i knf . nie mam juz tych odpowiedzi na kompie, ale kuriozalność tych odpowiedzi powiązana z niemocą kogokolwiek w tej materii utwierdziła mnie w przekonaniu, że żyjemy w państwie biurokratyczno-etatystycznej niemocy,,,,,,,,,,,,,
to proste oni nie byli gotowi i przeszkoleni na taki scenariusz - w którym obywatel pisze do nich z zapytaniem i prośbą o odpowiedź
Biedny boś głupi
Głupi boś biedny

abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Postautor: abe » 23 lip 2015 16:11

...kilka lat temu, gdzieś jak gpw szło na giełdę wysłałem taką polemikę-zapytanie do gpw i knf . nie mam juz tych odpowiedzi na kompie, ale kuriozalność tych odpowiedzi powiązana z niemocą kogokolwiek w tej materii utwierdziła mnie w przekonaniu, że żyjemy w państwie biurokratyczno-etatystycznej niemocy,,,,,,,,,,,,,
tzw dziadowskie panstwo zamykajace sie w formule 3Ś - smieciowa praca
smieciowa gospodarka smieciowa gielda

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pazdzioch » 23 lip 2015 16:12

to skoro juz mamy takich tepych ksiegowych wg giełdy ze potrzebuja tyle czasy to mam prostsze rozwiazanie ,
• Członkowie zarządów i rad nadzorczych, a także inne osoby pełniące w spółce określone funkcje, nie mogą zawierać transakcji akcjami i innymi instrumentami finansnowymi swojej spółki (oraz pochodnymi powiązanymi z tymi instrumentami) w tzw. okresach zamkniętych (2 tygodnie przed publikacją raportu kwartalnego, miesiąc przed publikacją raportu półrocznego i 2 miesiące przed publikacją raportu rocznego, a także w każdym przypadku wejścia w posiadanie informacji poufnej, do czasu jej opublikowania).---------------- zrobic im np przed półrocznym zakaz 3 miesiace gwarantuje ze raporty beda do 15lipca :lol:

rjg66
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3970
Rejestracja: 02 cze 2007 13:07
Lokalizacja: Jarosławowo Kaczyńskie

Postautor: rjg66 » 23 lip 2015 16:32

to skoro juz mamy takich tepych ksiegowych wg giełdy ze potrzebuja tyle czasy to mam prostsze rozwiazanie ,
• Członkowie zarządów i rad nadzorczych, a także inne osoby pełniące w spółce określone funkcje, nie mogą zawierać transakcji akcjami i innymi instrumentami finansnowymi swojej spółki (oraz pochodnymi powiązanymi z tymi instrumentami) w tzw. okresach zamkniętych (2 tygodnie przed publikacją raportu kwartalnego, miesiąc przed publikacją raportu półrocznego i 2 miesiące przed publikacją raportu rocznego, a także w każdym przypadku wejścia w posiadanie informacji poufnej, do czasu jej opublikowania).---------------- zrobic im np przed półrocznym zakaz 3 miesiace gwarantuje ze raporty beda do 15lipca :lol:
Zakaz nic nie da, poniewaz handlowac beda ich rodziny.
Setna Rocznica Objawień Maryjnych w Fatimie.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 23 lip 2015 16:44

Lepiej jakby ktoś się wziął za porządki, połowę spółek wywalić na dwa fixy, bo większość albo się nie otwiera w ciągu dnia, albo jest kilka transakcji do 10 000 obrotu, takie spóły nie powinny być ani na nc, ani na głównym, bo tworzą tylko sztuczny tłok. Skoro i tak nie ma na nich handlu - nie można ani wejść, wyjść po rozsądnej cenie, by nie powodować wzrostu/spadku o XX% - to jaki sens takie spółki trzymać?


Tymczasem mam nowe wieści z frontu:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=245
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Widmowy_Roger_666
Starszy chorąży
Posty: 1019
Rejestracja: 14 wrz 2012 13:22

Postautor: Widmowy_Roger_666 » 23 lip 2015 17:01

dzieciaki z was ...

:lol: :lol: :lol:


macie pretensje o jakieś papierowe raporty, w których i tak dominuje wirtualna księgowość, a na GPW z dnia na dzień znikają akcje z obrotu, i GPW jedynie składa kondolencje posiadaczom


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Produce ... 51949.html

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/a ... 54775.html


:D
:lol:
:twisted: :P :lol:
Platforma Obłudy i Bajek z expose Donalda

Jot23
Kapitan
Posty: 55891
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Postautor: Jot23 » 23 lip 2015 20:35

dzieciaki z was ...

:lol: :lol: :lol:


macie pretensje o jakieś papierowe raporty, w których i tak dominuje wirtualna księgowość, a na GPW z dnia na dzień znikają akcje z obrotu, i GPW jedynie składa kondolencje posiadaczom


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Produce ... 51949.html

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/a ... 54775.html


:D
:lol:
:twisted: :P :lol:
ZA TAKIE PRZYZWOLENIE NA PRZEKRET AMERYKANSKO-ROSYJSKI , KTORY MOZNA OKRESLIC JAKO W ZASADZIE "DZIALANIE ZORGANIZOWANEJ GRUPY OSZUSTOW" (JESZCZE DEKLAROWALI WYKUP/REKOMPENSATE, A POTEM JAKBY NIC SIE WYCOFALI PRZY BIERNOSCI NADZORU , ZA CEDC NALEZALOBY OBCIAZYC NADZOR OBOWIAZKIEM ZWROTU CHOCBY TYCH DEKLAROWANYCH KOSZTOW

KBM TO BYLO JUZ NASLADOWNICTWO
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

ZorroGPW
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2833
Rejestracja: 07 maja 2015 10:48

Postautor: ZorroGPW » 23 lip 2015 22:19

Lepiej jakby ktoś się wziął za porządki, połowę spółek wywalić na dwa fixy, bo większość albo się nie otwiera w ciągu dnia, albo jest kilka transakcji do 10 000 obrotu, takie spóły nie powinny być ani na nc, ani na głównym, bo tworzą tylko sztuczny tłok. Skoro i tak nie ma na nich handlu - nie można ani wejść, wyjść po rozsądnej cenie, by nie powodować wzrostu/spadku o XX% - to jaki sens takie spółki trzymać?


Tymczasem mam nowe wieści z frontu:
http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... &start=245
ostatnio czytałem wypowiedź jakiegoś anala, co stwierdził, że są za duże i długie procedury aby wejść na giełdę, że mniejsze firmy rodzinne powinny się pojawiać na giełdzie, żeby ożywiły rynek, i że się boją, że ktoś ich przejmie,czujecie??
jeszcze więcej syfu?

będziemy kupowali akcje dosłownie większego warzywniaka i emocjonowali się w raportach ile w 1q sprzedał kg cebuli :lol: :lol: to już by był koniec świata :shock:

w mojej ocenie 100 na gpw i 100nc to max, reszte wywalić,
ponadto zabronić scalania, kurs min. 50gr, jak spadnie niżej to albo wykluczenie z obrotu, albo emitent musi dokonywać skupu akcji własnych

może jak będzie porządek to będzie hossa :D

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 22 sie 2015 22:56

dzieciaki z was ...

:lol: :lol: :lol:


macie pretensje o jakieś papierowe raporty, w których i tak dominuje wirtualna księgowość, a na GPW z dnia na dzień znikają akcje z obrotu, i GPW jedynie składa kondolencje posiadaczom


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Produce ... 51949.html

http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/a ... 54775.html


:D
:lol:
:twisted: :P :lol:
zwlaszcza CEDC nie powinno byc zapomniane

Zubrowka u nas ciagle jest produkowana


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości